Įkraunama...
Įkraunama...

Autokėdutės

QUOTE (Brooke @ Šeštadienis, 29 Lapkričio 2003, 14:46)
O dabar, kai jau issiliejom, prasysim ir mes patarimo smile.gif
Norim savo pupai toki sosta nupirkt smile.gif Kokia patartumet rinktis? Asmeniskai man, ta iki metu, atrodo patogesne dar nesedinciam mazuliui, bet po metu vel reiks kazka pirkt, ir, kiek suprantu, ta, kuri skirta nuo gimimo iki ketveriu unsure.gif? Tai mastau, kad gal iskart ta pirkt?
Ir idomu, kaip ten su kainom yra?
Is anksto aciu wink.gif

O su kainomis yra taip, kad kėdutė nuo gimimo iki 4 metų pigesnė, nei dvi kėdutės: nuo gimimo iki 13 kg ir 9-36 kg. Tačiau man atrodo, kad ta kūdikiams skirta kėdutė patogesnė mažam leliui. Ją panaudosite ne tik kelionėse, bet ir namie. Jūsų teisė rinktis.
Atsakyti
jei apie kedutes, tai vairuojanciai mamai (na kad ir man) tai jos issigelbejimas. Ydomu kaip kitaip toki 1,10m klecka vienai veziotis? A?
Iki kokiu 10 menesiu turejome nesiojama kedute-man buvo labai patogu, nes kleckas daznai uzmigdavo, tai galejau lengvai su visa kedute mieganti parsinesti wink.gif Dabar turime kedute skirta vaikams iki 3 metu (ziuresim jei svoris dar leis biggrin.gif ) Aha ir stai ka dar pastebejau-jei vaziuojame kita masina ir kleckui tenka sedeti ant keliu-kelione buna oooooi....nei munutes vietoje-ir as pavargstu ir kleckas buna piktas mad.gif
Atsakyti
QUOTE (Tynka @ Sekmadienis, 02 Lapkričio 2003, 3:42)
o sakykit jei kedute skirta nuo 0 iki 13 kg, tai iki kokio amziaus mums uzteks, t.y. kada mazdaug tuos 13 kg. priaugsim?

isaugsit ta kedute greiciau nei bus 13 kg, nes paprasciausiai vaikas prisegtas netilps toje kedej, nes bus per ilgas, maniskis atsimenu 8 men jau nebetilpo ( pas mus buvo nesiojama kedute nuo 0 iki 13 kg kur tvirtinasi priekyje o vaikas atbulas sedi del to ir nebetilpo)
Atsakyti
O ar yra koks skirtumas perkant paaukštinimą? Žiūrėjau Š.miestelyje Bebe Comfort už 199 Lt, o šalimais pridėta po 35 Lt. Atkreipiau dėmesi, kad šie pakankamai kieti, o Bebe Comfort žymiai patogesnis. Bet kita vertus, paaukštinimai pakankamai siauri, ar jums dėl to nekyla problemų?
Atsakyti
Neutralas skirtingu ir plociu ir patogumo buna ,bet labai kieti tikrai nera vaikui patogus .
Atsakyti
QUOTE (Dzordza @ 2004 04 19, 16:56)
Mums reikia kedutes nuo 0+. Kazkuri raset, kad lopsy veziojat maziuka iki sedet pradeda. O kaip tada tas lopsys prisitvirtina? o gal cia kokie specialus yra?


