Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie fotokonkursų rezultatus?

QUOTE(hereja @ 2005 02 18, 18:50)
Kad ir konkursas "Mamyte, tu man skaniausia" - man paciai nei silta, nei salta - neturiu dar 2.gif, tai ir nedalyvavau... Taciau kiek yra forume tokiu, kurios labai nori susilaukti 2.gif , tik joms niekaip nesigauna... sad.gif Manot situ zmoniu neskaudina tokie konkursai? g.gif


hereja cia is tos pacios operos kai mes diskutavom apie vestuvines nuotraukas...mano nuomone reikejo leisti dalyvauti su meiles nuotraukomis, o ne vestuvinemis, nes myleti galima ir nesusituokus, tada tavo nuomone nuo manosios skyresi
o dabar tu jau visai kitaip sakai blink.gif
Gal nesusituokusius taip pat zeide, kad buvo galima patalpinti tik vestuvines nuotraukas...

anyway, visi ziuri is savo varpines doh.gif

p.s konkurse skaniausi pietus balsavau uz vaikuti su dyyydele pica smile.gif man ji labai patiko. I r tik kai paklausiau, man atsake, kad tai Supermamos dukryte...na ir kas kad sitoji foto laimejo pirma vieta. Tai nejaugi vaikas vien todel, kad jo mama yra sio forumo vyriausioji, negali laimeti prizines vietos. As balsavau ne uz supermama, o uz grazu vaikiuka grazioje situacijoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadele: 18 vasario 2005 - 23:20
Manau, kad diskusijos kodel, kaip, uz ka, kazkas kazkokia vieta uzeme - visai nevietoj...Leiskim zmonems dziaugtis, o ne svarstykim, kas kaip ir uz kiek ax.gif Po tokiu debatu, gali ir noras preit ne tik dalyvaut, bet ir laimet doh.gif smile.gif

P.S. ir isvis prie ko cia Supermama ir jos foto, jug sautuvo i smilkini niekas neistate, kad balsuotu uz sia nuotrauka, o beto ir SM negrasino, kad taikys sankcijas kurios uz jos foto nebalsuos laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomuko mamukas @ 2005 02 18, 18:20)
Va cia jau totali nesamone. Vadinasi rasau bile rasau  doh.gif


QUOTE(hereja @ 2005 02 18, 19:59)
Sorry jei tau taip atrodo tongue.gif
O gal kartais tamsta pati esi  totali nesamone? g.gif


 ! 
Primenu keletą supermama.lt Forumo taisyklių: Taisyklė nr. 2.3. draudžia įžeidinėti, žeminti  kitą asmenį.  O bendroji nuostata 1.2. pataria "Neerzinkite ir neatsakykite tuo pačiu, net jei manote, kad jus įžeidė - dėmesio stoka savaime slopina audringą diskusiją"




beje, ši tema "Ką manote apie fotokonkursų rezultatus" yra kiek siauresnė, nei joje išsivysčiusi diskusija, tad geriau pastabas apie būsimus fotokonkursus, patarimus skelbti šiame pačiame skyrelyje esančioje kitoje temoje, kur jūs patys siūlote būsimų fotokonkursų temas, balsuojate už jas.
Atsakyti
Nu tikras bobu turgus schmoll.gif bjauru skatyt cry.gif
Atsakyti
MAMYTES nono.gif
GYVENKIME DRAUGISKAI...


Man labai patinka fotokonkursai,nors dar nespejau sudalyvauti.
Manau,ne tik del prizu mes ten dalyvaujam(gal ir klystu)!!! ax.gif Juk tiesiog grazu paganyti aki---daug geru emociju gauni...
Va,praziopsojau,nepabalsavau paskutiniame konkurse...
cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadele @ 2005 02 18, 23:19)
hereja cia is tos pacios operos kai mes diskutavom apie vestuvines nuotraukas...mano nuomone reikejo leisti dalyvauti su meiles nuotraukomis, o ne vestuvinemis, nes myleti galima ir nesusituokus, tada tavo nuomone nuo manosios skyresi
o dabar tu jau visai kitaip sakai  blink.gif
Gal nesusituokusius taip pat zeide, kad buvo galima patalpinti tik vestuvines nuotraukas...

Tai kad nediskutavau as apie tai blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
o dabar pagalvojau, gal padaryti konkursą kur nėra autoriaus vardo. t.y. prie nuotraukos parašyti tik jos pavadinimą, o kieno tas vaikiukas, nuotrauka nerašyti. ir tada bus balsuojama TIK už nuotrauką, o ne už KAŽKIENO nuotrauką.

kad paskui nebūtų taip: "Tikrai nieko nenoriu izeisti , bet man atrodo merginos balsavo ir norejo Tave pradziugint Tavo dukrele nepaprastai sauniai atrodo, bet didele pica siais laikais nieko per daug nenustebinsi Cia, aisku, tik mano nuomone"
Atsakyti
Krika, kad balsuojant vardų ir nebūna, tik nuotraukos pavadinimas. Niekas nežino už kieno nuotraukėlę balsuoja, nebent pažįsta. mirksiukas.gif
Atsakyti
o man tos nuotraukeles, kurios uzeme pirmasias vietas tikrai yra superines (ypac ta mergaite su pica ) tikrai jos to vertos thumbup.gif o tos kurios nuskriaustos jauciasi, manau kad neverta nusiminti juk dar konkursu tikrai bus ir galesit juose dalyvauti , gal ten pasisiseks, tad nenukabinkit noses nono.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa: 20 vasario 2005 - 12:53
4u.gif Mielosios mamytes ir dar tik jomis tapsiancios! biggrin.gif Skaitau ir matau,kokios audringos diskusijos issiplieske blink.gif O man net nepasiseke prabalsuoti,nes niekur negalejau surasti,kur balsuoti blush2.gif .Tai,gal galyte patarti,kur pasiziureti nugaletojus? g.gif Gal as visai ziopla,bet cry.gif niekaip nerandu.
Atsakyti
QUOTE(marfa @ 2005 02 20, 15:57)
.Tai,gal galyte patarti,kur pasiziureti nugaletojus? g.gif Gal as visai ziopla,bet  cry.gif niekaip nerandu.


visi fotokonkursai skelbiami ir nuotraukos talpinamos adresu www.supermama.lt/fotoarba galima paspausti Forumo lange dešinėje pusėje pačiame viršuje, kampe esantį užrašą: Fotokonkursai
Atsakyti
Ka reikia manyti apie konkursu rezultatus? Nugi nieko,- kas kam patiko uz ta ir isbalsavo
drinks_cheers.gif
Teisingai...mano grazulka nieko neislose, bet as ir nesitikejau su ta nuotrauka per daug...visvien ji man pati pati... O galiausiai ir pasidziaugt kitu vaikais - didelis dalykas. Mano mergos vien i savo nuotrauka tarp kitu graziu vaiku matydamos dziaugesi... Smagu aisku laimet, bet ir ismokt kitais pasidziaugt butina drinks_cheers.gif , o jusu vaikutis nuo to nei maziau mielas, nei maziau grazus tikrai nepasidarys wub.gif
Atsakyti