Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio draudimas UK

QUOTE(nochinacija @ 2008 04 08, 10:58)
Sveiki, iskeliu senesne tema. Noriu pirki pirma masina uk ir darytis draudima. Informacijoj ieskojau tai lyg reikia buti uk resident kad gauti draudima g.gif  ar cia tiesa?  gal kas is patirties galit papasakot kaip cia viskas vyksta ir kiek mazdau kainuoja. Labai mazai nutuokiu tokiuose dalykuose, ir nlb turiu ko paklaust.  verysad.gif  aciu  mirksiukas.gif

na resident-tai jei gyveni cia,tai ir residentas-''gyventojas'' -siaip viskas gan paprasta-jei teises lietuvikos nurodytam laukelyje pasirenki EU driving licence,o jei turi angliskas,tai rasai,kad angliskas...no claim bonus reiks tau rasyt kiek suprantu,kad 0 metu,nes kitaip reikes pazymos irodancios,kad turi tuos no claim metus(tai reiskia,kad turejai draudima masinos ir neturejai ivykiu padarius-tada kiek metu-tiek tu no claim bonus yra..) tik su turejus lietuviska draudima ir nusiuntus jiem pazyma tokia,ne visada praeina.nu vnz
o kainuos priklausomai nuo masinuko dydzio,nuo naujumo.ir didziaja kainos dali sudarys tie 0 no claim bonus-kuo daugiau ju turi,tuo kaina mazesne buna...bet juos reikia ''uzsidirbti'' metai po metu ..
o kainuoja tai maziausiai manau galetum gal gautu uz kokius £400 nedidelio turio masiniukui,su 0 no claim bonus..ir gal dar butu tik third part only mastau.gif (ta prasme ,jei avaraija,tai apmoketu tik tiem,kam sudauzytum-aisku jei tai butu tavo kalte.o savo masinuka jau savo lesom remontuotis tektu) fully comprehensive(ieina viskas) turbut daugiau kainuotu-sunku pasakyt-reikia eit pildyt formas nete ir ziuret,kas ka siulo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miss X.Y. @ 2008 04 08, 12:56)
na resident-tai jei gyveni cia,tai ir residentas-''gyventojas'' -siaip viskas gan paprasta-jei teises lietuvikos nurodytam laukelyje pasirenki EU driving licence,o jei turi angliskas,tai rasai,kad angliskas...no claim bonus reiks tau rasyt kiek suprantu,kad 0 metu,nes kitaip reikes pazymos irodancios,kad turi tuos no claim metus(tai reiskia,kad turejai draudima masinos ir neturejai ivykiu padarius-tada kiek metu-tiek tu no claim bonus yra..) tik su turejus lietuviska draudima ir nusiuntus jiem pazyma tokia,ne visada praeina.nu vnz
o kainuos priklausomai nuo masinuko dydzio,nuo naujumo.ir didziaja kainos dali sudarys tie 0 no claim bonus-kuo daugiau ju turi,tuo kaina mazesne buna...bet juos reikia ''uzsidirbti'' metai po metu ..
o kainuoja tai maziausiai manau galetum gal gautu uz kokius £400 nedidelio turio masiniukui,su 0 no claim bonus..ir gal dar butu tik third part only mastau.gif (ta prasme ,jei avaraija,tai apmoketu tik tiem,kam sudauzytum-aisku jei tai butu tavo kalte.o savo masinuka jau savo lesom remontuotis tektu) fully comprehensive(ieina viskas) turbut daugiau kainuotu-sunku pasakyt-reikia eit pildyt formas nete ir ziuret,kas ka siulo. smile.gif


aciu miss X.Y, thumbup.gif tikrai paaiskinai, nes neturejau supratimo su tuo no claim, tai dabar zinau kad 0, nes ir Lt draudimas ne ant manes buvo. jau jauciu, kad man kainuos labai daug. nes cia mano pirmas draudimas is viso, ir masina bus 8msenumo. Na, ka padarysi, teks tai teks. Aciu smile.gif
Papildyta:
o dar jeigu issiaiskintu, kad esu ir avarija padarius Lt doh.gif nebutu labai gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nochinacija @ 2008 04 08, 12:17)

o dar jeigu issiaiskintu, kad esu ir avarija padarius Lt  doh.gif  nebutu labai gerai  lotuliukas.gif

nemanau,kad issiaiskins smile.gif
bandyk pasiziurinet kiek mazdaug kainuos per pvz go-compare.com,confused.com moneysupermarket.com ir pan website'us. ismes pigiausius mazdaug,nereiks per kiekviena draudeja ziurinetis atskirai,nes uztrunka tas viskas-pildai pildai karsta.gif biggrin.gif as manau,kad imanoma rast tau uz kokius £600-bet cia as tik speju taip-pabandysi paziurinet ir matysi kiek siulo smile.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(miss X.Y. @ 2008 04 08, 22:19)
nemanau,kad issiaiskins smile.gif
bandyk pasiziurinet kiek mazdaug kainuos per pvz go-compare.com,confused.com moneysupermarket.com ir pan website'us. ismes pigiausius mazdaug,nereiks per kiekviena draudeja ziurinetis atskirai,nes uztrunka tas viskas-pildai pildai karsta.gif  biggrin.gif  as manau,kad imanoma rast tau uz kokius £600-bet cia as tik speju taip-pabandysi paziurinet ir matysi kiek siulo smile.gif sekmes  4u.gif


