Įkraunama...
Įkraunama...

Dirglios žarnos sindromas 3 temele

tina as tau sakau pablogejimas gali buti kad vaistus sumazinai g.gif bent jau man taip buvo kai sumazinau tai kosmaras buvo g.gif doh.gif bijodavau is namu koja kelt
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 07 03, 16:42)
tina as tau sakau pablogejimas gali buti kad vaistus sumazinai g.gif bent jau man taip buvo kai sumazinau tai kosmaras buvo g.gif  doh.gif bijodavau is namu koja kelt

o kaip tu dabar jauties?
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 07 03, 18:37)
o kaip tu dabar jauties?

visaip buna ir geriau ir blogiau,o tau apgaulingas noras kada buna ar ir namie buna ar kai iseini kur g.gif
o kai vaistukus normaliai geriai nebuvai sumazinus buvo geriau ar taippat g.gif
Atsakyti
QUOTE(lynkute @ 2007 07 03, 19:06)
visaip buna ir geriau ir blogiau,o tau apgaulingas noras kada buna ar ir namie buna ar kai iseini kur g.gif
o kai vaistukus normaliai geriai nebuvai sumazinus buvo geriau ar taippat g.gif

man tas noras beveik visada,ir net namie bunant verysad.gif( o tau kaip?) su vaistukais gal geriau buvo,net nezinau.buvo balandzio men pablogejimas,geguzi visai neblogai jauciaus,bet birzeli vel pablogejo,tai laukiu gal daba bus pagerejimas g.gif
Atsakyti
o kur lynkute isidarbinai jei ne paslaptis?
Atsakyti
as dirbu sezonini darba su grybais na vienu zodziu sveriu ten juos ax.gif
man kai namie nieko dar buna o kai reikia kur eiti ar vaziuti viskas doh.gif ,kai tik pradejau gerti antidepresantus su raminamais nieko o dabar biski blogiau ta baime man nepasinaikina verysad.gif
o tu tina vedusi,vyro koks poziuris i tai g.gif
Atsakyti

tina o kiek ryte kartu eini i wc g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lynkute: 04 liepos 2007 - 06:09
QUOTE(lynkute @ 2007 07 04, 06:20)
as dirbu sezonini darba su grybais na vienu zodziu sveriu ten juos ax.gif
man kai namie nieko dar buna o kai reikia kur eiti ar vaziuti viskas doh.gif ,kai tik pradejau gerti antidepresantus su raminamais nieko o dabar biski blogiau ta baime man nepasinaikina verysad.gif
o tu tina vedusi,vyro koks poziuris i tai g.gif

nevedus as dar,turiu drauga draugaujam 9metai.nu zinai atrodo jis mane kartais supranta,padeda psichologiskai,bet zinai kas nebuves tam kaily tai nesupras to niekada,sako tai pakentesi jei kas,ai nu zodziu.....
Papildyta:
QUOTE(lynkute @ 2007 07 04, 07:09)
tina o kiek ryte kartu eini i wc g.gif

siaip as ryte einu 1-2 kartus,bet buna kad ir diena kokius 3 kartus dar einu,pvz siandien dar nebuvau,tai nervas ima kada cia uzsimanysiu doh.gif
Atsakyti
tai tina sakyciau tau laabi pasiseke kad taip retai dar eini mirksiukas.gif nes pirmus metus as eidavau 5 - 7 kartus ryte, dabar 2 - 3, jei buna blogiau iki 5kartu unsure.gif
Atsakyti
aš tai apie 5 ir daugiau būna doh.gif jei kur nors važiuoti reikia. o paskui dar i nuvažiavus kartais doh.gif išimtis buvo tik tada, kai laaaabai mažai valgiau, tai užkietėdavo viduriai ir dažnai išvis neidavau, bet tada labiuau nervindavausi, kad važiuojant gali prispirti. jeigu sėdžiu namie, tai normaliai, kaip ir visi žmonės smile.gif nebent ką nors netinkamo suvalgau
Atsakyti
sveikos mergaites 4u.gif kaip jauciates?kur pradingot ax.gif skauda pilva labai,tai vel nuotaika ir savijauta s....... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tina1235: 06 liepos 2007 - 13:08
sveika 4u.gif as tai namie sedziu. planavom ketvirtadieni vakare isvaziuoti prie ezero i vasarnami ir buti iki sekmadienio, bet kai pranese lietu ilgam, tai apsigalvojom. jau kita savaite isskrendam i Paryziu, tai man jau baisu del sveikatos fear.gif ruosiuosi moraliskai smile.gif tikiuosi, kad viskas bus gerai. tik kad vaistu, man regis, psichotropiniu negalima imti i lektuva - tik su receptu gydytojo. nu o as kadangi neturiu jo ir turbut tingesiu eit paimt, tai i vidu nesinesiu raminamuju unsure.gif pries tai isgersiu imodium ir lexotanil ir dar del sventos ramybes imodiumo prigriebsiu i vidu. praejusi karta tai pusle streikavo, laksciau kitu reikalu i wc... tai va, norejau paklausti, kas vartojot ta driptane, ar jis iskart veikia, ar tik po kokios savaites vartojimo? ar jam nereikia recepto, kiek kainuoja? ai, tikiuosi, viskas bus gerai... dabar ledu kaip durna prisivalgiau...
Papildyta:
a, jau paziurejau, koks brangus, 30Lt blink.gif
Atsakyti