Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Sveiki visi. Tempai čia nerealūs smile.gif Sveikinimai nugalėtojai.
Grįžau iš kelionės po Norvegiją. Parsivežiau krūvą nuotraukų. Vėliau parodysiu keletą ir jums.
Atsakyti
istryniau kazkam nepatiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ---marune---: 27 liepos 2007 - 17:44
QUOTE(---marune--- @ 2007 07 27, 17:26)
va koks pas mumi dabar dangus

user posted image blink.gif


Ir ką? Nesuprantu kam jį čia rodyt.
Nenoriu nieko įžeisti, bet pastebėjau, kad skyrelis "mokomės fotografuoti" virsta į "nuotraukos, keliaujančios internetu".
Atsakyti
atsiprasau bet gal as parodyt paprasciausiai norejau kaip ir ka as fotografuoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(---marune--- @ 2007 07 27, 17:44)
atsiprasau bet gal as parodyt paprasciausiai norejau kaip ir ka as fotografuoju  unsure.gif


Suprantu tave, bet gal pabandom kruopsčiau atrinkinėti savo darbus. Dabar aš matau dangų, niekuo nesiskiriantį nuo to, kurį matau beveik kiekvieną dieną pro langą. Pamėgink parodyt šitą dangų tokį, kokio aš jo dar nemačiau mirksiukas.gif
Atsakyti
o man jis labai grazus nekviena diena ji toki pamatysi ir niekada jis nebus vienodas ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(---marune--- @ 2007 07 27, 17:54)
o man jis labai grazus nekviena diena ji toki pamatysi ir niekada jis nebus vienodas ax.gif ...


Nesupratai, ką aš norėjau pasakyt. Aš tikiu, kad tau jis gražus, bet ar jis gražus daugumai? Pabandyk užduot sau tą klausimą?
Atsakyti
Sugrizo musu rustusis sillwio cool.gif Labas 4u.gif
Rodyk nuotraukytes mirksiukas.gif ir mes norim i Norvegija mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 27 liepos 2007 - 18:25
QUOTE(Stebukle @ 2007 07 27, 18:19)
Sugrizo musu rustusis sillwio cool.gif Labas 4u.gif
Rodyk nuotraukytes mirksiukas.gif ir mes norim i Norvegija mirksiukas.gif  bigsmile.gif


Nea, kaip tik priešingai smile.gif
Nuotraukas dėlioju po truputį. Iš tikro kalnuose pasigedau plataus kampo (10 ar 12 mm). 18 milimetrų dažnai mažoka.
Atsakyti
Labas visiems smile.gif grįžau ir aš iš nesibaigiančių atostogų biggrin.gif pažiūrėjau kokia tema ND ir VALIOVALIOVALIO!!! galiu fotkinta vaiką!!! lotuliukas.gif laukiau šitos temos biggrin.gif
Na reiks įsijausti ką čia prisimokėt ir dar peržvelgti meninės fotografijos klubą, kaip čia pasivyt net nebežinau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 07 27, 18:41)
Ir ką? Nesuprantu kam jį čia rodyt.
Nenoriu nieko įžeisti, bet pastebėjau, kad skyrelis "mokomės fotografuoti" virsta į "nuotraukos, keliaujančios internetu".


sumaišei. pradedam virsti į temą "fotografuojame viską, kas gražu" hihihi.gif

sveikas sugrįžęs drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 07 27, 19:50)
sumaišei. pradedam virsti į temą "fotografuojame viską, kas gražu"  hihihi.gif

sveikas sugrįžęs  drinks_cheers.gif


doh.gif skaitau ir kasausi pakaušį. Kur dingo šitos temos gražumas.
Ačiū tau už pagalbą ruošiantis kelionei. Be tavo žemėlapių būčiau prapuolęs.
Atsakyti