Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

QUOTE(giedre.v @ 2007 12 22, 20:46)
mano lazanija super paprasta. ja kepu taip:
jei didesne kepimo skarda tai apie 1,5 kg farso.
makaronu lazanijai,
1 l pieno,
konservuotu kukuruzu, pomidoru, paprikos ir tt (na kokiu norit darzoviu ),
surio.

imam didoka puoda, ten sudedam suprieskoniuota farsa. tada dedam puoda ant virykles, pilam piena maisant. virinam viska kol pienas uzvirs (neissigaskit, tikrai skanu  biggrin.gif ). kai uzverda nukeliam puoda. tada paimam kepimo skarda ir sluoksniuojam viska. dedam makaronu lakstus (nevirtus), kabinam is puodo mesyte su skystimu, dedam darzoves ir taip iki galo, paskutinis sluoksnis turi buti mesos  mirksiukas.gif  ikaitinam orkaite iki 220 C. kepam apie 40 minuciu, baigiant kepti gausiai apibarstom suriu...... labai skanu. makaronu lakstai galima sakyt isverda tam piene, gaunasi neriebi, minkstutele lazanija  smile.gif


Bandysiu daryti siandien lazanija pagal tavo recepta blush2.gif
Bus pirmas kartas, tai ziuresim kaip gausis. Galesiu po to papasakoti kas ir kaip man cia isejo biggrin.gif
Atsakyti
Na va, jau pasisotinusi ir visa patenkinta biggrin.gif
Dariau pagal giedres.v receptuka, tik dar biskutuka ir savo dadejau, tai pvz kad ant pacio virsaus pomidoru pridejau ir ant galo surio ir dar kad kai farsa sudejau dar boloneso padazo uztepiau. Siaip kita karta jau kai darysiu pasistengsiu daugiau sluoksniu, nes si karta kazkaip pasikuklinau blush2.gif
Zodziu kad ir nelabai isejo is isores kaip is paveiksliuko, bet uztat skanumelis thumbup.gif Ir MB labai dziaugesi mano kulinarija, nes retai kada gaminu, tai jam labai patiko, kartojo ir dar sake kai atsilaisvins vietos dar kartos, nes kazkodel labai didele man isejo biggrin.gif Bus ir rytoj pietums doh.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Mane ir sudomino Giedrės receptas. Šį savaitgalį ir aš pabandysiu padaryti kažką panašaus. Nelabai mėgstu ir moku gamini, bet kai priverčia aplinkybės - norisi kažkuo visus nustebinti, o jos receptas iš skaitytų gana neilgas paruošimu...
Atsakyti
Saldaine, liuks labai atrodo tavo lazanija! thumbup.gif thumbup.gif As kazkaip irgi niekad nedariau jos.. gal reiks pabandyti savaitgali ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos.gal kuri arete lazanija be lydyto surio?nes maniskis jo labai nemegsta ir galvoju gal be surio galima,bet kazin ar skanu bus sad.gif
Atsakyti
Vietoj lydyto surio galima dėti mocarelą (tik brangoka), galima dėti sūrį Džiugas, nes jis visai kito skonio nei tas paprastas geltonas smile.gif O šiaip, galima ir be sūrio, tiesiog ant viršutinio sluoksnio užpilsi daugiau padažo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukė @ 2008 01 02, 19:08)
Saldaine, liuks labai atrodo tavo lazanija!  thumbup.gif  thumbup.gif As kazkaip irgi niekad nedariau jos.. gal reiks pabandyti savaitgali  ax.gif


Aciu labai blush2.gif
Na tai ar jau darei? Ar pasilepinai savaitgali? bigsmile.gif
Atsakyti
O tarkime jus farsa dedate zalia kai sloksniuojate ar dar apkepate pries dedamos?
Atsakyti
Faršą reiktų pakepti smile.gif jei neklystu, tikrai kažkur šitoj temoj yra pilnai aprašyta kaip daryti lazaniją wink.gif
Atsakyti
Aš dariau lazaniją paprastai labai ir greitai: faršą suprieskoniavau.
I skardą dėjau lakštą makaronų, jį suliejau padažu pagamintu iš sultinio, grietinės ir pomidorų padažu, dėjau žalią faršą, pievagrybių sluoksnį, sūrio ir vėl pradedu nuo makaronų.
Dariau pirmą kart, net nežinojau kas turi gautis, bet...visi laižėsi pirštus.
Aš buvau patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Dillemute @ 2008 01 08, 00:25)
O tarkime jus farsa dedate zalia kai sloksniuojate ar dar apkepate pries dedamos?


na as tai truputi pavirinau piene farsa, tai skaniai tikrai gavosi 4u.gif
Atsakyti
Siandien ir as pagaliau pasidariau lazanija mirksiukas.gif stovejo pas mane spintelej tie lakstai gal jau du menesius ax.gif , bet vis neprisiversdavau pasidaryt, o be to, nei zalio supratimo neturejau kaip ja daryt ax.gif blush2.gif ... taigi forume prisiskaicius jusu patarimu, pasigaiminau tokia jungtine lazanija is keliu receptu visko po truputi biggrin.gif ir nepatikejau pati kaip skaniai gavosi thumbup.gif negaliu nuo lekstes atsitraukt.. bet daug nesuvalgysi, tikrai labai sotus valgis...


Dekoju mergaites uz receptukus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti