Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dera prieš vaiką vaikščioti nuogai?

Auginu dvi dukrytes . Nematau nieko blogo kad mane ar vyra mato nuogus (kai maudomes, persirengiame), tik va kad tecio pimpaliuko svarbu kad vyresnioji nematytu. Darzelyje sake dukra kad berniukai rodo pimpiliukus mergaitem arba vienas kitiems, tad smalsuma realizuoja vaikas kitur jei namie tai tabu ax.gif
Atsakyti
Neturime polinkio po namus maklinėti nuogi biggrin.gif Su dukryte kartu einame maudytis, turime vonia, bet būnu su triusikėliais blush2.gif Nes jai dabar viskas įdomu ir viską norisi paliesti bigsmile.gif Tai gi neduosiu vaikui žaisti su savo lūpom lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sūnui 16 mėn. bet stengiuos nuoga jam nesirodyti smile.gif
Atsakyti
Manau, kad nedera
Atsakyti
Nė vienas iš tėvų nevaikštom nuogi,manau, kad tikrai nedera 4u.gif
Atsakyti
Auginam dukrytę, tai mane yra mačiusi duše besimaudančią, specialiai nevaikštinėju pusnuogė biggrin.gif , tačiau ir nesigėdyju kaip kažko baisaus. O va vyras nesirodo nuogas biggrin.gif
Atsakyti
Prie vaiko nebūnu nuoga, nebent įbėga į kambarį, kai persirengiu, bet gi nebėgsiu slėptis tokiu atveju g.gif, vyras irgi nevaiksto nuogas, o su trumpikem.
Atsakyti
Dukryte dar maza, bet MB vis tiek jau nuo gimimo gedijasi pries ja buti nuogas. As vaikstau, nematau cia nieko blogo. Mama vaiksciodavo, nuo to iskrypele netapau biggrin.gif Bet gal vis tiek bus didesne, nenoresiu pries ja nut nusirengusi manau g.gif
Atsakyti
Kai man persirenginėjant užsuka į kambarį, slėptis nebėgu biggrin.gif tačiau nuoga irgi nesidemonstruoju. Jeigu kažką pamato, tai pamato, tame nieko blogo nematau. Paklausia - paaiškinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi nesislepiu, bet ir nedemosntruoju smile.gif Tik turiu problemą, kai būnam pas MB mamą, jinai nusiprausus iš vonios visada išeina plikais (.) ir šluostuosi kambary.. man tai kažkaip dzin, neinu ir nežiūriu, bet nenoriu, kad taip elgtųsį mažąjam matant..
Atsakyti
Auginame dukrytę. Vyras prieš ją nuogas niekad nesirodydavo, o mane matydavo nebent persirenginėjant ar prausiantis iki kokių 2m 4mėn.

Sakyčiau, kad nereikia vaikui daryti iš to tabu, tiesiog nebūtina anksčiau laiko matyt priešingos lyties tėvelį ar mamytę nuogą, bet ir neperlenkti lazdos su "nudizmu" smile.gif
Atsakyti
Aš nesislepiu, bet ir po namus nevaikštau nuoga. Mano vyresneliui 7 m., ir buna atvejų, kai jis ieina į vonią, kai aš maudausi. bet jis nekreipia dėmesio ir net nežiūri. Nors viską puikiausiai jau suranta ir pats, kai gryzta nusimaudęs užsidengia ar pan. O mažiausiam 1,5 m., tai yra buvę atvejų, kad nėra kur palikti vaiko, tai nešuosi į vonią ir jį. Jis žaidzia su ivairiais buteliukais ir dėmesio jokio.
Mano manymu juo daugiau slapstaisi, juo vaikam sužadini smalsumą.
Atsakyti