Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

Zinoma, svarbiausia, kad patinka ir dazai plaukams tinka drinks_cheers.gif

Tik as ieskau kokybes/kainos santykio, nes kauno "ametistejoje" mokedavau 200, o eilineje kirpykloje - 70. Kodel tureciau dengti is savo pinigu salono nuomos kaina schmoll.gif Todel ir perejau kitur.

Panevezietes, gal darysites svenciu proga sukuosenas? bigsmile.gif Lauksiu dar atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
as tai noreciau pasisakyti apie ,,oranzini stiliu,, nes mano patirtis kiek kitokia nei cia kad isgirta baisiai. net kyla mintis ar ne pacios darbuotojos save reklamuoja taip?
Buvau pas viena kirpeja ten, menuo iki vestuviu...nukirpo puse velnio, bet visa kita...neisivaizduoju kaip pasidaviau jos ikalbinejimams ,,pasodrinti ,,, plauku spalva. ji taip man itikinamai aiskino kad ir tiks, ir po 3 savaiciu nusiplaus, neliks jokio atspalvio, vel bus naturali plauku spalva...patikejau profesionalia.... spekit. vestuviu diena vietoj satenines blondines spalvos plaukai buvo rusvo atspalvio, vos ne kad neryzo...o ji mane taip itikinejo kad tos spalvos kuri buvo nudazyta balzamu neliks nei atspalvio, kad viskas nusiplaus. verysad.gif
na ka as dabar galiu pasakyti? negrisiu as ten. bent pas ta, kuri taip ,,puikiai,, mane paruose vestuvems. ir kitiems nerekomenduosiu. mad.gif
Atsakyti
RITA RUTKAUSKIENĖ iš Smėlynės g. 51 namo kirpyklos yra labai prasta kirpėja. Man taip nudegino plaukus, kad nežinau kaip juos atstatyti. Tai ne kirpėja, bet tikra TRAGEDIJA. Paskaičiau visų atsiliepimus, apie kirpėjas Panevėžyje, nes labai norėjau sužinoti kitų nuomonę apie šią kirpėją, tai nei vieno gero atsiliepimo neradau, radau tik blogus. Pasirodo tokia ir yra. Siūlau niekam nerizikuoti, kad paskui nereikėtų verkti, kaip man.
Atsakyti
taip dariausi sukuosenas zinok fainiai labai pasitari kokios nori gali ir savo nuotrauku atsinest kokios nori viska padaro ir neima uz bandomaja pinigu thumbup.gif rita nesinervuok dek majoneza ir dar karta majoneza sugidys tikrai laikykis
Atsakyti
QUOTE(mopsaite @ 2010 12 06, 22:55)
taip dariausi sukuosenas zinok fainiai labai pasitari kokios nori gali ir savo nuotrauku atsinest kokios nori viska padaro ir neima uz bandomaja pinigu  thumbup.gif


Rimtai? bigsmile.gif Gal gali man i az jos tel. nr parasyti 4u.gif
Atsakyti
duosiu asmenini gal nieko tokio 868430533 vita biggrin.gif nepasigailesi
Atsakyti
Susitarsiu - dekui labai 4u.gif Sausi parasysiu ispudzius smile.gif
Atsakyti
prasau tikiuos patiks lauksim ispudziu
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 12 06, 21:34)
Rimtai? bigsmile.gif Gal gali man i az jos tel. nr parasyti 4u.gif


Parašyk kaip pas Vitą seksis, nes man tai nieko įspūdingo ir kitą kartą tikrai pas ją neičiau schmoll.gif
Atsakyti
o ka ji netaip padare na taip gi visi zmones skirtingi ir neturi visom patikt
Papildyta:
o ka ji netaip padare na taip gi visi zmones skirtingi ir neturi visom patikt rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
sendien pas vita buvau man patiko jauciausi lyg senai buciau pazinojusi tirai grysiu kitakart
Atsakyti
QUOTE(mopsaite @ 2010 12 09, 19:49)
o ka ji  netaip padare na taip gi visi zmones skirtingi ir neturi visom patikt
Papildyta:
o ka ji  netaip padare na taip gi visi zmones skirtingi ir neturi visom patikt rolleyes.gif  rolleyes.gif


Man ji praktiškai nieko nepadarė, patarė džiovintis nulenkus galvą lotuliukas.gif . Nežinau, nepasirodė patikima kirpėja smile.gif
Dabar lankausi Žvaigždžių gatvėj, pas kirpėją Audronę, pirmą kartą pas ją buvau, bet kaip patiko thumbup.gif . Numeriuką pasiėmiau, nes radau savąja kirpėją biggrin.gif
O vaiką nuvedžiau nukirpt Aukštaičių gatvėj, prieš "vasarį", tai mano garbanių nuskuto panašiai plikai doh.gif . Dieve, norėjos kirpėją perkąst schmoll.gif
Atsakyti