Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetika kenkia!

QUOTE(sliver @ 2009 02 08, 11:55)
Sveiki dar karta mirksiukas.gif
Nusipirkau Essence mineralinę pudrą, nes girdėjau, kad ji iš 100 proc. mineralų. Internete buvau radus jos sudėtį ir patikrinau cosmeticsdatabase.com. Sudėtis nėra labai kenksminga, bet yra pora komponentų, kurie turi 2 iš dešimt balų pavojingumo. Pirmieji geri, ta pudra yra su E vitaminu. Mano oda gerai jaučia chemiją, bet bandant ant rankos nieko blogo neatsitiko. Ant veido nebandžiau, nes dabar esu nušalusi. Pudra tikrai mažai pastebima, nors aš išsirinkau sau gerą atspalvį, beveik nemaskuoja. Oda atrodo skaisti, matinė, ne tokia blizgi. Šiaip, apie pudras negaliu tiksliai pasakyt, nes esu labai mažai jų naudojusi.
Beje, mano draugė naudoja pudrą, tepa ją prieš tai pasitepusi veidą aliejumi ir jai gerai pasidengia bei nedžiovina odos. smile.gif

Turiu ir aš ją smile.gif Sudėtis tokia:
INGREDIENTS: MICA, [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891].
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2009 02 08, 13:13)
Turiu ir aš ją smile.gif  Sudėtis tokia:
INGREDIENTS: MICA, [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891].



Kur radot šitos pudros sudėtį? Pas mane ant indelio nėra.
Jei čia parašyta sudėtis yra teisinga, tai mica yra du iš dešimt. http://www.cosmetics...ingred06=703949
Šiaip, mineralinės pudros sudedamieji mineralai gali dirginti individualiai kiekvieną žmogų, nes tai yra daug stipresnės koncentracijos mineralai negu būna augaluose.
To puslapio, kur radau sudėtį, tikriausiai nerasiu, nes ieškojau kokią valandą per anglų kalbos ir ispanų puslapius, per visokias nuorodas, kur radau įvairių mineralinių pudrų palyginimus ir ten turėjo būti Escence sudėtis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2009 02 08, 16:59)
Kur radot šitos pudros sudėtį? Pas mane ant indelio nėra.
Jei čia parašyta sudėtis yra teisinga, tai mica yra du iš dešimt. http://www.cosmetics...ingred06=703949
Šiaip, mineralinės pudros sudedamieji mineralai gali dirginti individualiai kiekvieną žmogų, nes tai yra daug stipresnės koncentracijos mineralai negu būna augaluose.
To puslapio, kur radau sudėtį, tikriausiai nerasiu, nes ieškojau kokią valandą per anglų kalbos ir ispanų puslapius, per visokias nuorodas, kur radau įvairių mineralinių pudrų palyginimus ir ten turėjo būti Escence sudėtis.  biggrin.gif

Šitą sudėtį radau Essence tinklapy, ten visų jų produktų sudėtys yra, galima parsisiųst lankstinuką su sudėtim smile.gif
Atsakyti
Gerai, dėkui. Kaip jums ta pudra? Aš šiandien pirmą dieną naudoju. Draugė kaip tik pagyrė, kad nesidažau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2009 02 09, 17:28)
Gerai, dėkui. Kaip jums ta pudra? Aš šiandien pirmą dieną naudoju. Draugė kaip tik pagyrė, kad nesidažau. biggrin.gif

Man tai visai nieko, natūraliai atrodo, kažkiek pamaskuoja, lengva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2009 01 27, 01:02)
Europoje kosmetika gaminnama kompaniju gamyklose, ieskoma naujoviu (!), kurios skatintu pardavimus - ikrai, perlo dulkes, aukso dulkes...


dar neteko matyti natūralios sertifikuotos kosmetikos su perlo ir aukso dulkėmis, ikrais blink.gif