dekui 4u.gif bandysiu ieskotis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mozure @ 2007 09 24, 09:21)
As supratau kad cia kiek metu buvai apsidraudus ir neturejai avariju uk. Tai du metus parasiau, bet vienus is ju tai is lietuvos pirktas draudimas buvo, o kitus is uk bet kitos firmos. Zodziu sumokejau, gavau ta sertifikata, o dabar reikia tu irodimu.. Nu nezinau kaip cia bus.


Sveika...Nepergyvenk nieko baisaus nebus paprasciausiai atitinkama tvarka tavo draudimas pabrangs doh.gif 4u.gif

QUOTE(Shandy @ 2007 09 24, 11:10)
Jei nenusiusi draudimo kompanija gali paprasciausiai panaikinti tavo draudima. Jei moki issimoketinai tai dar puse bedos, prarasi kiek esi iki siol sumokejus o jei viska iskarto sumokejai - pagalvok ar verta.


schmoll.gif paprasciausiai tik pabrangs draudimas. mano vyras per diena padaro apie 10 draudimu todel zinau kaip buna nors yra buves 1 atvejis is 100 kad visiskai neperseje panaikino draudima nors buvo moketa viskas laiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2007 09 24, 13:53)
Jei neatsiusi patvirtinimo,tau tiesiog nutrauks draudima.

Arba draudima 'patikslins' parasydami 0 NCB ir jis gerokai pabrangs smile.gif

QUOTE(bucka @ 2008 04 05, 11:54)
o va as norejau paklausti, jeigu as turiu europines naujas teises is LT tai ar man butina keistis i angliskas?

Nebutina, bet norint pigesnio draudimo - verta. wink.gif


Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 04 18, 13:11)
Nebutina, bet norint pigesnio draudimo - verta. wink.gif

Tai kad kaip tik su lt teisem MB draudimas pigesnis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ast_alaus @ 2008 04 18, 13:11)
Nebutina, bet norint pigesnio draudimo - verta. wink.gif



QUOTE(uk-girl @ 2008 04 18, 13:47)
Tai kad kaip tik su lt teisem MB draudimas pigesnis  bigsmile.gif

tai kaip cia is tikruju yra? g.gif kazi kaip pigiau draudima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(bucka @ 2008 04 18, 15:06)
tai kaip cia is tikruju yra?  g.gif kazi kaip pigiau draudima nusipirkti?

Tai priklauso nuo draudimo kompanijos manau... ax.gif
Na o kaip pigiau tiesiog ieskot per visas kompanijas ir imti kuris pigiauses tik paskaityt salygas pries tai nes kaikurie draudimai buna 10 men tik o kaina raso annual smile.gif
Atsakyti
Mokant visa suma is karto pigiau ax.gif O kaina ,kaip ir sake mamytes, priklauso nuo vairavimo stazo,nuo to kiek laiko neturi avarijos,nuo masiniuko galingumo ir kainos,ar vairuotojai virs 25 metu,kokia draudimo rusi pasirenki,ar masina modifikuota ....ir taip toliau. doh.gif Reik ieskoti ,ziureti ka siulo, ir rinktis
Atsakyti
O jus nebandet imti draudima ant dvieju, ar pigiau gaunasi. Nes man draudimas kainuotu 1000 svaru, bet mano vaikinui 400, tai galvoju, kas butu jei jis paimtu draudima ant saves o mane irasytu kaip antra vairuotoja. Bet ar tada eis man No claim discount metai, ar bus tik jam? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nochinacija: 17 gegužės 2008 - 11:05
QUOTE(nochinacija @ 2008 05 17, 10:05)
O jus nebandet imti draudima ant dvieju, ar pigiau gaunasi. Nes man draudimas kainuotu 1000 svaru, bet mano vaikinui 400, tai galvoju, kas butu jei jis paimtu draudima ant saves o mane irasytu kaip antra vairuotoja. Bet ar tada eis man No claim discount metai, ar bus tik jam? unsure.gif

mes visai neseniai perrasem musu masiniuko draudima ant musu abieju (taip tik MB turejo). tai no claim discount metai ir tau prades eiti, kai tik tave itrauks i draudima mirksiukas.gif o mums primoketi uz mane reikejo kazkur £40 (siaip kai skaiciavom kiek man vienai kainuotu, tai irgi panasi sumele kaip pas tave gavosi unsure.gif )
Atsakyti