Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada pradėjote dažytis?

Idomu,butu suzinot nuo kada,brangiosios pradejote dazytis?Tik lupas,weliau blakstienas,pudra....labai idomu,nes db kaip pasiziuri 13-14metu merginos atrodo kaip 19,nes taip prisidazo ir pan,kad net kraupu sad.gif
Nuo kada jusu dukros pradejo dazytis?Ar nedraudziate? biggrin.gif
Atsakyti
Lūpas pasidažydavau ir akis apsivesdavau būdama 15m.Gėda prisiminti,taip neskoningai.. labai jau į panas norėjau išeiti. Dabar panelės daug skrupulingiau tai daro, bet aišku, gaila kad jauną odą kankina. Pati dabar iš vis tik tam tikromis progomis pasidažau lūpas, akis šešėliais ir skruostus parausvinu.Jokių pudrų ir kremų.Pykstu ant savęs, kad taip tingiu kasdien save papuošti ir gražiau atrodyti, bet man geriau tą 10min pamiegoti ryte, neįpratau prie dažymosi ritualo g.gif
Atsakyti
idomi tema smile.gif
as tai anksti pradejau "maliavotis"
nuo 12 m pradejau i sokius eit, tai tomis progomis ir dazydavausi,
bet kaip baisiai, kaip dabar pagalvoju, prastom priemonem, neskoningai.
o gimnazijoje neleisdavo, taigi prisidazydavau tik penktadieniais smile.gif
o kai perejau i paprasta vidurine, i 9kl, tai buvo gal 15 metu - tai daziausi kasdien
neiseidavau is namu "neprisispakliavus" biggrin.gif
ir pudra, ir seseliai, nu zodziu pilnas makiazas
jauciausi tokia grazi thumbup.gif
o va nuo 18 metu kazkaip retejo tie mano pasidazymai, tapo kuklesni
(gal atejau i prota?) biggrin.gif
taigi kaip mykole geriau 10min ryte pamiegu smile.gif
nors anksciau netingedavau atsikelt ryte visa valanda anksciau,
bet dabar dazausi tik progomis tongue.gif

Atsakyti
Maniske naudoja tik tusa ir lengva tonini krema.Sakiau,kad nelabai gerai taip anksti dazytis,bet kadangi ji nemegsta ryskaus makiazo, ryskina tik akis ir lupas blizgesiu perbraukia,nenaudoja nei seseliu nei visokiu piestuku tai as cia nieko baisaus nematau 4u.gif Juk dabar taip svarbu pries bernus pasigrazint biggrin.gif biggrin.gif Pati tai palyginus velai pradejau dazytis,gal tik kokiu 19 ar 20 metu ax.gif

P.S. mano panelei jau penkiolika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mexica: 30 sausio 2005 - 13:44

Kiek atsimenu tai nuo 14metu, blakstienas pasidazydavau ir blizgesi lupoms naudojau. Nors kai buvau 17metu, tai daug kas 20duodavo. O dabar kai 25 tai visi sako, kad 21kokie thumbup.gif O as to ir siekiu, kai buvau 17 norejau buti panele, o kai dabar moteris tai irgi noriu buti panele blush-anim-cl.gif2:
Atsakyti
Pradejau dazytis kai bernai pradejo rupeti, kai i sokiu pradejau eiti, t.y. apie 14-15 metus. vaje vaje, kaip tada atrodziau blink.gif Akys juodai apvestos, seseliai melyni, violetiniai doh.gif O pudros nenaudojau kazkodel... ale taip atrode dar kvailiau: akys ryskios, ir demeliu ant veido pilna. Zodziu, tragedija!
O, kad vyresne atrodau tai sako ir dabar, kai nedaug pasidazau (tusas ir blizgesys), ir kai tada mazge prisimaliavodavau. Tiesiog toks pagimimas smile.gif
Atsakyti
vat vat, visos maliavojasi paauglysteje,
o dazytis pradeda tik vyresniame amziuje
Atsakyti
as maliavotis pradejau dvyliktoje klaseje. ir tai tik ypatingomis progomis. kaip tik artejo simtadienis, tai jauciau, kad reikia ir man pasimaliavoti. kasdien dazytis pradejau turbut 2 kurse g.gif
dabar jau kasdien siek tiek pasidazau- tusas ir seseliai, dar lupu blizgesys. nejauciu poreikio tepliotis pudromis, makiazo pagrindais, ar keltis 1 val anksciau, kad makiaza kuo puikiausia pasidaryti. labai jau tas miegas brangus blush2.gif
Atsakyti
As atsimenu kai buvau paaugle tai turejau klasiokes tokias "fyfas" kurios tiek prisidazydavo kad net veido nesimatydavo biggrin.gif tai kazkaip ir as norejau nuo ju neatsilikti ir bandydavau "krauti viska kas papuola ant veido" biggrin.gif tipo grazesne busiu... :)bet mama taip neleizdavo eiti i mokykla...tai is namu iseidavau naturali...o jau mokykloj prisimaliavodavau biggrin.gif gryzdama is mokyklos viska nusivalydavau...bet po kokio men. viskas atsibodo ir buvo gerai be to spakliaus smile.gif
Atsakyti
As pradejau 17 ax.gif Dazydavau blakstienas ir lupas,kazkur 20 pradejau kremine pudra naudoti doh.gif
Atsakyti
blush2.gif pirma kart pasidaziau turbut 5-6 metu, kai su pusesere rade chemini rysku raudona lupdazi nusipiesem karunas, skruostuose raudoni ir lupas, pamenu kaip po to abi smelio dezej smeliu trynem veida, nes lupdazis nesiplove
zodziu toks pirmas kartas, po to kazkaip ilgai nereikejo nieko, minimaliai pasidazydavau nuo 12 klases ir tai tik kur vakare iseinant, o istojus mokytis rekianti makiaza padarydavo kambarioke einant vakare i bara, kadangi pati dazytis graziai ir skoningai taip ir neismokau tai nesidaziau iki siol
mano kosmetinej tera skystas ludazis neutralios spalvos, tik, kad blizgetu lupos
aisku turiu ir pudru, tusa, apvadus, bet dazniausia jie buna ismetami panaudojus 2-3 kartus, nes sugenda
taigi reziume realiai nesidazau iki siol. i darba, gatve ar dar kur einu nesaidazius
jei buna koks vakarinis isejimas blush2.gif na karta per 2 men, tai pasitepu labai jau priderintu atspalviu prie tikros veido odos parinkta pudra, tas pats neutralus blizgesys, apvadas rudas akim ir tusas
taip, kaip kitos namie vaiksto blush2.gif vay
Atsakyti
pradejau dazytis pirmame kurse, kai isvaziavau toli nuo namu ir niekas nemate kas as darau ir kur "savo" pinigus leidziu. Tada ir savo kasas nusikirpau doh.gif . Siaip dabar labai mazai dazausi, nors turiu visko, tik neneaudoju, nes keltis i darba reikia puse penkiu ryto, o tuo metu nelabai man dazai rupi schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti