Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotas TUNAS

As isbandziau ivairiausiu patiekalu su tunu, bet nezinau, dar neapsisprendziau ar jis man labai skanus blink.gif kazko man jame truksta arba nemoku as jo paruosi verysad.gif Na reiks jusu receptukus pameginti, man labai patiko makaronu su tunu mixas lotuliukas.gif jauciu labai skanu thumbup.gif begu gamint biggrin.gif
Atsakyti
Makaronu apkepas su tunu
Išsiverdu makaronus, ne spageti ir ne vermiselius.
Tuna dedu i kepimo formele (naudoju silikonine, todel jokiu riebalu, foliju, kepimo popieriu nenaudoju). Apibarstau prieskoniais (kokiu turiu ta diena tokiais ir barstau).
Ant virsaus iskreciu indeli konservuotu kukuruzu, pasklaidau per visa formeles pavirsiu.
Ant virsaus sukreciu virtus makaronus.
Aplaistau pakeliu grietineles (riebumas neturi reiksmes).
Ant virsaus uztarkuoju fermentinio surio (minimum- kad uzdengtu visa pavirsiu, maximum - kiek nori, man kuo daugiau tuo skaniau.)
Pusei valandos i ikaitinta orkaite, kepu 200 laipsniu temperaturoje. Kam patinka apskrudes maistas, pries pabaiga galima ijungti griliu.


Kas valge - visiems patiko.

Skanaus.
Atsakyti
Aš gaminu šaldytas daržoves su tunu,kurias galima valgyti tiek šiltas,tiek šaltas.Pakepinu su svogūnu ir pomidorų padažu daržoves ir viskam baigus sudedu tuną. Paskutinį kartą tuną pirkau su citrina,tai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
As perku tuna konservuota vandenyje. Vandeni nupilu, tuna dedu i procesoriu, dedu druskos, pipiro, pjaustyto saliero, arba svogunu laisku kas nemegsta, kartais raudonos paprikos, majonezo, viska sutrinti, kad butu vientisa mase. Po to galima daryti sumustinukus, valgyti su nesaldziais krekeriais... thumbup.gif Skanu ir storai uztepti tas salotas ant riekeles batono, uzdeti surio ir pakepti orkaiteje kaip karstus sumustinius...
Atsakyti
QUOTE(Sun23 @ 2007 04 06, 01:13)
As isbandziau ivairiausiu patiekalu su tunu, bet nezinau, dar neapsisprendziau ar jis man labai skanus  blink.gif  kazko man jame truksta arba nemoku as jo paruosi  verysad.gif Na reiks jusu receptukus pameginti, man labai patiko makaronu su tunu mixas  lotuliukas.gif  jauciu labai skanu  thumbup.gif  begu gamint  biggrin.gif


Kai naudoju koncervuota tuna, uzpilu ziupsneli cukraus- nuima kartuma.. thumbup.gif I tuno salotas dedu krabu lazdeliu, spalva grazesne gaunasi ir skonis.. thumbup.gif .
Atsakyti
mes tuna maishom su majonezu, svogunu laishkais, kukuruzais, salota viska dedam ant rupios duonos bigsmile.gif (aishku viskas labai smulkiai supjaustyta)
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
O stai musu skaniausios tuno salotos:
Guze saltu
2-3 pomidorai
1 sv agurkas
1 nedidele geltona paprika
2 nedideles moncarelos(suris toks)
skardine tuno(savo sutyse)tik tas sultis nupilkit.
uzpilkit alyvuogiu aliejaus,ispauskit citrinos,dekit druskos
liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2005 02 02, 11:24)
Aš vakar padariau tokį alia sluoksniuotį.Reikia ruošt iš vakaro, kad įsigertų..tada skaniau:
1 sl. - tuno konservų dėžutė
2 sl.- smulkiai pjaustytas poras
3 sl. - tarkuotas raugintas arba marinuotas agurkas
4 sl - tarkuotos virtos morkos
5 sl.  - tarkuoti virti kiaušiniai
6 sl. - žali žirnėliai
7 sl. - tarkuotos virtos bulves
Visi sluoksniai sutepami majonezu.Viršus apibarstomas žalumynais.
Galima aišku improvizuot. smile.gif


Pasigaminome ir mes sitas salotas,ale...tikrai skanios,tik as vietoj poro dejau svogunu laiskus.cia panasu i namines salotas,tik kad ne mesa o tunas dedesi smile.gif
Atsakyti
Vietoje tuno galima dėti šprotus.Tas salotas mes vadiname ,,Mimoza"
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2005 06 12, 21:09)
Tunas - 242 kalorijos, tunas aliejuje - 303 kalorijos ax.gif

Visą tai, ir dar daugiau, galite rasti kalorijų lentelėje  4u.gif



Siaip tai pas mane ant skarbonekes parasyta, kad tunas sudyme - 99 kal./100 g., o aliejuje 120 kal./100 g., g.gif idemu kiek is tiesu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sun23 @ 2007 04 06, 02:13)
As isbandziau ivairiausiu patiekalu su tunu, bet nezinau, dar neapsisprendziau ar jis man labai skanus  blink.gif  kazko man jame truksta arba nemoku as jo paruosi  verysad.gif Na reiks jusu receptukus pameginti, man labai patiko makaronu su tunu mixas  lotuliukas.gif  jauciu labai skanu  thumbup.gif  begu gamint  biggrin.gif


Vis pabandau ką padaryt su tunu, bet schmoll.gif nelimpa jis mums. Gal yra skirtumas iš kokio tuno gamint. Aš tai perku skardinėse, smulkintą tuną, nebrangus, apie 2-3 lt, kaip kada. Kokį perkat, valgot? Gal brangesni skanesni, arba nesmulkintas g.gif
Atsakyti
o as irgi galiu pasiulyti salotas su tunu:)
- tunas aliejuje
- pekino kopustas arba paprastas kopustas
- pomidoras
- agrukas
- kiausinis (vieni ji deda, kiti ne, man jis nera butinas..smile.gif
Viska ismaisome ir skanaus..smile.gif
Atsakyti