Įkraunama...
Įkraunama...

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

http://joga.365.lt/node/538

is cia galima parsisiusti elektronine sios knygos versija lietuviu,rusu ir anglu kalbomis, bei audio knyga rusu kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
Perskaičiau šią knygą ir penkios dienos kaip nerukau, manau pasiseks, nes su kiekviena diena vis lengviau. Sėkmės visiems metantiems.
Atsakyti
Perskaičiau ir aš šią knygą, mėnesį nerūkiau, o po to vėl pradėjau, nes jau buvau pamiršus ką perskaičiau, tai manau, kad reikėtų profilaktiškai kas mėnesį ją vis paskaityt lotuliukas.gif
Atsakyti
Dziaugiosi kad yra zmoniu kurie nori rukyti valio.Nes Philip Moris LT yra 2 imone Lietuvoje daugiausiai uzdirbanti pelno.
Jei ne jus rukaliai isivaizduokite kiek Lietuva prarastu?

Aciu jums jei galite didinkite surukomu cugareciu kiekius nes vienas pokelis tai lochiska reik min 2 - 3 pakelius tai kruta.
Atsakyti
QUOTE(URAGANASS @ 2008 05 07, 09:19)
Dziaugiosi kad yra zmoniu kurie nori rukyti valio.Nes Philip Moris LT yra 2 imone Lietuvoje daugiausiai uzdirbanti pelno.
Jei ne jus rukaliai isivaizduokite kiek Lietuva prarastu?

Aciu jums jei galite didinkite surukomu cugareciu kiekius nes vienas pokelis tai lochiska reik min 2 - 3 pakelius tai kruta.




Visiškai nesupratau komentaro g.gif
Atsakyti
Keista, nerukau tik 6 dienas, bet vien tai, kaip pasikeite veido oda stulbina.
Atsakyti
QUOTE(URAGANASS @ 2008 05 07, 09:19)
Nes Philip Moris LT yra 2 imone Lietuvoje daugiausiai uzdirbanti pelno.
Jei ne jus rukaliai isivaizduokite kiek Lietuva prarastu?

Gal galite pateikti šaltinį?
Atsakyti
QUOTE(liepal @ 2008 05 08, 15:41)
Keista, nerukau tik 6 dienas, bet vien tai, kaip pasikeite veido oda stulbina.

thumbup.gif Cia dar ne pabaiga, pamatysi!
Atsakyti
QUOTE(liepal @ 2008 05 08, 14:41)
Keista, nerukau tik 6 dienas, bet vien tai, kaip pasikeite veido oda stulbina.


Žinokit, ateity galit sulaukti ir ne tokių malonių staigmenų- spuogų ir berimų, nes organizmas valosi per odą. Turėjau prieš akis draugę, kuri metinėjo rukymą turint dešimties metų stažą. Tačiau jeigu persilaušit, viskas bus gerai, oda susitvarko po keleto mėnesių.
Atsakyti
As buvau ka tik metus rukyti, kai uztikau sia knyga. Kadangi mesti labai norejau, tai knygai pasidaviau visiskai biggrin.gif... Stengiausi tiketi viskuom, kas ten rasoma smile.gif. Kol kas nerukau ir potraukio nejauciu. Nerukau 38 dienas. Rukymo stazas 11 metu, surukydavau vidutiniskai pakeli per diena. Meciau visiskai lengvai, jokiu "lomkiu" nebuvo. Tiesa, priaugau svorio, nes daugiau valgau. Guodziu save, kad tai laikina ir svori numesiu. Galu gale svorio buvau priaugusi ir anksciau nors ir rukiau rolleyes.gif. Labiausiai bijau per kokia baliuska neuztraukt dumelio, nes tada ir vel prasides...Pora tokiu pagundu labai stipriu jau buvo...atsilaikiau didvyriskai ir galiu pasakyti, kad tokiais momentais man padejo knygoje rasti argumentai biggrin.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulėgražutė: 08 gegužės 2008 - 19:39
QUOTE(Saulėgražutė @ 2008 05 08, 20:38)
As buvau ka tik metus rukyti, kai uztikau sia knyga. Kadangi mesti labai norejau, tai  knygai pasidaviau visiskai biggrin.gif... Stengiausi tiketi viskuom, kas ten rasoma smile.gif. Kol kas nerukau ir  potraukio nejauciu. Nerukau 38 dienas. Rukymo stazas 11 metu, surukydavau vidutiniskai pakeli per diena. Meciau visiskai lengvai, jokiu "lomkiu" nebuvo. Tiesa, priaugau svorio, nes daugiau valgau. Guodziu save, kad tai laikina ir svori numesiu. Galu gale svorio buvau priaugusi ir anksciau nors ir rukiau  rolleyes.gif. Labiausiai bijau per kokia baliuska neuztraukt dumelio, nes tada ir vel prasides...Pora tokiu pagundu labai stipriu jau buvo...atsilaikiau didvyriskai ir galiu pasakyti, kad tokiais momentais man padejo knygoje rasti argumentai biggrin.gif.



Bet knygoje buvo sakoma, kad svorio nepriaugsi metusi rūkyti g.gif
Atsakyti
Vakar perklausiau Karr'o audio knyga, kaip lengvai sublogti.

nors nusiteikiau, jei ir priaugsiu kelis kg- pasaulis nuo to nepasibaigs. Tuo labiau, kad kelis nereikalingus kg jau turiu, taip kad koks skirtumas. taip ar taip lieknet teks.

QUOTE
Žinokit, ateity galit sulaukti ir ne tokių malonių staigmenų- spuogų ir berimų, nes organizmas valosi per odą.


tik vakar pasidziaugiau, kad veidas atsigavo, o per sia nakti jau kazkokie spuogai ant nugaros kyla. Dziaugiuos spuogais (pirma karta gyvenime) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . gerai, kad tas brugas eina lauk. thumbup.gif
Atsakyti