Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kirpėja Panevėžyje

saunu taip kiekviena turim atrast savaja kad patiktu bet del mazylio tai tikrai buciau kirpeja nuskutus tai tu jai neisaiskinai kaip nukirpt
Atsakyti
QUOTE(dite1 @ 2010 12 17, 21:52)
saunu taip kiekviena turim atrast savaja kad patiktu bet del mazylio tai tikrai buciau kirpeja nuskutus tai tu jai neisaiskinai kaip nukirpt


Paprašiau nukirpt, bet matomai, kad jis garbanius ir amžinai pasišiaušęs, tai nuskuto doh.gif . Baisu.. Šventės.. Darželį ''plikiu'' vadina. Pasirodo, net vaikams reikia ieškot patikimos kirpėjos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2010 12 17, 17:55)
Man ji praktiškai nieko nepadarė, patarė džiovintis nulenkus galvą lotuliukas.gif . Nežinau, nepasirodė patikima kirpėja smile.gif
Dabar lankausi Žvaigždžių gatvėj, pas kirpėją Audronę, pirmą kartą pas ją buvau, bet kaip patiko thumbup.gif . Numeriuką pasiėmiau, nes radau savąja kirpėją biggrin.gif
O vaiką nuvedžiau nukirpt Aukštaičių gatvėj, prieš "vasarį", tai mano garbanių nuskuto panašiai plikai doh.gif . Dieve, norėjos kirpėją perkąst schmoll.gif


Dar pasakykit,kad ir pinigus jei sumokėjot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 12 20, 13:28)
Dar pasakykit,kad ir pinigus jei sumokėjot      doh.gif


Sumokėjau, nes mano gydytoja manikiūrą ten darėsi, tad nenorėjau plėšytis, bet kirpėjai mandagiai išsakiau savo nuomonę.
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2010 12 20, 18:01)
Sumokėjau, nes mano gydytoja manikiūrą ten darėsi, tad nenorėjau plėšytis, bet kirpėjai mandagiai išsakiau savo nuomonę.


bučiau tikrai nemokėjus schmoll.gif
Atsakyti
as ir sad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, man labai patinka kirptis pas Lolitą. thumbup.gif Visada greit nukerpa, nudažo thumb_yello.gif rekomenduoju visoms thumb_yello.gif
Atsakyti
man reiks sukuosena pas vita uzsisakyt vestuvem savo kazin pries kiek reikia uzsirasyti gal kas zino nepaklausiau kai buvau
Atsakyti
Gali nuo balandžio mėn. kreiptis wink.gif manau nebus per anksti rolleyes.gif
Atsakyti
O kur galima vienoje vietoje ir antakius issipesioti graziai ir nudazyti ir kasas patrumpinti ir dar manikiura? Ne vietine tai nelabai ir zinau... blush2.gif
Papildyta:
o gal zinot kur graziai priaugina nagus? Ar daro Vaneloje?
Atsakyti
QUOTE(inetuke @ 2011 01 17, 15:44)
O kur galima vienoje vietoje ir antakius issipesioti graziai ir nudazyti ir kasas patrumpinti ir dar manikiura? Ne vietine tai nelabai ir zinau...  blush2.gif
Papildyta:
o gal zinot kur graziai priaugina nagus? Ar daro Vaneloje?

Taip, ,,Vaneloje" galima viską vienoje vietoje pasidaryti thumbup.gif , tik reikia iš anksto laiką pas visas suderinti, kad būtų patogu. Dėl nagų priauginimo ar ,,Vaneloje", tai gražiai padaro negaliu pasakyti, nes pati ne ten tvarkausi nagučius blush2.gif , bet šią paslaugą teikia mirksiukas.gif . Aš nagus tvarkausi Laisvės a. IIa.(tikslaus adreso dabar negaliu pasakyti doh.gif , bet prie ,,Eurokos" pard.) pas manikiūrininkę Svetlaną, beje ji viską daro, tik kasų netrumpina ax.gif . Jei reikėtu tel.nm. galėčiau į AŽ parašyti.
Atsakyti
QUOTE(Inutis @ 2010 09 01, 15:01)
nedoje pas gita man labai graziai nudazydavo blush2.gif  bet sruogelemis smile.gif

kokia kaina? kokiais dazais dazo 4u.gif ?
Papildyta:
Sveikos. Senokai sviesinu plaukus, taciau pastebejau, kad ju bukle akivaizdziai prasteja. Plaukus sviesina sruogelemis ir milteliais (kas nenuostabu, kodel prasteja), taciau ju deka isgaunama man patinkanti spalva - i baltuma labiau, be geltono atspalvo, taciau ieskau alternatyvos, kuri netaip pazeistu plauka. Tad gal yra sviesiaplaukiu panevezieciu cia bigsmile.gif ? pasiulykite gera kirpeja, kuri isgauta man tokia spalvyte ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavamale: 10 vasario 2011 - 18:10