as lopsyje veziojausi, nes nezinojau, kaip reiktu toki vaika i kedute itaisyti - o gal tiksliau reiktu sakyti nebuvo finansiniu galimybiu tokiems navarotams, kuriuos butu teke is uzsienio uzsakineti.
Lopsys niekur nesitvirtindavo, vyras vairuotojo sedyne kiek daugiau atslinkdavo ir viskas. Veziojau taip iki 4-5menesiu.
Yra ir spec lopsiai, kurie kaip ir kedute tvirtinasi automobilio dirzais, tik jie net uz kedtes brangesni...
Atsakyti
Turiu galimybe papigiai nusipirkti deveta maxi cosi vaikiska
nesyne-autokedute iki 13 kg, gal gali patart koki
modeli is maxi-cosiu geriau pasirinkti? o gal geriau bebe
comfort kedutes arba chicco nes ir tokiu ten buna...
Atsakyti
As turejau bebe confort thumbup.gif thumbup.gif , rekomenduoju, o del kitu neturiu nuomones, nes nebuvau susidurus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 04 19, 16:19)

as lopsyje veziojausi, nes nezinojau, kaip reiktu toki vaika i kedute itaisyti - o gal tiksliau reiktu sakyti nebuvo finansiniu galimybiu tokiems navarotams, kuriuos butu teke is uzsienio uzsakineti.
Lopsys niekur nesitvirtindavo, vyras vairuotojo sedyne kiek daugiau atslinkdavo ir viskas. Veziojau taip iki 4-5menesiu.
Yra ir spec lopsiai, kurie kaip ir kedute tvirtinasi automobilio dirzais, tik jie net uz kedtes brangesni...

Atsiprasau, bet as vis tiek nesupratau.... kiek isivaizduoju taip galima tik labai mazoj masinytej veztis, arba reikia labai ilgas kojas turet... be to juk i sona nuslysti tas lopsiukas neprisegtas gali...

O gal galit kas apie tuos spec lopsius daugiau papasakot. tiesiog niekur nemaciau, o kiek parduotuvese klausinejau, tai visi tik kreivai labai ziurejo kaip i kokia...
Atsakyti
QUOTE (eglek @ 2004 04 19, 17:59)
Turiu galimybe papigiai nusipirkti deveta maxi cosi vaikiska
nesyne-autokedute iki 13 kg, gal  gali patart koki
modeli is maxi-cosiu geriau pasirinkti? o gal geriau bebe
comfort kedutes arba chicco nes ir tokiu ten buna...

Mes is Kotrynos gavom klatalogiuka maxi cosi. Ir pagal kataloga ir pagal paaiskinimus tai ju skirtumu nelabai maciau. skirumas vienintelis - medziaga, kuria kedute yra aptraukta - vienos minsktesnes kitos siurkstesnes.. Bet tai cia nauju. o is senesniu modeliu tai gal ir daugiau kas skiriasi.
Cia butent apie tas kedutes kur 0-13

Ir dar noriu paklaust, kiek tos kedutes sveria kur jus turit? Sauluke, sakai jog graco sunki. Pagal specifikacija ju raso kad svoris 3lb, tai tas kiek maziau nei pusantro kilogramo. Man atrode kad tokis svoris nera labai didelis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzordza: 20 balandžio 2004 - 11:00
Sveikos mamytes

Turiu toki klausimeli. Ka monote nuo kokio amziaus leliukus galima sodinti i automobilines kedutes? Mano mazylei greitai menesiukas ir siandien nupirkom auto kedute skirta nuo 0 iki 18 kg, taciau kazkaip man nedrasu i ja deti, nes ten tokia kaip ir sedima padetis, o gi juk negalima leliuku sodinti dar... Tai taip ir nezinau... Gal kas turite patirties ir patarsite kas ir kaip. Labai buciau dekinga Jums.
Atsakyti
Vakar buvau pas ortopedą , tai žinot ką pasakė? Kad galima drąsiai vaiką ten sodinti. Bent jau kur mes turim tą kėdutę, kur nuo 0 iki 13 kg, tai ji gi kelių padėčių.Tai lengviau atsikvėpiau. Nes kažkaip nusipirkom kėdutę, o sodinti, t.y. guldyti tai baisoka. Vakar vežiau savo kūdikėlį mašinoje taip, tai labai patinka - jokių ašarų.
Atsakyti