Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dera prieš vaiką vaikščioti nuogai?

Aš šiaip truputį nenormali - namie mėgstu vaikščioti tik su apatiniais. Nuogą dukra mato tiek, kiek persirenginėju arba duše būnu, o jai truks-plyš reikia pas mane ateit smile.gif (dar dveju metukų neturi špokas). Vyro nuogo niekad nemato.
Atsakyti
Pasiskaitau ir stebiuosi smile.gif Visi sventieji. Net tos pacios lyties atstovai slepiasi nuo vaiku blink.gif

Man tai juokingai atrodo, kai vyrai pries savo 1.5 m. mergaites bega sleptis biggrin.gif Na nepykite, bet tikrai juokinga....Kas pasake, kad nedera vaikui matyti nuogus tevus???Nejaugi galvojate, kad vaikai neatras kitur ka pamatyti ir dar neduok dieve koks dede nutars parodyti...o vaikams patikekite laaabai smallsu. Pati save atsimenu, kaip man buvo smalsu...As savo vyrui uzdraudziau juokingai elgtis ir vyti musu dukra is vonios kambario ar tualeto. Siaip jai dabar visiskai neidomu. Buvo momentas kai ji manes klause apie intymias vietas. paaiskinau jos suvokimo ribuose. Tai dabar jokio susidomejimo nuogu kunu.
Aisku visokiu zmoniu yra ir visokiu reikia. As uz vaiku lytini svietima ir kuo atviresni bendravima su vaikais. Jei jau mama bijo pries vaika persirengti, tai apie lytinii svietima jau isivaizduoju kaip bus paaiskinta...Net musu laikais sutinku mamas, kurios gedinasi vaikams net apie elementarius dalykus paaiskinti doh.gif
Atsakyti
o aš skaitau kad vistiek kažkokios tai ribos turi būti,visgi vaiko psichika dar tik formuojasi....
Atsakyti
Tevo nuogo nemato netik didzioji bet ir mazoji, o as prie vyresniosios nustojau persirenginet tada kai pamaciau jog ji atkreipia demesi i mano nuoguma. Prie mazes dar persirengineju laisvai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(malvinka33 @ 2013 07 29, 23:11)
o aš skaitau kad vistiek kažkokios tai ribos turi būti,visgi vaiko psichika dar tik formuojasi....



Ir kaip gi gali paveikti vaiko psichika nuogi tevai naturaliai prausiantis ar persirengiantis??? blush2.gif lotuliukas.gif Sorry, bet tikrai nesuprantu...Manyciau vaiku psichika daugiau veikia liepiantis kuo greiciau uzdaryti duris, arba begantis sleptis nuo vaiku tevai biggrin.gif Cia jau tikrai vaikui kyla daug klausimu...Ka gi tie tevai nuo jo slepia smile.gif Mano dukra buna uzeina i vonia, kai tevelis buna duse, buna ir i tualeta uzeina...Na nepastebejau as pas ja jokiu iskrypimu. Uzeina pasiteirauja, ar uzklausia ir iseina. Jokio isskirtinio susidomejimo nei mano, nei tevelio kunu nematau.


Papildyta:
QUOTE(florete @ 2013 07 31, 18:37)
Tevo nuogo nemato netik didzioji bet ir mazoji, o as prie vyresniosios nustojau persirenginet tada kai pamaciau jog ji atkreipia demesi i mano nuoguma. Prie mazes dar persirengineju laisvai biggrin.gif


Tai jei pati nerodate savo viresnelei kaip keiciasi moters kunas, nors ant paveiksliuku paaiskinkite lotuliukas.gif

"persirenginet tada kai pamaciau jog ji atkreipia demesi i mano nuoguma"...tai aisku, kad vaikas auga ir keiciasi ir supranta, kad kada nors ji bus tokia pat kaip mama ir del to nori pamatyti kokia gi ji bus. Cia gyvenimas, naturalus vaiko vystymasis. Nematau vaiko smalsume nieko gedingo. Man tik keista, kad tevai to nesupranta...Tik paskui ateina ir aikcioja...Kodel mano dukra pastojo ar prarado nekaltybe...ji gi dar visai vaikas...VAIKAMS NO MAZENS REIKIA AISKINTI LYCIU SKIRTUMUS IR ATVIRAI SU JAIS KALBETI VISOMIS TEMOMIS. Maziau bus ir ankstyvu nestumu ir kitu problemu susijusiu su lytiniu brendimu.
Atsakyti
Nuoga dažnai nevaikštau biggrin.gif bet ir nesislepiu..vaikai nelabai kreipia dėmesio.. smile.gif
Atsakyti
Nei aš nei vyras namie ištisai nuogi nevaikštome, bet jei persirenginėjame arba prausiamės tai nesislepiame. Mano nuomonė yra tokia, kad geriau jau vaikas pas mus pamatys ir paklaus ir mes atsakysim nei kokiam pliaže pamatys ir spoksos.... :hihihi dukra viena karta pas vyra pamatė.... paklausė "kas čia?" Atsakėm ir jai nebeidomu. Dukrai 1m. 10 mėn.
Atsakyti
manau kad priesingos lyties tevo neturetu nuogo matyti..
Atsakyti
Labai gera tema, sunui 3m mato kai maitinu maza sese, ir kai persirenginejam nesislepiam, bet va kaip bus kai dukra paaugs nezinau, gal ir nelabai noreciau, kad tetis persirenginetu prie jos kokiu 3m. Kai bus aktualiau reikes sita tema rimtesniuosne saltiniuose pasiskaitinet.
Atsakyti
manyciau cia kiekvienos reimos reikalas kaip vaikscioti namuose ax.gif mano dukryte taipat vakare stovi ir ziuri kaip as persirengiu i naktinukus ir visada nori pagauti uz spenelio blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mijadi77 @ 2013 06 25, 17:04)


Man tai juokingai atrodo, kai vyrai pries savo 1.5 m. mergaites bega sleptis

na, bet, kad nuogi vyrai visai negrazus, tai ir slepiasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskiui pusantru metuku, bet abu su vyru nesislepiam ir kol kas neplanuojam to daryti. Tiesiog ir patys jauciames jaukiai, ir vaikas nepasimeta, normaliai reaguoja, bando pagauti uz kai kuriu vietu smile.gif)) Buna, kad einame visi 3 maudytis i dusa. Jeigu kuris nors einame vienas maudytis, mazasis butinai buna vonioje, zaidzia ka nors, po to juokiasi, kai nuoga islendu. Pats budamas nuogas visada ciupinejasi, susipazysta su savimi.
Kiekviena seima augina vaikus pagal save, todel manau, kad jeigu kazkam nejauku rodytis vaikui nuogam, tai ir nereikia smile.gif
Atsakyti