QUOTE(edna @ 2009 01 28, 19:00)
Man visiskai giliai nusispjaut, naturali ta kosmetika, ar ne. Bet labai juokinga buvo  lotuliukas.gif


na bet ir veikėjų pasitaiko blink.gif lotuliukas.gif

merginos, kurios nori nesintetinio tušo (kiek paskaičiau - aktualu): LT yra Logonos ar Sante, bet šitų nepatariu iš asmeninės patirties, labai geri Hauschkos ir jau pradėti importuoti Nvey smile.gif

o kuo ypatinga ta mineralinė pudra? Šiaip visai nesipudruoju, bet labai intriguoja jūsų kalbos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 09, 18:30)
o kuo ypatinga ta mineralinė pudra? Šiaip visai nesipudruoju, bet labai intriguoja jūsų kalbos  drinks_cheers.gif

Mineralinė pudra- tai pudra iš natūralių mineralų, kaip manoma, nekenkianti odai smile.gif Ji lengva, neapsunkina jos, nekemša porų. Ji miltelių pavidalo, biri, bet užtepta atrodo kaip kreminė. Atitaikius spalvą atrodo labai natūraliai, o rezultatas daugeliui labai patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2009 02 09, 19:41)
Mineralinė pudra- tai pudra iš natūralių mineralų, kaip manoma, nekenkianti odai smile.gif Ji lengva, neapsunkina jos, nekemša porų. Ji miltelių pavidalo, biri, bet užtepta atrodo kaip kreminė.  Atitaikius spalvą atrodo labai natūraliai, o rezultatas daugeliui labai patinka smile.gif




dar pridesiu kad bent jau man nesimato odos paserpetojimu,kurie isryskedavo su kremine.
taip pat zymiai pigiau palyginus su dior,chanel ir pan. o rezultatas geresnis (mano nuomone)
Atsakyti
Mineralinėj pudroj nėra naftos produktų. Jeigu tiesą apie ją rašo, visi ten dirginantys komponentai nepadarys rimtesnės žalos, tokios kaip vėžys, ilgalaikis porų užsikimšimas ir kt. Be to, panaudojus mineralinę pudrą vakare oda nebūna pridusus, o kaip tik atrodo sveika. Bent man ji savo poveikiu į įprastas pudras nei iš tolo nepanaši, nors aš mažai jų naudojau, todėl nelabai žinau. Tiek žinau, kad kai dažiau kitas merginas jų veidai su paprastom pudrom atrodo kaip nutinkuoti, o su šitom kaip pailsėję. smile.gif
Beje, man vienas dalykas labai įdomus. Kaip gali pudros būti padarytos tik iš mineralų, bet jų spalva skirtis viena nuo kitos? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sliver: 09 vasario 2009 - 22:36
QUOTE(katutis @ 2009 02 09, 20:30)
dar neteko matyti natūralios sertifikuotos kosmetikos su perlo ir aukso dulkėmis, ikrais  blink.gif


čia ir buvo kalbama apie populiarias sintetines kosmetikas. Ne apie natūralias, ekologiškas.

QUOTE(katutis @ 2009 02 09, 20:30)
o kuo ypatinga ta mineralinė pudra? Šiaip visai nesipudruoju, bet labai intriguoja jūsų kalbos  drinks_cheers.gif


aš daug skaičiau apie mineralines pudras, ir teigiamų atsiliepimų pilni forumai. Nors pati dar kol kas neturiu, esu labai geros nuomonės apie mineralinę pudrą ir pan. Bet vistiek manau, kad jei gali apsieiti be pudrų, oda tau tik padėkos. Pati turiu tokią odą, kurios negalima žmonėms rodyt nepudruotos, bet jei tavo oda graži, netepk ant jos to, ko nėra būtina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2009 02 09, 20:41)
Ji miltelių pavidalo, biri, bet užtepta atrodo kaip kreminė.


įdomu kaip biggrin.gif Kaip tie mineralai su oda taip "susąveikauja" biggrin.gif

QUOTE(sliver @ 2009 02 09, 23:34)
Tiek žinau, kad kai dažiau kitas merginas jų veidai su paprastom pudrom atrodo kaip nutinkuoti, o su šitom kaip pailsėję.  smile.gif

Beje, man vienas dalykas labai įdomus. Kaip gali pudros būti padarytos tik iš mineralų, bet jų spalva skirtis viena nuo kitos?  g.gif


tai vien dėl to turėtų visos rinktis mineralinę wink.gif Net jei natūralumas negroja smile.gif

na, logiškai mąstant, tikriausiai nerastum antro vienodo akmens, kaip ir mineralo smile.gif Tikriausiai varijuojant atspalviais pagaminamos skirtingų spalvų pudros, o gal ir kitokiu būdu - aš tik spėlioju ax.gif


QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 12:14)
čia ir buvo kalbama apie populiarias sintetines kosmetikas. Ne apie natūralias, ekologiškas.

