Įkraunama...
Įkraunama...

kosmetika kenkia!

QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 13:23)
hehehe,  prisiminiau, kad turiu šilkinio sario šmotą, tai su juo gal reikia pradėt glostinėtis veidą ir plaukus  lotuliukas.gif  bigsmile.gif  biggrin.gif

šiaip man pasisekė, kad dirbu namuose, todėl dieną stengiuosi nieko ir netept ant veido. Ir tikrai, oda pradėjo taisytis, kai REALIAI pradėjau ja rūpintis, o ne tik tepti visokius kremus ir špaklius, kad ir gerus.


atkirpk ir man lotuliukas.gif

vat vat, is gero gyvenimo viskas pakrinka sad.gif Kuo "brangesni" kremai, tuo labiau vargšė oda kenčia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 02 10, 14:41)
atkirpk ir man  lotuliukas.gif



raudono ar žalio? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
aj nežinau, aš irgi labai retai išeinu iš namų, aišku tada be krempudros neapseinu. Bet tas būna 2-3, daugiausia 4 kart savaitėj, o visas kitas dienas sėdėdama namie valau toniku, tepu kremą ir nuprausiu vakare prausikliu, bet veido oda negražėja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 13:51)
raudono ar žalio?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif


žalio lotuliukas.gif O kur pvz LT tikro šilko kokią nosinaitę galima įsigyti porcelianiniam veidui? biggrin.gif

QUOTE(Vitulka @ 2009 02 10, 14:25)
dienas sėdėdama namie valau toniku, tepu kremą ir nuprausiu vakare prausikliu, bet veido oda negražėja  schmoll.gif


užjaučiu sad.gif Aš ryte prausiu odą tik su vandeniu, tada gauna dar gėlių vandens ir yra pamaitinama, o vakare - prausiklis, tas pats gėlių vanduo ir daugiau nieko. O kai į sportą pamirštu pasiimt hidrolatą, išvis tada nieko negauna po nuprausimo. Vat kai negauna nieko, tada ir būna geriausia. Taip kad kuo mažiau jos puoselėjimo, tuo geriau - ant mano kailio tas pasitvirtino 100 proc., gal ir tau kas pravers smile.gif

savaitgaliais, jei niekur neinu, išvis tik vandeniu nuprausiu, be jokių pagerinimų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 10 vasario 2009 - 13:50
Na, mano oda į riebumą, tai vien vandeniu nupraust nesigauna blush2.gif prausiu žoleliniu muilu be jokių šarmų ir chemijų. Toniką naudoju pagal vienos SM forumietės receptą iš žolelių arba rožių vandenį, ir drėkinamąjį kremą. Dar kai turiu laiko visokias kaukes pateplioju, bet tik namines, jokių pirktų/gatavų.

dėl šilko, tai nežinau, kur jo nusipirkti. Jei būčiau 100% tikra, kad tie sariai gryno šilko, tai sakyčiau girebk žaliajį lotuliukas.gif bet man juos padovanojo iš Indijos atvežtus, tai nežinau kiek ten tikras šilkas, kiek turistams pritaikytas g.gif n
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 18:43)
Na, mano oda į riebumą, tai vien vandeniu nupraust nesigauna  blush2.gif  prausiu žoleliniu muilu be jokių šarmų ir chemijų. Toniką naudoju pagal vienos SM forumietės receptą iš žolelių arba rožių vandenį, ir drėkinamąjį kremą. Dar kai turiu laiko visokias kaukes pateplioju, bet tik namines, jokių pirktų/gatavų.

gali parasyt toniko is zoleliu recepta? ax.gif 4u.gif ir kiek laiko jis galioja?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 02 10, 20:03)
gali parasyt toniko is zoleliu recepta?  ax.gif  4u.gif  ir kiek laiko jis galioja?


aš darausi iš dilgėlių ir ramunėlių nuoviro, plius šaukštas greipfuto sulčių, ir keli lašai arbatmedžio EA. Mano odai labai tinka. Kiek galioja nežinau, bet aš laikau šaldytuve, +/-5 dienas, ne ilgiau. Dar aptikau, kad lakišiaus žolė labai tinka spuoguotai ir inkštiruotai odai, tai šiandien nusipirkau, ir bandysiu naudot.
va, radau, esu išsisaugojusi tikrąjį receptą:

