Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

sansara nebuciau tokia kategorska. Beje, jei jau Canon stengiasi "prastumti" savo fotikus - tai kaip galima kalbeti apie kokybe ir funkcionaluma.
Jei jau Nikonas nesiverzia i rinka, gal ne del to, kad pas juos kazkas blogai, gal del to, kad jei jau pateikia kazka - tai rimto.

Zodziau, nenoriu svaidytis zodzias, bet pagrinde nera svarbu ka tu turi Nikon, Canon ar Pentax, vis tiek nuo to tavo nuotraukos netaps geresne, jei nematai ka fotografuoji. Beje, kaip ir viskas priklauso daugiau nuo objektyvo, nei nuo kuno.

Zinai kaip buna, kai tampi vienos religijos ispazineju? Tai cia tas pats.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labradoriukė: 30 liepos 2007 - 16:08
o as tuoj verksiu.. manoji muiline tokiu oru nieko neistraukia. turiu toki vaika, sitiek kadru-ir visur grudas.. taip tikejaus kad sendie bus sauleta.. verysad.gif .. gal ryt, gal ryt...

ka padariau per sias dienas, visur kokybe bado akis, net nekyla noras i ND det...

Gal ryt, gal ryt... SAULE duokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astaxa @ 2007 07 30, 17:17)
o as tuoj verksiu.. manoji muiline tokiu oru nieko neistraukia. turiu toki vaika, sitiek kadru-ir visur grudas.. taip tikejaus kad sendie bus sauleta..  verysad.gif  .. gal ryt, gal ryt...

ka padariau per sias dienas, visur kokybe bado akis, net nekyla noras i ND det...

Gal ryt, gal ryt...  SAULE duokit smile.gif



ar tu čia taip meiliai apie savo fuji5600 kalbi?
Atsakyti
Zodziau, nenoriu svaidytis zodzias, bet pagrinde nera svarbu ka tu turi Nikon, Canon ar Pentax, vis tiek nuo to tavo nuotraukos netaps geresne, jei nematai ka fotografuoji. Beje, kaip ir viskas priklauso daugiau nuo objektyvo, nei nuo kuno.

Zinai kaip buna, kai tampi vienos religijos ispazineju? Tai cia tas pats.
[/quote]
aš kalbu nešališkai, be religijos ar kažkuo, juolab kad turiu Nikoną, kaip ir tas žmogus, su kuriuo šnekėjau. apie kokybė nesakau nieko, ten reikia ilgai gilintis, visur yra savi pliusai, minusai. idealaus fotoaparato nėra.
bet Nikon kolkas LT pasiūla priedų yra tikrai menka. Canon LT yra daug populiaresni, todėl ir vežti čia kad ir kažkokios specifinius priedus, kurių vos kelis nuperka per mėnesį apsimoka. jei Nikonų iš principo LT yra mažiau, natūralu, kad ir paklausa visko būna mažesnė. Canon vardą tikrai visi geriau žino, nei Nikon, o tai ir yra svarbiausia rinkodaroje, reklamoje, kad žinotų tavo vardą. aš iš nustebau, kai mums pasiūlė Nikon pirkti, nes nebuvau pas ką nors mačius tokio fotiko (nesvarbu, tai muilinė, ar veidrodinis), o Nikon vardą matydavau tik senuose užsienio filmuose.

P.S. prastumiami nebūtinai ŠŠŠ. jei firma turi norą, deda pastangas ir šiek tiek pinigų, tai vardą išpopuliarinti tikrai nesunku. aš nekalbu nei apie Nikon, nei apie Canon kokybę 4u.gif aš apie tai nenusimanau, fotiką rinkausi klausydama vieno žmogaus rekomendacijų, gerai, kad ne ššš patarė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 30 liepos 2007 - 16:35
Užsiimsim rinkodaros analize, ane? smile.gif

Faktas, kad Nikon kainos Lietuvoje tikrai toli gražu ne pačios palankiausios. Vat nesenai skaičiau, kad žmogus pirko Nikkor AF-S 17-55mm f/2.8 objektyvą JAV e-shope, Lietuvoje susimokėjo uz siuntimą, muitą, PVM, muitinės tarpininko paslaugas ir jam visvien tas objektyvas atsiėjo 1400Lt (!) pigiau, nei kad būtų pirkęs Lietuvoje. Vilbroj toks objektyvas kainuoja 5800Lt. Palyginimui Canon EF-S 17-55mm f/2.8 objektyvas kainuoja 3600Lt, o Pentax DA★ 16-50mm f/2.8 kaina bus 2300Lt.

Arba portretinių objektyvų kainos:
Nikkor 50mm f/1.4 — 1200Lt
Canon EF 50mm f/1.4 — 1050Lt
Pentax FA 50mm f/1.4 — 700Lt

ir t.t.