Bet vistiek manau, kad jei gali apsieiti be pudrų, oda tau tik padėkos. Pati turiu tokią odą, kurios negalima žmonėms rodyt nepudruotos, bet jei tavo oda graži, netepk ant jos to, ko nėra būtina  mirksiukas.gif


ir aš manau, kad su kokiu šilku nerastum natūralios kosmetikos. Nors pvz. Netradicinės medicinos numeryje rašoma, kad oda gali pagražėti ir įgauti porcialiano švytėjimą, jei glostytum ją natūralaus šilko skiautele biggrin.gif Atseit, ir plaukus taip sušvelnina, padidina blizgesį natūralus šilkas biggrin.gif

ir aš taip galvoju, kad dėkoja nesustodama man kasdien wink.gif kusachiau, prieš trejus metus būtum tu mane pamačiusi... Dabar net į to laikotarpio foto net nenoriu žiūrėt, kad infarkto negaučiau. Irgi užsipudravusi ir užsisluoksniavusi į žmones nedrįsdavau išeiti sad.gif Įsivaizduok, kokia trauma jaunam žmogui sad.gif sad.gif sad.gif

bet jei nieko netepi, ko nereikia, oda pasitaiso. Ai, tada nusispjoviau į viską ir tiesiog netepiau. O dabar - nebereikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 10 vasario 2009 - 12:14
QUOTE(katutis @ 2009 02 10, 14:10)
įdomu kaip  biggrin.gif Kaip tie mineralai su oda taip "susąveikauja"  biggrin.gif
tai vien dėl to turėtų visos rinktis mineralinę wink.gif Net jei natūralumas negroja smile.gif

na, logiškai mąstant, tikriausiai nerastum antro vienodo akmens, kaip ir mineralo smile.gif Tikriausiai varijuojant atspalviais pagaminamos skirtingų spalvų pudros, o gal ir kitokiu būdu - aš tik spėlioju  ax.gif
ir aš manau, kad su kokiu šilku nerastum natūralios kosmetikos. Nors pvz. Netradicinės medicinos numeryje rašoma, kad oda gali pagražėti ir įgauti porcialiano švytėjimą, jei glostytum ją natūralaus šilko skiautele biggrin.gif Atseit, ir plaukus taip sušvelnina, padidina blizgesį natūralus šilkas biggrin.gif

ir aš taip galvoju, kad dėkoja nesustodama man kasdien wink.gif kusachiau, prieš trejus metus būtum tu mane pamačiusi... Dabar net į to laikotarpio foto net nenoriu žiūrėt, kad infarkto negaučiau. Irgi užsipudravusi ir užsisluoksniavusi į žmones nedrįsdavau išeiti sad.gif Įsivaizduok, kokia trauma jaunam žmogui sad.gif sad.gif sad.gif

bet jei nieko netepi, ko nereikia, oda pasitaiso. Ai, tada nusispjoviau į viską ir tiesiog netepiau. O dabar - nebereikia  4u.gif


hehehe, prisiminiau, kad turiu šilkinio sario šmotą, tai su juo gal reikia pradėt glostinėtis veidą ir plaukus lotuliukas.gif bigsmile.gif biggrin.gif

šiaip man pasisekė, kad dirbu namuose, todėl dieną stengiuosi nieko ir netept ant veido. Vakare, jei važiuoju kažkur, tai pasipudruoju, bet ir tai, priklauso no to, kur važiuoju. Tad su pudra veidas prabūna tik po keletą valandų. Ir tikrai, oda pradėjo taisytis, kai REALIAI pradėjau ja rūpintis, o ne tik tepti visokius kremus ir špaklius, kad ir gerus.
Atsakyti