Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(sillwio @ 2007 07 27, 20:55)
doh.gif skaitau ir kasausi pakaušį. Kur dingo šitos temos gražumas.
Ačiū tau už pagalbą ruošiantis kelionei. Be tavo žemėlapių būčiau prapuolęs.

tai gal atostogos nekokios buvo, kad toks piktas sugrįžai blush2.gif
visdėlto kiekvienam savo nuotraukos atrodo gražios, o ypač pradedant fotografuoti sunku atsirinkti kurios geros, kuros ne. Nereikia taip užsipulti naujokų...
Gal pagražinti temai galėtumėte skirti laiko pakritikuoti įdėtas fotografijas?
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 07 27, 11:50)
sumaišei. pradedam virsti į temą "fotografuojame viską, kas gražu"  hihihi.gif



lotuliukas.gif blush2.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(dejavu @ 2007 07 27, 12:26)
tai gal atostogos nekokios buvo, kad toks piktas  sugrįžai blush2.gif
visdėlto kiekvienam savo nuotraukos atrodo gražios, o ypač pradedant fotografuoti sunku atsirinkti kurios geros, kuros ne. Nereikia taip užsipulti naujokų...
Gal pagražinti temai galėtumėte skirti laiko pakritikuoti įdėtas fotografijas?


As tai jau visai atbukau, viena diena, man nei viena nuotrauka nepatinka, nera i ka ziureti, kita diena visos nuotraukos grazios doh.gif
O ypac dabar kai vaikuciai nuotraukose, tai pastebiu,jei nukirsta kas ar nefokuse, o daugiau man viskas grazu wub.gif
Papildyta:
By the way Californiagirl ,sveikinimai tau thumbup.gif thumbup.gif Tikrai nuotrauka pati paciausia buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 07 27, 20:55)
Ačiū tau už pagalbą ruošiantis kelionei. Be tavo žemėlapių būčiau prapuolęs.


irnesakyk.gif prašom, prašom.

QUOTE(dejavu @ 2007 07 27, 21:26)
tai gal atostogos nekokios buvo, kad toks piktas  sugrįžai blush2.gif


kiek pamenu tai tu ir negailėdavai kritikos ax.gif tongue.gif peržvelk praeitos/šios savaitės postus. kažkaip liūdna paliko. dingo visi, kas daugiau išmanė ir kritikavo pagrįstai.

QUOTE(Sea_ @ 2007 07 27, 21:34)
As tai jau visai atbukau, viena diena, man nei viena nuotrauka nepatinka, nera i ka ziureti, kita diena visos nuotraukos grazios doh.gif


pažįstamas jausmas doh.gif


P.S. Californiagirl, aš ir jungiuosi prie sveikinimų drinks_cheers.gif Nuotrauka tikrai kvepia atostogom.
Atsakyti
QUOTE(dejavu @ 2007 07 27, 21:26)
tai gal atostogos nekokios buvo, kad toks piktas  sugrįžai blush2.gif
visdėlto kiekvienam savo nuotraukos atrodo gražios, o ypač pradedant fotografuoti sunku atsirinkti kurios geros, kuros ne. Nereikia taip užsipulti naujokų...
Gal pagražinti temai galėtumėte skirti laiko pakritikuoti įdėtas fotografijas?


As kaip naujoke tokius sillwio pasisakymus priimu siek tiek asmeniskai...
Kazkaip pasijauti, jog sujaukei visa temos saunuma, grazuma ir pan.
Ok, seksiu tema "is salies" ax.gif
Tokius nemokancius fotografuoti tikriausiai klaidina temos pavadinimas - "mokomes fotografuoti"...
Gal jus filtruokit kazkaip - norint patapti nariu, gal riektu pateikti nuotrauku, gauti kazkoki ivertinima (neigiama - beviltiskas, arba puse velnio - gali pabandyti) , kad bereikalo "netersti" sios temos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 27 liepos 2007 - 20:49
QUOTE(bite maja @ 2007 07 27, 21:43)
irnesakyk.gif prašom, prašom.
kiek pamenu tai tu ir negailėdavai kritikos  ax.gif  tongue.gif  peržvelk praeitos/šios savaitės postus.

aš ir dabar negailiu... bet juk sutinkam, kad kritika turi būti daugiau nei venas žodis
Atsakyti
Na va, su ta sąlyga, kad meninės fotografijos klubas tylus, įveikiau šitą temą, na ką čia dabar pasakius mastau.gif kažkoks liūdesys ir man... nieko gero ir gražaus neberandu verysad.gif atostogos akis biški pakoregavo kažkaip, kad nieks nebegerai (įskaitant ir manąsias fotkes atostogų albumuose verysad.gif )

Dar porą įmetu komentaram:

1) Kielė

user posted image

2) Krokų lankose Nemuno deltoj

user posted image

Ir čia dar į emocijų temą - nuotrauka kirpta, nes nenoriu viešinti žmogaus be atsiklausimo, šiaip pilna nuotrauka geresnė, bet čia smagi vaiko emocija gavosi smile.gif aišku bus pasakyta kad nuotrauka griūna unsure.gif bet visa nuotrauka man atrodo gerai, kad ir kreiva... unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 27 liepos 2007 - 20:54
QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 27, 21:47)
As kaip naujoke  tokius sillwio pasisakymus priimu siek tiek asmeniskai...
Kazkaip pasijauti, jog sujaukei visa temos saunuma, grazuma ir pan.
Ok, seksiu tema "is salies"  ax.gif
Tokius nemokancius fotografuoti tikriausiai klaidina temos pavadinimas - "mokomes fotografuoti"...
Gal jus filtruokit kazkaip - norint patapti  nariu, gal riektu pateikti nuotrauku, gauti kazkoki ivertinima (neigiama - beviltiskas, arba puse velnio - gali pabandyti) , kad bereikalo "netersti" sios  temos....


nereikia taip skaudžiai priimti. Visi mes kažkada pradėjom.
Manau pirmas dalykas, ką galėtų padaryti naujokai - perskaityti pirmąsias temas, ten tikrai labai daug naudingos informacijos - o po to dar kartą peržvelgti ir atrinkti savo nuotraukas dėjimui čia.
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 07 27, 21:51)
Dar porą įmetu komentaram:


1 - gaila, kad čikčirikas nusisukęs. būtų visai faina.
2 - žuvėdra išdegusi ax.gif
3 - oi, šitai tai juokinga - uuuu, aš baubas lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(dejavu @ 2007 07 27, 21:55)
nereikia taip skaudžiai  priimti. Visi mes kažkada pradėjom.
Manau pirmas dalykas, ką galėtų padaryti naujokai  - perskaityti pirmąsias temas, ten tikrai labai daug naudingos informacijos - o po to dar kartą peržvelgti ir atrinkti savo nuotraukas dėjimui čia.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bite maja @ 2007 07 27, 22:03)
1 - gaila, kad čikčirikas nusisukęs. būtų visai faina.
2 - žuvėdra išdegusi  ax.gif
3 - oi, šitai tai juokinga - uuuu, aš baubas lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

berods buvo ir atsisukęs, bet per tamsios visos paukščio nuotraukos buvo, tai su judesioku mažu gavosi, šita viena beliko sad.gif man patiko tvorytė ir pilkai rausvos spalvos, kažkaip derinasi mano skoniu..
Žuvėdra nebuvo išdegus schmoll.gif nutaisiau gal levelius betampydama, o originalų ir nebėr.. mastau.gif

Na rimtai, ko jūs taip skaudžiai dėl tos kritikos - na jei nuotraukoj nėr į ką žiūrėt, ji nekokybiška ir pan., tai taip ir pasakoma, jei yra noras mokytis ir fotografuot gražiau, tai reikia mokėt priimt kritiką, o jei yra manymas, kad viskas čia ok ir mokytis nebereikia, tai yra ir kitų temų mirksiukas.gif
Beje aš irgi naujokė mirksiukas.gif man čia viskas dėl kritikos gerai... tam čia ir susirinkom..

Turiu klausimą, kas žinot/naudojat kokią programą panoramai sulipdyt? kažkada turėjau, bet nebepamenu pavadinimo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 27 liepos 2007 - 21:12
QUOTE(Pupeliukas @ 2007 07 27, 22:11)
Na rimtai, ko jūs taip skaudžiai dėl tos kritikos - na jei nuotraukoj nėr į ką žiūrėt, ji nekokybiška ir pan., tai taip ir pasakoma, jei yra noras mokytis ir fotografuot gražiau, tai reikia mokėt priimt kritiką, o jei yra manymas, kad viskas čia ok ir mokytis nebereikia, tai yra ir kitų temų  mirksiukas.gif
Beje aš irgi naujokė  mirksiukas.gif man čia viskas dėl kritikos gerai... tam čia ir susirinkom..




Kritika priimti- taip. Tam cia ir dedamos nuotraukos .. As nemanau, kad yra nors vienas, kas deda nuotrauka, ir nenori sulaukti kritikos... Bet kai kazkas pareiskia, jog dingo temos saunumas, nes kazkas idejo "jokia" foto,kuri gadina tema (be jokios konkrecios kritikos nuotraukai) , tai tikrai nemaloniai skamba... unsure.gif unsure.gif
Aj, koks skirtumas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sapokliaka: 27 liepos 2007 - 21:35
QUOTE(dejavu @ 2007 07 27, 20:26)
tai gal atostogos nekokios buvo, kad toks piktas  sugrįžai blush2.gif
visdėlto kiekvienam savo nuotraukos atrodo gražios, o ypač pradedant fotografuoti sunku atsirinkti kurios geros, kuros ne. Nereikia taip užsipulti naujokų...
Gal pagražinti temai galėtumėte skirti laiko pakritikuoti įdėtas fotografijas?


