Įkraunama...
Įkraunama...

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

Aš skaičiau, jau būdama metusi rūkyti, buvau jau gal 3 dienas "nerūkanti" (anot autoriaus). Sunku dabar pasakyti, ar knyga, kad ir vėliau perskaityta, lėmė, kad šis mano kartas buvo sėkmingesnis, nei ankstesni bandymai. Nes šįkart aš tikrai labai norėjau mesti ir griebiau vienu metu visas įmanomas priemones ir metodus, kokias tik žinojau ir buvo prieinami. Ir pleistrai, ir guma (nors Karr pasisako prieš pakaitalus - bet man jų reikėjo berods savaitę), ir įsipareigojimas prieš visuomenę (šiuo atveju - įsidėjau SM liniuotę, kuri tebėra). Rinkausi metimo laiką - kad lomkės netrukdytų darbui, mečiau per atostogas, kad neužsimanyčiau užrūkyti išgėrusi, vos metusi (t.y. surūkiusi paskutinę cigaretę - intuityviai, dar neskaičiusi Karro, ją taip pavadinau) nuėjau to įvykio aplaistyti, visą vakarą šnekėdama, kaip malonu nerūkyti ir kaip gera, kai nereikia žiemos metu eiti rankų šalti į lauką, žiema metimui irgi buvo pasirinkta neatsitiktinai, na ir aibę kitokių savęs skatinimo būdų prisigalvojau. Nepaisant to, kad apsisprendimas buvo labai tvirtas ir apmąstytas, pradėjus skaityti knygą, vos vėl nepradėjau rūkyti, nes autorius taip įtaigiai kas antrame puslapyje sakė dar rūkyti ir nemesti, kad laikas paskutinei cigaretei ateis vėliau lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi pradejau skaityti trecia nerukymo diena. Bet, visai nepanasiai i Erszebeth, tikrai nebuvau taip rimtai nusiteikusi mesti. Aij galvoju na pabandysiu, net vyrui nesakiau kad bandau, niekam. Ir jei ne knyga, tikrai rukyciau sau toliau! Taip kad amzinai dekinga A.Karui!!!! thumbup.gif
Atsakyti
as kai pradejau skaityti knyga nebuvau tvirtai apsisprendusi mesti, bet va baigiau ir nusprendziau kad tikrai neverta rukyti, mano paskutines cigarete buvo lygiai pries savaite. clap.gif ir dabar jau net nebesinori rukyti ir labai retai apie tai pagalvoju! radau kitu uzsiemimu smile.gif
labai dziaugiuosi. igijau daugiau pasitikejimo savimi.
o uz tuos pinigus kuriuos isleisdavau cigaretems eisiu laikyti teisiu siu metu antroje puseje!!! thumbup.gif
Atsakyti
o aš kad ir kiek kartų jau bandžiau mesti- veltui verysad.gif Nu apsisprendžiu- jau mesiu, nerūkau savaitę, dvi, tris... O tada bac kokia baliūška, ir aš jau stoviu prie rūkančiųjų doh.gif Atseit, ai ko aš čia kankinsiuos. O paskui kitą rytą sąžinė užgraužia negyvai. Ir vėl rūkau... Iki sekančio "metimo" doh.gif
Atsakyti
O kodel visa tai rasai temoje apie konkrecia knyga? Skaitei tu ja?
Atsakyti
Sveiki gal kas turit jo knyga "lengvas budas mesti svori" angliskai?
Atsakyti
QUOTE(Aliondra @ 2007 09 11, 17:54)
Aš taip pat kai rukiau kaip garvežys visiems sakiau, jog rūkau, nes man patinka, aš mėgstu rūkyti, patinka pati rūkymo poza, maniera, patinka nerūpestingai pūsti mėtinius dūmelius ir t.t., bet iš tiesų kankinausi dėl savo žalingo įpročio, erzino ta smarvė, plaukai prisigėrę tabako dūmų, vis netyčia išbryantis tabakas rankinėje, pagletę nagučiai, rytinis kosulys, dusulys lipant laiktais į ketvirtą aukštą ir ta nepakeliama priklausomybė nuo mažos tabako lazdelės. Reikėjo nemažai valios pastangų ir palankios tam gyvenimo situacijos, kad kartą ir visiems laikams mesčiau rūkyti. Dabar jaučiuosi kitu žmogumi ir linkiu visoms tiesiog nebrūkyti ir pajausti tikrus gyvenimo kvapus ir skonius.

thumbup.gif Neberūkau jau du metai, begalo džiaugiuosi, kad nesu priklausoma nuo cigarečių. Beje, mečiau rūkyt du kartus, bet abu be jokių išankstinių ruošimuosi, atsikėliau, pasižiūrėjau į veidrodį ir sakau gana, viskas neberūkau smile.gif Ale, net man pasidarė įdomu ką toj knygoj rašo? 4u.gif
Atsakyti
SUPER PATS 20 METU RUKYMO PO KNYGOS 0 CIGARECIU 4DRAUGAI KURIE PERSKAITE 0 CIGARECIU. BET MES VIS KAI BUVOME RUKALIAI NOREJOME BUTI NERUKANCIAIS TODEL ALENO METODAS 100%. JEI ESI RUKALIUS IR NEGALVOJI TAPTI NERUKANCIUOJU KNYGOS POVEIKIS 0%.
Atsakyti
Butent. Tu arba:
1. Nenori mesti rukyti. Tuomet ziuri i knyga skeptiskai, ieskai papriestaravimu, ir knyga taves nepaveiks. Tu nenori. Butent taip ja skaiciau pirma karta. Nemeciau.
2. Nori mesti rukyti. Tuomet knyga ne siaip skaitai, o stengiesi ja patiketi, stengiesi pats sau "uzpudrinti" smegenis, nors trumpam, kol mesi. Taip skaiciau ja antra karta. Neberukau. smile.gif

Nerukau dar nedaug, tai ziuresim, kaip bus, bet jauciuosi kasdien vis geriau. Beje, mesti visai nesunku smile.gif Ir jokiu cia isivaizduojamu kanciu nera ne trupucio - nei fiziniu, nei dvasiniu smile.gif

Pagarba visiems, niekad nepradejusiems, pagarba visiems metusiems ir sekmes besiruosiantiems wink.gif
Atsakyti
Rūkymas labai blogas daklykas, bet dar blogiau, kad toje knygelėje gyvena virusas mega_shok.gif banned2.gif triniti.gif
Atsakyti
VISIEMS SERGANTIEMS RUKYMO PRIKLAUSOMYBE PATARSIU EIKITE I KNYGYNA IR TEN ŠI KNYGA BE JOKIO VIRUSO 29LT. KAINUOJA.

SEKMES !
Atsakyti
Pas mane knyga be jokio viruso taip pat, prasau neskleisti ereziju! g.gif
Atsakyti