Įkraunama...
Įkraunama...

Naujai statomi būstai Kaune

O man jau tada centre jau geriau norėtųsi gyvent, kaip už tokią kainą. Aišku, miško per langus nebus, bet ir infrastruktūra geresnė, ir mokyklų šalia pilna, poliklinikos, prekybos centrai, etc.. o ir ąžuolynas kaip ir netoli, gal dar jei salą sutvarkys. O kainos tai tokios pačios jau praktiškai - buvau prieš tris dienas šnekėt.. Tik dabar su paskolom žiūriu. Jie kažkokias geras sąlygas turi swedbanke, vakar žiūrėjau puslapy buvo keturi procentai, šiandien - jau trys:) Galvoju, gal dar reik palaukt?smile.gif)))
Atsakyti
o senamiestyje kas ką žinot gero?
Atsakyti
keliam į viršų.
Atsakyti
tylu, ramu, pabandykim iškelti į viršų biggrin.gif
Atsakyti
Atsiliepkite kas buvote pasiziureti ar esate nusipirke buta ar kotedza romainiuose, kaip ten butu kokybe, aplinka, susisiekimas ar verta toje vietoje dairytis ax.gif
Atsakyti
Jokiu naujienu sia tema? g.gif ...
Atsakyti
YIT Kausta iki 2010 m. sustabde Vytauto namu statybas smile.gif matyt ne pyragai ax.gif ten vieta labai gera - toliau nuo gatves, salia centras, Ramybes parkas, mokyklos, bet padare pozeminius darbus, pamatus isliejo ir dingo visi statybininkai biggrin.gif
pazistami rezervuoti buta norejo ten, bet nespejo smile.gif
Atsakyti
O tie Vytauto namai salia MOLO?
Girdejau tenai nuo 2010 prasides statybos geru namu.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(airina4u @ 2009 06 24, 13:38)
O tie Vytauto namai salia MOLO?
Girdejau tenai nuo 2010 prasides statybos geru namu.
ax.gif


Ne ne prie moli, o netoli centro, o kokie namai bus staomi prie molo parasykite placiau kas zinote mirksiukas.gif
Atsakyti
Uz MOLO Kausta zadejo statyti kotedzu ir daugiaauksciu namu kvartala. Tik tiek ir girdejau. Mane pacia visa informacija apie tai labai domina.
Atsakyti
sveikos gal kas galit apie uzliedzius pasakyt blogo, gero smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedruze: 11 liepos 2009 - 16:05
QUOTE(giedruze @ 2009 07 11, 17:04)
sveikos gal kas galit apie uzliedzius pasakyt blogo, gero smile.gif

Šiaip yra visas forumas apie Užliedžius
http://uzliedziunama...=uzliedziunamai
Atsakyti