Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos, ekstrasensai ir t.t.

Gal ir man reikia uzeiti i Jasinskio gatve paziureti? As tai noreciau draugei dovenele padaryti. Ji labai nori horoskopo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa-oga @ 2007 10 09, 20:16)
niekada pas joki sarlatana nebuvau, ir nesiruosiu, netikiu tais dalykais, Jei is tiesu butu imanoma numatyti ateiti, mokslas taip neprogresuotu-ir isvis, nebutu reikalingas. O visi tie ekstrasensas-na bent jau tie, kurie a la "tiesa isburia"- yra tiesiog labai geri psichologai ir empatiski zmones



Sestadieniais per BTV ziurejau laida "Sestadienio rytas", ten visada rodydavo , kaip astroprogramos deka ivedus gimimo data paaiskina zmogaus gabumus, suderinamuma tarp partneriu siame gyvenime ir man nepasirode, kad tai samanizmas, nes rode televizijos zvaigzdes, kuriu gyvenimu ivykiai pasitvirtino.
Atsakyti
O aš buvau pas Azanovą. Kol kas tai ką jis pasakojo išsipildė, nors netikėjau ir vis tiek dar 100 proc netikiu. Aš netgi su juo ginčijausi blush2.gif blush2.gif Tiesiog, tai, ką jis man papasakojo skamba neįtikėtinai. Na laikas viską parodys. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erbe @ 2007 10 11, 17:15)
O aš buvau pas Azanovą. Kol kas tai ką jis pasakojo išsipildė, nors netikėjau ir vis tiek dar 100 proc netikiu. Aš netgi su juo ginčijausi blush2.gif  blush2.gif Tiesiog, tai, ką jis man papasakojo skamba neįtikėtinai. Na laikas viską parodys. g.gif



o kaip pas ji pakliuti ir kainuoja sis malonumas?
Atsakyti
Pas burejas jau teko lankytis ne viena ir ne du kartus ax.gif
Nezinau ar as isitikinu,bet ka pasako tas daugmas ir issipildo bigsmile.gif
Atsakyti
Būrėjom visiškai netikiu schmoll.gif Nesuprantu žmonių,kurie pas jas eina,po to susigadina sau gyvenimą laukdami,kol išsipildys išburta mirtis ar nelaimė doh.gif
Dėl ekstrasensų g.gif kažkada skaičiau,kad labai pavojinga žaisti su tokiais dalykais,kaip gydymas rankomis ir pan.Žmogus nėra paprastas mėsos gabalas,egzistuoja visokie biolaukai,energetinės srovės ir t.t.Bet lig šiol NIEKAS to nėra ištyrinėjęs,NIEKAS nežino kas ir kaip ten ištikrųjų yra.Ir ekstrasensai pajunta savo galią paveikti kitą žmogų,bet iš tiesų nežino,ką daro.Ir taip gali visiškai viską išderint ir sujaukt,nes iš tiesų jie neturi žalio supratimo,kur lenda. blink.gif
Atsakyti
smile.gif Oho, ir cia apie burejas snekama.Tokiu ir panasiu temu yra "Religija ir Ezoterika".Ten daugiau info rasit.
Atsakyti
Sveikos,
Buvau ir as pas bureja, tai pripasakojo visokiu dalyku: ir graziu ir baisiu... Isejau su asaromis akyse verysad.gif Nenoreciau, kad baisiosios jos prognozes issipildytu...Tik tikuosi, kad neisipildys. Nes pvz.: kai klausiau kada pagaliau turesiu vaiku, tai sake, kad negreit, nors tuo metu jau buvau niescia smile.gif

O siaip tai gailiuosi, kad ten nuejau... Vis tas smalsumas...
Atsakyti
As ir kelis kart buvau pas skirtingas burejas, bet man nieko neissipilde. Sake kad bus sunus buvo dukra sake kad su vyru issiskirsiu bet mes iki siol kartu. Tai mazai tos teisybe. g.gif
Atsakyti
nelabai kartais pataiko ,o gal ant tokių aš nepataikiau blush2.gif
Atsakyti
Būrėjos,ekstrasensai...biznis tai...ir laikosi,klesti dėka jūsų kvailelių...bet jei jau susiruošėt,ieškokit čigonės...jos geriausios...ir nepamirškit aukso,kuo daugiau turėsi prie savęs,tuo geriau bursis....
Atsakyti
aš neigiamai žiūriu mad.gif
Atsakyti