Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotas TUNAS

QUOTE(Virdzinija @ 2005 06 11, 00:19)
Valgiau kazkada kavineje pikantiskas salotas..

Konservuotu persiku puseles
cesnaku
konservuoto tuno
majonezo
atrodo, viskas..  ax.gif

I kiekviena persiko pusele ideti sauksteli (arba sauksta - kaip aks megsta) konservuoto tuno, uzpilti majonezu, kuriame sutrinti cesnakai (arba uzbarstyti smulkintu cesnaku ant virsaus). essen.gif

O kai vyrui Meksikoje pagaminau, jis buvo pakraupes - sako, nesamone.... Zuvis su saldziais persikais.... O pats tai kiausiniene su medum valgo schmoll.gif


apsivemciau nuo abieju variantu, jej bogu...
Atsakyti
Tunas - 242 kalorijos, tunas aliejuje - 303 kalorijos ax.gif

Visą tai, ir dar daugiau, galite rasti kalorijų lentelėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 06 12, 21:28)
apsivemciau nuo abieju variantu, jej bogu...


Pasiulymas specialiai tau - nevalgyk, jei nepatinka... thumbup.gif
O apie vemima - ne kulinarijos skyrelyje kalbeti umn.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2005 06 13, 03:50)
Pasiulymas specialiai tau - nevalgyk, jei nepatinka... thumbup.gif
O apie vemima - ne kulinarijos skyrelyje kalbeti umn.gif

nagi nereikia įsižeisti. nuomonių laisvė gi.
Atsakyti
Man irgi iskilo klausimas: kokios firmos tuna naudojate?

Ar ragavote tuno konservu su kukuruzais, su kariu ir t.t.
Atsakyti
Jei kalbi apie koncervuotą stiklainiukuose, tai man labai patiko, na, gal su kukurūzais kiek mažiau, bet irgi visai pusėtino skonio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2005 07 17, 21:39)
Jei kalbi apie koncervuotą stiklainiukuose, tai man labai patiko, na, gal su kukurūzais kiek mažiau, bet irgi visai pusėtino skonio ax.gif


Taip butent apie situs klausiau tongue.gif
Atsakyti
Nežinau ar kas minėjo, bet man labai skanu tokia mišrainė:

tunas
graikiški riešutai
ryžiai
majonezas
prieskoniai

Apsivalgyt galima niam niam essen.gif
Atsakyti
Nezinau, gal cia ash viena tokia zhiopla, bet jei yra ir daugiau tokiu, tai tikiuosi padesiu 4u.gif

Visa laika ish taupumo pirkdavau smulkinta tuna. blush2.gif Paskui kazhkaip sushviete viena diena (matyt po algos buvau) ir paemiau nesmulkinta... Vaje..... Supratau kokia kvaishele buvau kam ta smulkinta valgydavau..... garbes zhodis, skirtumas didzhiulis!!!!!

Daugiau niekada neperku smulkinto, jergau -kur mano galva buvo!!!!!

O labiausiai megstu daryti visokias salotas, bet jau daug cia ju buvo, nieko labai naujo papasakoti negaliu. Gal tik tiek, kad i padazha (truputis majonezo+aliejus) as dedu siek tiek garstychiu. Ir niekada nedarau salotu su kinietishkais kopustais - tik su iceberg'o salotomis, nes jos zymiai skanesnes ir sultingesnes!
Atsakyti
na smulkintas pigesnis, bet gal to nesmulkinto yra daugiau? mes irgi kazkaip tiks smulkinta taupumo sumetimasi perkam ax.gif
Atsakyti
Kai nupili skysti nuo smulkinto tai nieko ten nelieka, o nesmuklintas uzpildo beveik visa skardine vien savo mase ir yra tikrai daug kartu skanesnis! Pamegink bent karteli!
Atsakyti
aciu uz paprotinima, o tain mes irgi taupem taupem ir apie tai net nemaste:) drinks_cheers.gif
Atsakyti