Atostogos buvo puikios biggrin.gif Gražiausi iki šiol mano skurdžiam gyvenime matyti kalnai.
Sutinku, kad kiekvienam savo nuotraukos atrodo gražios, ypač naujokams, bet čia mes mokomės fotografuoti, o ne dedam kas po ranka pakliuvo (ar aš kažką praleidau?). Nufotografuoti dangų ir įdėti čia gali bet kas. Ar spėsim tada kritikuot? Į ką pavirs tema? Perskaičiau viską, ką praleidau, ir, tiesą sakant, nedaug ką įdomaus radau. Čia šiaip, lyrinis nukrypimas.

QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 27, 20:47)
As kaip naujoke  tokius sillwio pasisakymus priimu siek tiek asmeniskai...
Kazkaip pasijauti, jog sujaukei visa temos saunuma, grazuma ir pan.
Ok, seksiu tema "is salies"  ax.gif
Tokius nemokancius fotografuoti tikriausiai klaidina temos pavadinimas - "mokomes fotografuoti"...
Gal jus filtruokit kazkaip - norint patapti  nariu, gal riektu pateikti nuotrauku, gauti kazkoki ivertinima (neigiama - beviltiskas, arba puse velnio - gali pabandyti) , kad bereikalo "netersti" sios  temos....


Aš irgi kritiką priimu asmeniškai, bet visas ambicijas palieku šalia. Niekada nieko nevyniojau į vatą, to paties tikiuosi ir savo nuotraukoms. Gal todėl, kad kai aš pradėjau fotografuoti banalius debesis ir rodyt kitiems plodamas katučių kaip man gražiai pavyko, būdavau pastatytas į vieta. Noras fotografuot nepradingo. Kaip tik atvirkščiai. Jokio klubo čia nėra. Kartoju gal jau 10-ą kartą - šita tema yra viena iš nedaugelio, kur galima sulaukti kritikos, o ne tik sausų balų arba "patinka"/"nepatinka". Aš šiandien išsakiau savo nuomonę - debesys yra banalūs ir visiškai neįdomūs. Jei kyla abejonių, galima įmesti tą nuotrauką į bet kurį kitą saitą ir palaukti rezultatų.

QUOTE(Pupeliukas @ 2007 07 27, 21:11)
Turiu klausimą, kas žinot/naudojat kokią programą panoramai sulipdyt? kažkada turėjau, bet nebepamenu pavadinimo..


1. per didelis kontrastas - paukščio galva susilieja su tvora
2. ten triukšmas? trūksta ryškumo ir kompozicijos sprendimas man nepatinka
3. tikiu, kad originalas geresnis. kažkaip man apkarpyta mama nesižiūri.

Aš turiu Panaroma Factory.

QUOTE(Sapokliaka @ 2007 07 27, 21:29)
Kritika  priimti- taip. Tam cia ir dedamos nuotraukos .. As nemanau, kad yra nors vienas, kas deda nuotrauka, ir nenori sulaukti kritikos... Bet kai kazkas pareiskia, jog dingo temos saunumas, nes kazkas  idejo  "jokia" foto,kuri gadina tema (be jokios konkrecios kritikos nuotraukai) , tai tikrai nemaloniai skamba...  unsure.gif  unsure.gif
Aj, koks skirtumas  irnesakyk.gif


Kritikos nebuvo, nes jos ir prašyta nebuvo. Buvo faktas - pažiūrėkit, koks pas mus šiandien dangus, taigi aš ir paklausiau - ir ką? Visa tai man labai priminė kitą temą SM. Sorry, jeigu ką įžeidžiau, bet savo nuomonės nekeisiu, jeigu kai kas netgi nuspręs stebėti temą tyliai. Visada džiaugiuosi, kai jungiasi naujokai, bet reikėtų bent perversti kitas temas, kad suprasti, ką mes čia veikiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 07 27, 23:08)
1. per didelis kontrastas - paukščio galva susilieja su tvora
2. ten triukšmas? trūksta ryškumo ir kompozicijos sprendimas man nepatinka
3. tikiu, kad originalas geresnis. kažkaip man apkarpyta mama nesižiūri.

Aš turiu Panaroma Factory.


drinks_cheers.gif dėl kritikos

1. 4u.gif kaip jau sakiau buvo tamsoka, tai traukiau iš tamsos, vis tiek liko tas susiliejimas.. man irgi tas nepatinka šioj nuotraukoj..
2. dėl triukšmo negaliu pasakyt kas čia, matau tą grūdą, bet nei tamsu buvo, iso visad 100-200, nei kropinta daug, negaliu pasakyt, gal per neat praleist? bet man savotiškai faina tas grūdas, kaip juosta atrodo, bile ne spalvotai taškuota biggrin.gif o dėl kompozijos kaip kadruotum tu? mano sprendimas buvo toks tarsi paukštis nuskristų..
3. wink.gif

Ačiū, kad bent kas atsiliepė dėl mano klausimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupeliukas: 27 liepos 2007 - 22:20