Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetika kenkia!

QUOTE(comep @ 2009 02 01, 19:57)
mane tai sis aliejus traukia,gundo,domina  blush2.gif
http://www.kvapunama...t/produktas/95/

labai labai  bigsmile.gif
tik idomu ar oda nebutu kaip aliejumi istepta  doh.gif  unsure.gif
ir kur kaune jo gauti?...  blush2.gif


Jei ant veido naudojant, tai reikia labai mazai! tiesiog keliu laseliu. tarkim ant kaktos viena laseli, ant zadu po viena, nosis ir smakras ir kaklas du lasai! gali pipete naudot, nes kaip kitaip tuos laselius isgaut..nebent pats buteliukas, kur lasinti pavysta.
Siaip gerai naudoti alieju ir paskui kremo ant virsaus (bet geriau pacio naturaliausio, jei imanoma toki rasti aplinkui jus), nes kremas tada istumia alieju daug giliau i oda.

O kuna tai tepkite iskart po vonios, tik nusluoscius ranksluosciu, kol dar visai neisdziuves. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2009 02 01, 21:26)
Jei ant veido naudojant, tai reikia labai mazai! tiesiog keliu laseliu. tarkim ant kaktos viena laseli, ant zadu po viena, nosis ir smakras ir kaklas du lasai! gali pipete naudot, nes kaip kitaip tuos laselius isgaut..nebent pats buteliukas, kur lasinti pavysta.
Siaip gerai naudoti alieju ir paskui kremo ant virsaus (bet geriau pacio naturaliausio, jei imanoma toki rasti aplinkui jus), nes kremas tada istumia alieju daug giliau i oda.

O kuna tai tepkite iskart po vonios, tik nusluoscius ranksluosciu, kol dar visai neisdziuves.  mirksiukas.gif


hm matai nuorodoje kur idejau raso-vietoj kremo... bijau kad su mano riebia oda blogai baigtusi aliejukas + kremas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2009 02 01, 21:45)
hm matai nuorodoje kur idejau raso-vietoj kremo... bijau kad su mano riebia oda blogai baigtusi aliejukas + kremas  unsure.gif


Na tada netepk ax.gif O tavo viso veido riebi oda? ar tik T zona?
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2009 02 01, 21:47)
Na tada netepk  ax.gif O tavo viso veido riebi oda? ar tik T zona?


tik skruostukai sausi biggrin.gif butent 'viecike' skaistalams biggrin.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2009 02 01, 21:10)
Na tas straipsnis tai verčia abejoti ir mineralinės kosmetikos gerumu g.gif




na butent ir minimas "blogasis" bismuth oxychloride ax.gif bet gale vistiek pasako- kad mineraline tikrai bet kuriuo atveju geriau nei iprastas makeup'as. zodziu - jei galit visai be pudros- tai taip ir geriausia, o jei ne- mineraline geresnis pasirinkimas. tuolabiau kad yra tu pudru ir be bismuto.
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2009 02 01, 21:49)
tik skruostukai sausi  biggrin.gif butent 'viecike' skaistalams  biggrin.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif


Na tada tavo misri (kombinuota) oda. Ziurek kaip jausies. Ir ziurint kiek tau metu. Jei per 30, tai gali drasiai ir alieju ir krema naudot. Juk kaip sakiau, to aliejau vos vos reikia. Bet tada krema, aisku, kombinuotai odai, arba riebiai, o jei zandai sausi, tai net sausai...as naudoju visus tris siaip. Nes ziema oda visada suprasteja, reikia ja daug daugiau matint. ax.gif

Mano tokia pati. As kai i LT savaite ir i Berlyna savaite per sventes neseniai buvau, tai mano oda taip serpetot ant zandu pradejo! Reikojo, daug alieju, kremu naudot...
Atsakyti
QUOTE(comep @ 2009 02 01, 19:57)
mane tai sis aliejus traukia,gundo,domina  blush2.gif
http://www.kvapunama...t/produktas/95/

labai labai  bigsmile.gif
tik idomu ar oda nebutu kaip aliejumi istepta  doh.gif  unsure.gif
ir kur kaune jo gauti?...  blush2.gif

turiu as sita aliejuka riebiai odai smile.gif kaip ir jau buvo parase, reikia nepadaugint, ir geriausia ant sudrekinto veido (pvz hidrolatu) tepti.. palaukt kelias minutes ir likucius sugert servetele.. tada viskas ok smile.gif