Vienu žodžiu: pirksi Nikon — gausi gerą daikta, bet piniginę teks patuštinti smarkiau, nei pasirenkant Canon ar Pentax. Olympus bei Sony kainomis nesidomėjau, bet girdėjau, kad jos irgi labai didelės, ypač Olympus (nors jų optika yra labai labai gera).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fotolama: 30 liepos 2007 - 16:33
fotolama tu teisus, bet pagalvojus, kad uz sia kaina ka jis atsisiunte neieina garantija, uz ka manau JAV koki 1000 butu prideje? O Vilbroj jau su garantija.
Nors aisku ka reiskia geras daigtas ir kam ta garantija. Nezinau ar pagristai, bet man atrodo baisoka, kai toks trapus daigtas, kaip objektyvas yra skaridinamas net is JAV. O kai pati keliavau maciau kaip ten lagaminai skarido. Duok die, kad tas objektyvas taip neskraidys smile.gif
Atsakyti
rinką neblogai parodo ir mūsų fotoaparatų sąrašas:
26 canon
ir 17 Nikon.
Nikon būtų tikrai mažiau, jei ne paspirtis iš užsienį gyvenančių lietuvių mirksiukas.gif

taip, bet reikai turėt tiek pinigų, kad pirkti Vilbroj verysad.gif
ok, nebesiginyju 4u.gif einu vakariene ruost
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 30 liepos 2007 - 16:40
QUOTE(Sansara @ 2007 07 30, 16:38)
taip, bet reikai turėt tiek pinigų, kad pirkti Vilbroj  verysad.gif


nebent turi gera nuolaidele biggrin.gif
Atsakyti
Kad jau pasisuko kalba apie technika, tai paklausiu ir as. Ar esat kada nors patys/kazkur vale matrica nuo dulkiu? Pas mane nemazai snargliu jau matosi ir darosi komplikuota juos kas karta klonuot. Paciam kazkaip rankos nekyla, nors ir perskaiciau kruva informacijos kaip ta daryt. Pasidalinkit patirtim.
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2007 07 30, 16:48)
Kad jau pasisuko kalba apie technika, tai paklausiu ir as. Ar esat kada nors patys/kazkur vale matrica nuo dulkiu? Pas mane nemazai snargliu jau matosi ir darosi komplikuota juos kas karta klonuot. Paciam kazkaip rankos nekyla, nors ir perskaiciau kruva informacijos kaip ta daryt. Pasidalinkit patirtim.

mūsų draugų atvažiavimo viena iš priežasčių buvo -matricos valymas. jei valys fotoprekių parduotuvės servise. užsirašė konkrečiai valandai, nepaklausiau kur. doh.gif sakė, pats nebandė ir geriau nebandys. nesigilinau kodėl blush2.gif
kažkaip atrodo kad vilbroj g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sansara: 30 liepos 2007 - 16:56
QUOTE(fotolama @ 2007 07 30, 17:04)
Neutral density filtrai sumažina šviesos srautą....
Graduated neutral density filtrai yra tokie filtrai....


Aciu uz issamu paaiskinima. Labai megstu krioklius, bet juos nupaveiksluoti istiesu sunkokas reikalas. Bent jau man blush2.gif

QUOTE(fotolama @ 2007 07 30, 17:44)
Sunkiau dėl labai siauros ryškumo zonos. fotografuojant makro su veidridiniu, reikia labai smarkiai priverti diafragmą (f/16 ir net daugiau) kitaip gausi ryškia tik vabalo nosį arba ūsą smile.gif O kai taip smarkiai priveri diafragmą, pasidaro problema su šviesa, būtinai reikia naudoti papildomus šviesos šaltinius arba turi būti labai šviesu smile.gif


Aciu ir uz sia info. Dabar kaip tik mokinuosi macro objektyvu, ir man niekaip nedasilo kokio velnio man nenupaveiksluoja viso vabalo. Buvau priverus diafragma iki 6, bet vistiek neisejo gerai. Tai va kur suo pakastas lotuliukas.gif

Del Canon ir Nikon, pas mus, Norvegijoj, ir Canonai populiariausi del kainos ir priedu pasiulos. Aplaimai pas mus labai mazai parduotuviu, kur yra platus asortimentas. Jie sutinka uzsakyti, bet paciupinejimui veik nieko negali pasiulyti. Tad man ir Vilbroj gerai pirkti, nes galiu pabandyti, apziureti. Na o kainos, palyginus su musiskem, irgi visai neblogai atrodo. Pirkdama 100mm macro Vilbroj as sutaupiau apie 650Lt....
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2007 07 30, 17:29)
ar tu čia taip meiliai apie savo fuji5600 kalbi?

ax.gif nugis jogis, apie ka daugiau doh.gif na o jei apie vaika-tai apie savaja mazulka.. ne apie Fotika kalbu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astaxa: 30 liepos 2007 - 17:15