Įkraunama...
Įkraunama...

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

o trojos virusas cia priedas prie knygeles? jis kazkaip padeda mesti?.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dievo dovana @ 2007 09 11, 22:31)
o trojos virusas cia priedas prie knygeles? jis kazkaip padeda mesti?.. tongue.gif

Rimtai yra? Aš nesisiunčiau nes man nafik jos nereikia, bet buvo įdomus altruizmas... Ką gi, nieko naujo...
Atsakyti
Kiek pazystamu skaite sia knyga,visi sekmingai ruko toliau. verysad.gif Butu labai paprasta,jei uztektu tik knygute paskaityti.Tada atsirastu tokios knygu kaip -mesti gerti,mesti daug valgyti,mesti i kaire eiti ir t.t.As manau jos padeda tiems,kurie rimtai apsisprende tai padaryti,ir si knyga yra tik priedas prie to noro.
Atsakyti
man tai lengviausias budas buvo mesti rukyti kai........susiradau nerukanti vaikina... wub.gif kai salia niekas nurukydavo, tai ir man tada kazkaip to noro nekildavo, ir jau metai kaip nerukau! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildogre @ 2007 09 09, 22:41)
Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

Išverčiau šią puikią knygą ir norėčiau ja pasidalyti su visais norinčiais mesti rūkyti.
knyga tikrai veiksminga, vien jau ką reiškia tūkstančiai dėkingų žmonių komentarų internete.
kartų įdėjau knygos originalą ir rusų vertimą.
Platinkite ją, siūlykite savo draugams, artimiesiems ir visiems kitiems kas ruko.
Šią knyga taipogi verta perskaityti ir tiems, kas visai nerūko.
Stai nuoroda:
http://rapidshare.co...leng._budas.rar
Nuėjus i šį puslapį, apačioje reikia paspausti FREE, po to pasirikti bet kurį serverį ir į langelį įvesti paveikslėlyje parodytas raides ir skaičius.
Sekmės visiems!!!


Na kam zirga supakavai i knyga?

"Alenas_Karas_leng._budas.rar »RAR »Alenas Karas leng. budas\Rusu vertimas\karr_allen.htm - VBS/StartPage.BK trojan"

Manau moderatoriai turetu atkreipti demesi i tai kad ju forumo pagalba stengiamasi platinti virusus
Atsakyti
Ot velnias aš pasisiunčiau šitą nesamonę ir dabar nežinau turiu aš tą trojaną ar ne doh.gif g.gif o jei ir jis yra, ir aš sėkmingai toliau rūkau, nors atidžiai perskaičiau šią knygą, ir dar trojaną turiu, tai gavosi kaip visada, o norėjau kaip geriau, mest gi rukyt doh.gif
Atsakyti
Tikrai atsiprasau del viruso, tiesiok neatidarykite rusisko vertimo ir viskas bus gerai...Pats nezinojau apie jo buvima.
Nenorejau niekam pakenkt sad.gif
Nors jis yra nepavojingas.
Bet jei kas nenori siustis uzkresto archyvo stai svarus
Allen Karr
Atsakyti
QUOTE(Wildogre @ 2007 09 13, 11:31)
Tikrai atsiprasau del viruso, tiesiok neatidarykite rusisko vertimo ir viskas bus gerai...Pats nezinojau apie jo buvima.
Nenorejau niekam pakenkt sad.gif
Nors jis yra  nepavojingas.
Bet jei kas nenori siustis uzkresto archyvo stai svarus
Allen Karr

Tai rušiško varianto aš ir nedariau tik lietuvšką, tai vadinasi, pa smane jo nėra? g.gif
Atsakyti
Oho kaip pikti rukaliai uzhsipuole gero norejusi zmogu, fe net bjauru.

As skaiciau, man tikrai padejo. Ir daugiau pazystu zmoniu, kuriems tikrai padejo. Niekas gi nevercia jusu mesti jei nenorite, knyga skirta tiems, kurie nori mesti bet nezino kaip. doh.gif

Gyvenkime draugiskai, siaip supermamoje retai pasitaiko kad taip zmogu uzhsipultu, ko gero teisybe sakoma apie nervingus rukalius blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zyzane: 22 lapkričio 2007 - 16:02
As gyvenu ir dirbu Londone.
Viena diena mano kolege (angle) papasakojo apie knyga ir kaip jos du draugai ja perskaite mete rukyti, as zinoma pagalvojau: nesamone...
paskui kitas mano draugas (lietuvis) papasakojo vel gi apie knyga, kuria perskaite jo draugai mete rukyti...
Ir ka jus manot? Tai ta pati Aleno Karo knyga.
As ir iki siol negaliu patiketi kad galima lengvai mesti rukyti tik perskaicius sia knyga.
Siaip nesu uzkietejusi rukale, bet kartais uzsirukau...
Taigi dabar as skaitau ja, nes be galo noriu suzinoti kas ten tokio parasyta.
Paziuresiu ar dar noresis rukyti ja perskaicius.
wink.gif
Atsakyti
Man vyras irgi parsiuntė šitą knygą. Skaičiau du kartus (angliškai ir lietuviškai). Deja verysad.gif , rūkau ir toliau. Neneigsiu, skaitant kyla noras mesti, bet vis lauki kažkokio išganingo metodo ir frusty.gif . Galų gale perskaitai, stebuklas neįvyksta, susinervini ir 000189.gif eini parūkyt.
Atsakyti
matyt lietuviai ir sudaro ta liudna autoriui 10 % nemetusiuju doh.gif lotuliukas.gif
skaitau ir ash dabar, popieriniame variante - shiek tiek ishspauzdinta hipnoze primena ax.gif , na, kaip perskaitysiu - galesiu aprashyti poveiki mirksiukas.gif
Atsakyti