Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno krikščioniškieji GN, 2 dalis

QUOTE(raamke @ 2007 07 05, 13:09)
O man echo darys miško gatvėj ax.gif gali taip būti?
Papildyta:
Ar man čia jau atmintis paveda...

Man irgi misko gatveje dare.. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(starbucks @ 2007 07 05, 17:23)
AS GIMDZIAU BEVEIK PRIES MENESI..Gulejau atremontuotoje palatoje,viena.nes nebuvo daug gimdyviu.nesiskundziu vis kas buvo ciki..Kai pamatai savo mazuleli,tai nesvarbu ir tos palatos.Svarbu,kad viskas butu gerai ir daznai lankytu slaugutes.O seimynine-kas pirmas to yra,..tokiu principu..Jei ji uzimta ,nieko ir nepadarysi,teks laukt.sako retai taip buna,kad daug norinciu butu vienu kartu.. tongue.gif

O tos seimynines nereikia is anksto uzsisakyt kazkaip ar pan? Nes mes noretume ja gauti,bet va ir galvoju,kad jeigu bus uzimta?.... As irgi girdejau,kad atseit ji nera labai jau graibstoma,na bent taip sake kai klausiau.. Tai turbut belieka tiketis,kad ji nebus uzimta kai vaziuosiu gimdyti tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O pas ką planuojate, mergaitės, gimdyti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervuota:) @ 2007 07 05, 20:47)
Man irgi misko gatveje dare.. rolleyes.gif
Papildyta:

O tos seimynines nereikia is anksto uzsisakyt kazkaip ar pan? Nes mes noretume ja gauti,bet va ir galvoju,kad jeigu bus uzimta?....  As irgi girdejau,kad atseit ji nera labai jau graibstoma,na bent taip sake kai klausiau.. Tai turbut belieka tiketis,kad ji nebus uzimta kai vaziuosiu gimdyti tongue.gif  rolleyes.gif


manau kad tikrai nebus uzimta mirksiukas.gif kai man reikejo gimdyti as ir maniau oi kad tik butu laisva, taciau tuose gimdymo namuose apskritai nera tiek daug gimdyviu o ypac kas noretu moketi pinigus uz ta seimynine palata... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Margareta @ 2007 07 06, 17:50)
manau kad tikrai nebus uzimta mirksiukas.gif  kai man reikejo gimdyti as ir maniau oi kad tik butu laisva, taciau tuose gimdymo namuose apskritai nera tiek daug gimdyviu o ypac kas noretu moketi pinigus uz ta seimynine palata...  cool.gif

Oi tada labai gerai,nuraminai.. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(austeja001 @ 2007 07 05, 21:29)
O pas ką planuojate, mergaitės, gimdyti?  ax.gif

As tai nesitariau su niekuo... schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervuota:): 06 liepos 2007 - 17:22
4u.gif 4u.gif Sekmes visoms,man dar tolokai
Atsakyti
QUOTE(Nervuota:) @ 2007 07 05, 20:47)



O tos seimynines nereikia is anksto uzsisakyt kazkaip ar pan? Nes mes noretume ja gauti,bet va ir galvoju,kad jeigu bus uzimta?....  As irgi girdejau,kad atseit ji nera labai jau graibstoma,na bent taip sake kai klausiau.. Tai turbut belieka tiketis,kad ji nebus uzimta kai vaziuosiu gimdyti tongue.gif  rolleyes.gif


Uzsisakyk,uzsisakyk,nes as uzlysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

arba ,teks but seimininei su manim lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aile @ 2007 07 04, 20:21)
Saunu kad atsidare nauja temele.

Man kilo idomus klausimas. Sako kad KGN yra misko gatveje. As tai ejau echo darytis tai i traku gatve. Tai gal yra skirtingi padaliniai ar paprasciausiai gimdymo namai pakeite patalpas  g.gif

Mazi nestumai echo apziurimi traku gatveje o didesni kaip 16sav misko gatveje ,ten ir gimdoma 4u.gif 4u.gif
traku gatveje yra ginekologinis skyrius kuriame su ,uzdegimais ,persileidimais ir grecianciais guli mamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agug @ 2007 07 08, 22:03)
Uzsisakyk,uzsisakyk,nes as uzlysiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

arba ,teks but seimininei su manim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai teks dalintis man atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agug @ 2007 07 08, 22:03)
Uzsisakyk,uzsisakyk,nes as uzlysiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

arba ,teks but seimininei su manim lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

sveikutes 4u.gif
O pas kokia gydytoja planuojat gimdyti, ar taretes su ja ar vaziuosit nesitare ? Nes as kazkaip irgi pamastau,kad noreciau cia gimdyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2007 07 09, 16:54)
sveikutes 4u.gif
O pas kokia gydytoja planuojat gimdyti, ar taretes su ja ar vaziuosit nesitare ? Nes as kazkaip irgi pamastau,kad noreciau cia gimdyti  ax.gif


aš dar svarstau, ar tikrai čia gimdysiu, bet jeigu apsispręsiu, tai su niekuo nesitarsiu schmoll.gif
Atsakyti
As su niekuo nesitariau ir nesitarsiu schmoll.gif
Atsakyti
sveikos busimos ir esamos mamytes, as pati pries pora menesiu gimdziau siuose gimdymo namuose ir mano atsiliepimai patys geriausi tiek apie gimdymo namus, tiek apie personala. As tariausi su gydytoja ir tikrai nesigailiu. Manau kad susitarus su gydytoja, pati jautiesi saugiau. O tai irgi labai svarbu vaikeliui ateinant i si pasauli.
Atsakyti