Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu išleisti knygą

QUOTE(Saulutuke @ 2007 08 19, 10:20)
Stilistika labai taisyt prasosi,bet siaip ideja labai sauni 4u.gif
As kaip tik sakyciau,kad dabar leidyklos i jaunus zmones atsigrezia ir rizikuoja leidybai. Anksciau prasimusdavo tik literaturos grandai,dabar daug laisviau.
O siaip ir pati galvoju apie knyga biggrin.gif  tik niekaip nerandu laiko ja iki galo sutvarkyt

aha, reiktų pakoreguot, kad lengviau skaitytųsi mirksiukas.gif o šiaip šaunuolė 4u.gif
na tai pasigirk apie kokią knygą pati galvoji mirksiukas.gif

oi gal susitiksim vieną gražią dieną męs visi kokioj rašytojų profsąjungoj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lithium: 19 rugpjūčio 2007 - 09:50
pamenu buvo ten "FUKO ŠVYTUOKLĖJE" tokia leidykla ,kuri leisdavo labai morinčių rašyti knygas, kaip ir neblogai jiems tas biznis sekėsi, kiek pamenu visi buvo patenkinti lotuliukas.gif , tiek rašytojai tiek leidėjas, paieškokit gal ir Lietuvoje tokia leidykla yra g.gif
o šiaip ,kitas variantas, tai sudalyvauti kokiam ilgai grojančiam realybės šou (geriausia aišku valinsko), leidyklos net plėšysis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fanda: 19 rugpjūčio 2007 - 10:07
QUOTE(Lithium @ 2007 08 19, 09:50)
aha, reiktų pakoreguot, kad lengviau skaitytųsi  mirksiukas.gif o šiaip šaunuolė  4u.gif
na tai pasigirk apie kokią knygą pati galvoji  mirksiukas.gif

oi gal susitiksim vieną gražią dieną męs visi kokioj rašytojų profsąjungoj  biggrin.gif



as kazkaip daugiau apie romana is mokyklos gyvenimo galvoju, toks i Zurbos style'a thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2007 08 19, 11:17)
as kazkaip daugiau apie romana is mokyklos gyvenimo galvoju, toks i Zurbos style'a thumbup.gif

thumbup.gif manau gerų knygų apie šiuolaikinį mokyklos gyvenimą nėra daug g.gif sėkmės įgyvendinant užmačias mirksiukas.gif

fanda, oi kad toli gražu nuo Milano čia lotuliukas.gif lotuliukas.gif o vat Valinso show sudalyvavus, tai paskui už visą tą jo gerą kol atidirbsi, tai jau ir knygų leist nebesinorės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 19, 10:27)
thumbup.gif manau gerų knygų apie šiuolaikinį mokyklos gyvenimą nėra daug  g.gif sėkmės įgyvendinant užmačias  mirksiukas.gif



dekui, gal kada ir pavyks. idomu,apskritai,kokios leidybos kainos nezveriskiems tirazams, gal kas domejosi?
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2007 08 19, 13:08)
dekui, gal kada ir pavyks. idomu,apskritai,kokios leidybos kainos nezveriskiems tirazams, gal kas domejosi?

Kažkur mačiau, kad 3000 litų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2007 08 18, 20:18)
tik mano zanras nuotykiu romanas plius humoro keli kg  biggrin.gif

Galėtum mestelt kokį gabaliuką, kur humoro bent gramelis mirksiukas.gif
Iš to, ką perskaičiau, susidariau nuomonę, kad Rašytojų sąjunga šiuo romanu nesusidomėtų blush2.gif , reikėtų ieškoti kokios kitos leidyklėlės (laimei, dabar jų gausu). Tik, manau, reikėtų neskubėti. Gal geriau tegu juodraštį kas nors pakritikuos, negu per vargus išleistą knygą nušvilps rolleyes.gif Makaliaus ir kitų pastabėlės teisingos - daug kas taisytina. Vardai taip pat... Skaitant neapleido nuojauta, kad skaitomas koks verstinis romaniūkštis blush2.gif Žinoma, ištraukėlė per maža, kad būtų galima ką nors labai rimtai spręsti, bet stiliaus savitumo pajusti, bent man, nepavyko. Gal tikrai stipresnės tos vietos, kur tie ,,humoro keli kg" ?.. Manau, ieškok dar savo žodžio, savo stiliaus ir atrasi 4u.gif Gal ne veltui sakoma, kad tobulumui ribų nėra tongue.gif
Džiaugiuosi dėl visų, kurie svajoja išleisti knygą smile.gif Linkiu, kad pasisektų ir kad rezultatas būtų vertas įdėtų pastangų thumbup.gif
Atsakyti
žodis "neisi" rašomas su viena e. o ne "neeisi", kaip ištraukoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2007 08 19, 13:08)
dekui, gal kada ir pavyks. idomu,apskritai,kokios leidybos kainos nezveriskiems tirazams, gal kas domejosi?

aš kažkur buvau radus, kad 4000lt - tiražas apie 100 knygų.... bet čia turbūt nuo leidyklos priklauso g.gif

aha, aš irgi norėčiau humoro pamamatyt mirksiukas.gif o šiaip šaunuolė, nes aš tai savo kūrybos nedrįsčiau pakolkas dar publikuot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 19, 14:47)
aš kažkur buvau radus, kad 4000lt - tiražas apie 100 knygų.... bet čia turbūt nuo leidyklos priklauso  g.gif

aha, aš irgi norėčiau humoro pamamatyt  mirksiukas.gif o šiaip šaunuolė, nes aš tai savo kūrybos nedrįsčiau pakolkas dar publikuot  blush2.gif

Aš irgi nedrįsčiau blush2.gif nors savo pasakojimų pripublikavęs esu net tris, beje, su skatinimais išleisti knygą, ale kad man pinigų gail biggrin.gif
O beje, apie tą NEEITUM irgi norėjau paminėt, nes labai akis raižė, bet pagalvojau, kad tai bus pamokymas lotuliukas.gif tai nerašiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 19 rugpjūčio 2007 - 13:50
ištikrųjų tai aš save dar per jauna laikau, kad knygas leist biggrin.gif

beje, visų, kurie išleis kadanors ką nors, užsisakau po knygą su autografu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2007 08 19, 14:55)
ištikrųjų tai aš save dar per jauna laikau, kad knygas leist  biggrin.gif

beje, visų, kurie išleis kadanors ką nors, užsisakau po knygą su autografu  bigsmile.gif

OK, užsakymas išankstinis tai bus su nuolaida hihihi.gif
Atsakyti