Tonikams riebiai odai tinka ramunėlių ir medetkų, nes ramina, dilgėlių, žaliosios arbatos, nes tonizuoja, valo, turi visokių veikliųjų medžiagų, beržų lapų aplamai visokiai odai gerai, šeivamedžio, jonažolės gerai veikia riebalų perteklių. Į toniką riebiai galima įlašinti kelis lašus eterinio aliejaus. Išsirinkti galite pagal aprašymus, kurių visur pilna, ir savo uoslę. Riebiai odai tinka citrinų, greipfrutų, bergamočių, eukaliptų, gvazdikėlių, rozmarinų. Kadagių, pačiulių naikina spuogus. Geriausiai spuogus naikina arbatmedžio eterinis aliejus, geresnių nežinau.
Aš tokį toniką darydavausi seniau, kai visa oda būdavo riebi ir turėdavo smulkių spuogų. Lygiom dalim sumaišydavau medetkų arba ramunėlių (kartais taip, kartais taip) ir kokių nors žolių nuoviro (žalia arbata ir dilgėlės palieka žalią spalvą, todėl tų nenaudojau, nors labai gerai). Įpildavau citrinų arba greipfrutų sulčių į 100 ml apie arbatinį šaukštelį. Įlašindavau apie 5 lašus arbatmedžio (jei nenaudojau, tai kito mišinio nuo spuogų) ir 3 lašus kokio nors eterinio aliejaus būtent riebiai odai. Kartais įpildavau spirito, jei labai norėdavau dezinfekuot odą. Gaunasi daugiausia 5 sudedamosios dalys, bet jei kažkurios nereikia, galima išimt. Valydavau vata ryte ir vakare.
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 20:00)
aš darausi ...

aciu 4u.gif reiks isbandyt
Atsakyti
O as turiu klausima, kaip jus valote savo oda? smile.gif

Man vis atsiranda smulkiu inkstyriuku ant nosies doh.gif

As nenaudoju odai jokiu chemiju, tepu ja vakare kefyru ir viskas.
Man nuo kremu tik blogiau budavo, serpetojo ir suirzusi budavo, dbr oda jauciasi daug geriau.

Pirkau negyvosios juros purva vaistinej, bet jis man nelabai ka isvale.
Patarkite koki ekologiskos kosmetikos preparata arba koki recepta namini gal turite?

Aciu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(fleure @ 2009 02 11, 18:39)
O as turiu klausima, kaip jus valote savo oda?  smile.gif

Man vis atsiranda smulkiu inkstyriuku ant nosies  doh.gif

As nenaudoju odai jokiu chemiju, tepu ja vakare kefyru ir viskas.
Man nuo kremu tik blogiau budavo, serpetojo ir suirzusi budavo, dbr oda jauciasi daug geriau.

Pirkau negyvosios juros purva vaistinej, bet jis man nelabai ka isvale.
Patarkite koki ekologiskos kosmetikos preparata arba koki recepta namini gal turite?

Aciu  4u.gif


yra atskira tema naminių kaukių.
naminės grožio priemonės
ir apie ekologišką kosmetiką yra tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 11 vasario 2009 - 17:02
QUOTE(fleure @ 2009 02 11, 17:39)
O as turiu klausima, kaip jus valote savo oda?  smile.gif

Man vis atsiranda smulkiu inkstyriuku ant nosies  doh.gif

As nenaudoju odai jokiu chemiju, tepu ja vakare kefyru ir viskas.
Man nuo kremu tik blogiau budavo, serpetojo ir suirzusi budavo, dbr oda jauciasi daug geriau.

Pirkau negyvosios juros purva vaistinej, bet jis man nelabai ka isvale.
Patarkite koki ekologiskos kosmetikos preparata arba koki recepta namini gal turite?

Aciu  4u.gif




Garinimas valo odą, ypač gerai su ramunėlėmis. Nepatariu naudoti rūgštinius valiklius, nors juos daug kas rekomenduoja, nes jie plonina odą.
Jei jūsų oda yra nejautri, labai užteršta ir riebi, galiu privačiai parašyt būdą, bet jis drastiškas, nors ir be chemijos.
Atsakyti
QUOTE(sliver @ 2009 02 11, 18:17)
Garinimas valo odą, ypač gerai su ramunėlėmis. Nepatariu naudoti rūgštinius valiklius, nors juos daug kas rekomenduoja, nes jie plonina odą.
Jei jūsų oda yra nejautri, labai užteršta ir riebi, galiu privačiai parašyt būdą, bet jis drastiškas, nors ir be chemijos.

Buk gera, parasyk man 4u.gif jei gali. aciu.
Atsakyti