Pažiūrėjus platintojo puslapį
http://www_bioptron_lt kyla negerų minčių...
Praktinis vadovas kaip atpažinti lochatroną:
1. Ilgai ir smulkiai aprašoma būsima nauda jums, neužsimenant apie technines poveikio detales.
2. Daug sunkiai suprantamų pseudomokslinių terminų. Dalimis terminas lyg ir aiškus, o vat bendras žodis kažkokia nesamonė.
3. Visiškai ignoruojami (net pristatant kaip pasiekimą) galiojantys dėsniai.
4. Gražiai skambantis išradėjo (testuotojo) pavadinimas, kurį Google sugeba rasti tik tą produktą reklamuojančiuose puslapiuose. Ciuricho bioinformacijos institutas google kažkodėl nežinomas.
Panagrinėkime:
1. Sažiningai pasakykit, iš čia esančio aprašymo galite pasakyti, koks prietaisas reklamuojamas? Koks jo veikimo principas?
BIOPTRON PRO 1 TECHNINIAI DUOMENYS
Bangos ilgis 480 3400 nm
Fizikai pakampėmis šneka, kad matoma šviesa yra spektro dalis tarp 380 nanometrų (sutrumpintai nm) ir 750 nm (ore) bangų ilgio. Prisimenant, kad 700 nm matoma kaip raudona spalva), o 400 nm kaip violetinė spalva galime sakyti, kad prietaisas naudoja visą spektrą nuo infraraudonųjų (liaudyje žinomų kaip paprasta šiluma) iki beveik violetinės. Ta patį spektrą gausite iš paprasčiausios halogeninės lemputės. (net platesnį, su trupučiu ultravioleto).
2. BIOPTRON spalvų terapija, naudodama šešias spektro spalvas, subalansuoja ir stiprina organizmo energetinius centrus ir padeda skatinti paties organizmo gijimo procesus.
BIOPTRON spalvų terapija subalansuoja mūsų išsekusius energetinius centrus.
Jei ką, tai fizikai skiria SEPTYNIAS pagrindines spektro spalvas. Jokios informacijos, apie mokslinius spalvotos šviesos poveikio tyrimus puslapyje nėra
3. Įgudusių ir darbščių meistrų pagaminti, rankų darbo BIOPTRON spalvoto stiklo filtrai yra praturtinti bioinformacija.
Bioinformacija tai čia kas?
Naudodamas biofizikinius metodus ir prietaisus Ciuricho bioinformacijos institutas metų metus tobulino spalvoto stiklo struktūrą, kuri užtikrina optimalų šviesos lūžį.
Kokiu tikslu laužiama šviesa? Ar čia turima omeny poliarizacija? Bet tam technologija žinoma labai seniai.
Ši stiklo masė yra gaunama iš augalų, brangakmenių, metalų, mineralų, mikroelementų, o taip pat iš inertinių dujų, fermentuojančių medžiagų ir kt.
Aprašytos stiklo masės gavimas vertas mažiausiai Nobelio premijos. Sulydyti brangakmenius, mineralus ir metalus temperatūroje, kurioje išlieka fermentuojančios medžiagos (~40 laipsnių celsijaus) reikia neeilinių sugebėjimų