QUOTE(Free2fly @ 2009 02 01, 20:09)
Man baisiai išsausėjo veido oda, nors visada būdavo mišri doh.gif Deja, natūralioje ar ekologiškoje (nzn kaip tikliai pavadinti blink.gif ) visiškai nenusimanau. Gal kas nors galėtų parekomenduoti drėkinantį kremą ar emulsiją, galiausiai toniką ar hidrolatą? g.gif Ir dar nlb žinau kas tas hidrolatas yra blush2.gif

is hidrolatu geriausiai drekinantis yra roziu.. bet KN nera siuo metu (ispirktas).. as tai dabar Florame vaikiska hidrolata su ramunelem ir augaliniu glicerinu nusipirkau (is Bioboutique) thumbup.gif
is alieju kokosas labai gerai atstate man issausejima.. irgi tept ant dregno veido alieju reikia..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 01 vasario 2009 - 21:16
QUOTE(lotta23 @ 2009 02 01, 22:05)
Na tada tavo misri (kombinuota) oda. Ziurek kaip jausies. Ir ziurint kiek tau metu. Jei per 30, tai gali drasiai ir alieju ir krema naudot. Juk kaip sakiau, to aliejau vos vos reikia. Bet tada krema, aisku, kombinuotai odai, arba riebiai, o jei zandai sausi, tai net sausai...as naudoju visus tris siaip. Nes ziema oda visada suprasteja, reikia ja daug daugiau matint.  ax.gif

Mano tokia pati. As kai i LT savaite ir i Berlyna savaite per sventes neseniai buvau, tai mano oda taip serpetot ant zandu pradejo! Reikojo, daug alieju, kremu naudot...


tik artinuosi prie 30 mirksiukas.gif
na imsiu bandyti viena ir ziuresiu 'kas bus'
dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
panos, o kokia mineraline (is tu geru, naturaliu, ne lorealiniu) patrsite misriai (vasara i riebuma), jautriai odai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 02 02, 00:38)
panos, o kokia mineraline (is tu geru, naturaliu, ne lorealiniu) patrsite misriai (vasara i riebuma), jautriai odai? bigsmile.gif



pabandyk is everyday minerals matte formule ax.gif bent man ji labiausiai patinka. intensive labiau maskuoja, bet blizgesys greiciau islenda ir siaip taip storiau uzsitepa- kartais gali atrodyt kaip kauke
Atsakyti
Sveiki dar karta mirksiukas.gif
Nusipirkau Essence mineralinę pudrą, nes girdėjau, kad ji iš 100 proc. mineralų. Internete buvau radus jos sudėtį ir patikrinau cosmeticsdatabase.com. Sudėtis nėra labai kenksminga, bet yra pora komponentų, kurie turi 2 iš dešimt balų pavojingumo. Pirmieji geri, ta pudra yra su E vitaminu. Mano oda gerai jaučia chemiją, bet bandant ant rankos nieko blogo neatsitiko. Ant veido nebandžiau, nes dabar esu nušalusi. Pudra tikrai mažai pastebima, nors aš išsirinkau sau gerą atspalvį, beveik nemaskuoja. Oda atrodo skaisti, matinė, ne tokia blizgi. Šiaip, apie pudras negaliu tiksliai pasakyt, nes esu labai mažai jų naudojusi.
Beje, mano draugė naudoja pudrą, tepa ją prieš tai pasitepusi veidą aliejumi ir jai gerai pasidengia bei nedžiovina odos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2009 02 08, 11:55)
Sveiki dar karta mirksiukas.gif
Nusipirkau Essence mineralinę pudrą, nes girdėjau, kad ji iš 100 proc. mineralų. Internete buvau radus jos sudėtį ir patikrinau cosmeticsdatabase.com. Sudėtis nėra labai kenksminga, bet yra pora komponentų, kurie turi 2 iš dešimt balų pavojingumo. Pirmieji geri, ta pudra yra su E vitaminu. Mano oda gerai jaučia chemiją, bet bandant ant rankos nieko blogo neatsitiko. Ant veido nebandžiau, nes dabar esu nušalusi. Pudra tikrai mažai pastebima, nors aš išsirinkau sau gerą atspalvį, beveik nemaskuoja. Oda atrodo skaisti, matinė, ne tokia blizgi. Šiaip, apie pudras negaliu tiksliai pasakyt, nes esu labai mažai jų naudojusi.
Beje, mano draugė naudoja pudrą, tepa ją prieš tai pasitepusi veidą aliejumi ir jai gerai pasidengia bei nedžiovina odos. smile.gif



ir kokie tie 2 komponentai? g.gif
Atsakyti