Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno krikščioniškieji GN, 2 dalis

O gal galit kas nors rekomenduoti kokia gydytoja is siu gimdymo namu?
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2007 07 11, 15:30)
sveikos busimos ir esamos mamytes,  as pati pries pora menesiu gimdziau siuose gimdymo namuose ir mano atsiliepimai patys geriausi tiek apie gimdymo namus, tiek apie personala. As tariausi su gydytoja ir tikrai nesigailiu. Manau kad susitarus su gydytoja, pati jautiesi saugiau. O tai irgi labai svarbu vaikeliui ateinant i si pasauli.

Labutis,
o jei ne paslaptis pas kokią gydytoją gimdei ?
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2007 07 11, 15:48)
O gal galit kas nors rekomenduoti kokia gydytoja is siu gimdymo namu?

As tariausi ir gimdziau pas Radaviciene..tikrai vei vieno zodzio blogo pasakyt negaliu,tik geri ir silti is mano lupu sklistu.jokiu skausmu ir sunkumu nebeprisimenu,nors buvo komplikuotas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(starbucks @ 2007 07 12, 12:09)
As tariausi ir gimdziau pas Radaviciene..tikrai vei vieno zodzio blogo pasakyt negaliu,tik geri ir silti is mano lupu sklistu.jokiu skausmu ir sunkumu nebeprisimenu,nors buvo komplikuotas thumbup.gif  wub.gif

As jau buvau pas sia gydytoja ir tikrai l.faina thumbup.gif tik jos deka galutinai apsisprendziau gimyt KGN smile.gif tik va abejoju ar tartis apskritai? g.gif o kaip su pinigeliais?kiek davei?ar ji pati pasake?ar kaip?sorry kad tiek kl, bet kaip pirma kart tai daug ju iskyla blush2.gif
Atsakyti
As apie Radaviciene labai daug gero girdejau ir vien tik gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2007 07 11, 20:42)
Labutis,
o jei ne paslaptis pas kokią gydytoją gimdei ?


as gimdziau pas gyd. R. Babiliute. Likau labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2007 07 12, 19:04)
as gimdziau pas gyd. R. Babiliute. Likau labai patenkinta.

Turbūt visas personalas ten geras, nes kiek skaitinėju, vis kitokia pavardė minima ir tik geri atsiliepimai smile.gif
Smagu tuomet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2007 07 12, 21:07)
Turbūt visas personalas ten geras, nes kiek skaitinėju, vis kitokia pavardė minima ir tik geri atsiliepimai smile.gif
Smagu tuomet smile.gif

Tik apie gyd. Toleikiene girdejau,kad tokia nelabai,o daugiau tai tikrai vien gerai apie KGN personala girdziu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nervuota:) @ 2007 07 13, 12:10)
Tik apie gyd. Toleikiene girdejau,kad tokia nelabai,o daugiau tai tikrai vien gerai apie KGN personala girdziu bigsmile.gif

aga, ir man pasisekė užsiraut ant jos kai ėjau pas savo ginę, o papuoliau ant jos doh.gif ir kaip tyčia buvau viską perskaičius čia forume apie gimdymo namus ir jose dirbančius gydytojus, tai apie ją išdėstyta nuomonė pasitvirtino visu 100 proc. - nenuoširdi, pasikėlus, egoistiška, šalta, nors ko paklausiau tą išsamiai atsakė, kaip ir jos žiniomis ir kvalifikacija negaliu abejoti, bet. . . .tos šilumos nebuvimas, mane užmušė vietoj doh.gif nenorėčiau pas ją atsidurt gimdymo metu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytce @ 2007 07 13, 12:47)
aga, ir man pasisekė užsiraut ant jos kai ėjau pas savo ginę, o papuoliau ant jos  doh.gif ir kaip tyčia buvau viską perskaičius čia forume apie gimdymo namus ir jose dirbančius gydytojus, tai apie ją išdėstyta nuomonė pasitvirtino visu 100 proc. -  nenuoširdi, pasikėlus, egoistiška, šalta, nors ko paklausiau tą išsamiai atsakė, kaip ir jos žiniomis ir kvalifikacija negaliu abejoti, bet. . .  .tos šilumos nebuvimas, mane užmušė vietoj  doh.gif nenorėčiau pas ją atsidurt gimdymo metu  schmoll.gif

nu cia noreciau papriestarauti schmoll.gif as pas gyd. Toleikiene gimdziau, lankiausi iki gimdymo ir dabar ir negaliu pasakyti apie ja nei vieno blogo zodzio.Po gimdymo lanke mane ligonineje visa savaite kol israse, maloni, per paziura visada svelni, nu nezinau net kaip ji galejo buti salta ir pan. g.gif Man ji thumbup.gif Jei vel gimdysiu tai tik pas ja noreciau.
Atsakyti
QUOTE(Liucilė @ 2007 07 14, 00:07)
nu cia noreciau papriestarauti schmoll.gif as pas gyd. Toleikiene gimdziau, lankiausi iki gimdymo ir dabar ir negaliu pasakyti apie ja nei vieno blogo zodzio.Po gimdymo lanke mane ligonineje visa savaite kol israse, maloni, per paziura visada svelni, nu nezinau net kaip ji galejo buti salta ir pan. g.gif Man ji  thumbup.gif Jei vel gimdysiu tai tik pas ja noreciau.

Tai gal su ja tareisi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nervuota:): 15 liepos 2007 - 15:04
QUOTE(Nervuota:) @ 2007 07 15, 16:04)
Tai gal su ja tareisi?

taip as su ja tariausi kad noriu gimdyti pas ja, nu per gimdyma ji tikrai atidave del manes daug jegu, esu dekinga jai uz prieziura iki ir po gimdymo, labai super gydytoja, galiu rekomenduoti, geresnes ginekologes neturejau. Kai po kiek laiko buvau antra karta pastojusi ir ivyko persileidimas, buvau patekusi i klinikas, bet mane kraujuojancia neeme, o issiunte i 2 ligonine, ten pakliuvau pas tokia ''faina'' gydytoja, kuri paeme pinigus uz abrazija ir isejo namo mane palikusi ir nieko nepadariusi, tad nakti prasidejo kraujopludis ir teko kitam gydytojui mane tvarkyti, buvo toks piktas, kad kol neistraukiau pinigu maniau mane neuzmigdyta gramdyti prades. Taigi galiu pasakyti, kad apie gyd. Toleikiene mano nuomone tik gera. Su manim po gimdymo gulejo dar dvi moterys, tai ji kai lanke mane, visada ir jas apziuredavo, paklausdavo kaip jauciasi. Aisku as tariausi su ja, bet ji mane ziurejo visa nestuma, todel ja pasitikejau. Ir dabar kai reikia nueinu pas ja, nenoriu net ieskoti kitos. Svelnesnes gydytojos neteko sutikti, net ir klinikoje ''Motina ir vaikas'' kai lankiausi tokia grubijanka buvo, kad baisu.
Atsakyti