Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

QUOTE(_agnute_ @ 2008 11 26, 21:01)
o kokios kainos aleksoto vilose?? nes jų puslapyje rašo, kad nuo 3750 kv. metras...su daline apdaila blush2.gif


Na vasaros pabaigoje lyg ir apie 3600 kalbejo, manau reiketu paskambinti ir viska suzinosite mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal galit kas placiau papasakot apie Baltu13.lt.
Jei cia nenorit tai gal asmenine zinute parasykit.

Dekui is anksto.
Atsakyti
Laba diena,

Prisipažinsiu, kad tik dabar prisijungiau, nors jau kuris laikas skaitinėju šį forumą. Labai daug informacijos randu, bet pirmiausiai drįstu klausti nuomonės: gal yra kas žino apie girios alėja? Mums su vyru labai patiko ten butai su vaizdu į mišką, bet beveik niekur internete nerandu jokios nuomonės apie šį rajoną...
Atsakyti
Kaip gaila, kad nėra nei vienos nuomonės apie Girios Alėją... Nelabai taip smagu... Gal aš ko nežinau ar neteisingai klausiu...
Atsakyti
QUOTE(namuke @ 2008 12 22, 15:15)
Kaip gaila, kad nėra nei vienos nuomonės apie Girios Alėją... Nelabai taip smagu... Gal aš ko nežinau ar neteisingai klausiu...


Klausiate gerai, tiesiog gal neuzsuka i sia tema zmones, ka nors zinantys ar manantys unsure.gif Siek tiek subjektyviu nuomoniu maciau biteplius.lt forume, turbut skaitet ir Jus...Mums asmeniskai renkantis busta sis projektas buvo per toli, taciau jei seimoj abu ratuoti ir darbai kazkur ne per toliausiai, manyciau, jog gal ir neblogas pasirinkimas, aisku, nezinau, kokios kainos siandien ten unsure.gif
Atsakyti
Ačiū, Vaivira. smile.gif
Atsakyti
nieko negirdejau apie si rajona:(
Atsakyti
Buvom nuvažiavę dar kartą į girios alėją. Labai pasikeitė nuo to laiko, kai buvom prieš tai. Daro butus su visa apdaila ir kai kuriuos net su baldais. Parodė kaip vyksta darbai, parodė vizualizacijas (turi savo tinklapyje www.giriosaleja.lt) panašu, kad vienas iš tų retų projektų Kaune, kur viskas vyksta pilnu tempu. Gražu žiūrėt. smile.gif Vien jau ką reiškia tas miškas aplink, nenusakoma.
Atsakyti
QUOTE(namuke @ 2009 01 28, 17:12)
Buvom nuvažiavę dar kartą į girios alėją. Labai pasikeitė nuo to laiko, kai buvom prieš tai. Daro butus su visa apdaila ir kai kuriuos net su baldais. Parodė kaip vyksta darbai, parodė vizualizacijas (turi savo tinklapyje www.giriosaleja.lt) panašu, kad vienas iš tų retų projektų Kaune, kur viskas vyksta pilnu tempu. Gražu žiūrėt. smile.gif Vien jau ką reiškia tas miškas aplink, nenusakoma.

Ar tik ne jų agente kartais dirbi? rolleyes.gif Net tinklalapį nurodei cool.gif
Kainą nerealią užsilenkę, gal auksu sienas dengia? Vieta būtų nebloga, jei susisiekimas būtų geras. O dabar kas? Net šaligatvių toje gatvėje nėra, pagalvok apie vaikų saugumą pvz. žiemą neapšviestame kelyje. Man ir pačiai būtų nejauku grįžti. O kas ten taip vyksta pilnu tempu? Neparduoda butų, tai bando privilioti niekam tikusiais baldais? kažkaip keistai jie samprotauja, nuleistų kainą , o baldus tai aš jau nusipirksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(namuke @ 2009 01 28, 17:12)
Buvom nuvažiavę dar kartą į girios alėją. Labai pasikeitė nuo to laiko, kai buvom prieš tai. Daro butus su visa apdaila ir kai kuriuos net su baldais. Parodė kaip vyksta darbai, parodė vizualizacijas (turi savo tinklapyje www.giriosaleja.lt) panašu, kad vienas iš tų retų projektų Kaune, kur viskas vyksta pilnu tempu. Gražu žiūrėt. smile.gif Vien jau ką reiškia tas miškas aplink, nenusakoma.

Kapines netoli smile.gif ir ligonine smile.gif .Kainos diiideles.Tuo vadinamu miskeliu,vaikyseje vaikstinejau ax.gif .
Atsakyti
Nei kapinės, nei ligoninė nėra blogai smile.gif Juk neapsaugos... O kainos ar didelės, gal ateitis parodys, kai kuriuose projektuose žmonės po purvą klampoja jau ne pirmus metus (būnu netoli Būstuvos kvartalo), o ir mašinas ten pastatyti nėra kur... Be to sukeltos pilnos apdailos vizualizacijos į girios alejos svetainę neblogai atrodo... Bet tas miškelis man ir yra pagrindinė "vinis" šitame projekte. Niekur nėra tokių vaizdų per langus... Man tai svarbu.
Atsakyti
pereitą savaitę aplankėm kelis naujos statybos butus.
buvom aleksoto vilose- superinins įrengimas, matosi kokybė. trūkumai- kaina ( apie 400 000.) didelės kvadratūros. reikia pirkti zemes 2 arus. masinom parkingo ant zemes praktiskai nebus, tai reikia ir pozeminio garazo, kuris kainuoja 30 000. Šildymas granulėmis. Pliusai kaip jau sakiau- vieta gal visai nebloga, dizainas, išplanavimas, ir įrengimo kokybė, aplinka dar nesutvarkyta.

Jada, arba Užliedžiai- vieta bent man nepatiko- viskas toli ir susisiekimas tik turint mašiną, kokybe nedvelkia nė pro kur, išplanavimas labai lievas. ilgas koridorius yra ir svetainė ir virtuvė. nu man toks taupymas kur tik galima pasimatė

Girios alėja. deja į vidų nepatekom, vadybininkė nesugebėjo mum laiko rast...
vieta labai faina. atrodo architektūriškai labai gražiai.. nu šiaip ir manau vertas dėmesio objektas, tik klausimas ar už tokią kainą ne geriau namą statyti.
Atsakyti