Įkraunama...
Įkraunama...

Automobilio draudimas UK

QUOTE(miss X.Y. @ 2008 04 08, 12:56)

o kainuos priklausomai nuo masinuko dydzio,nuo naujumo.ir didziaja kainos dali sudarys tie 0 no claim bonus-kuo daugiau ju turi,tuo kaina mazesne buna...bet juos reikia ''uzsidirbti'' metai po metu ..
o kainuoja tai maziausiai manau galetum gal gautu uz kokius £400 nedidelio turio masiniukui,su 0 no claim bonus..ir gal dar butu tik third part only mastau.gif



Na, o as uz savo Ford Ka draudima tik £280 i metus suplojau mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzde17 @ 2008 05 17, 14:59)
Na, o as uz savo Ford Ka draudima tik £280 i metus suplojau mirksiukas.gif thumbup.gif

\
Kaip tau cia taip pigiai pasiseke. NA ford ka tai mazyte masina, bet tikriausiai jau seniai draudiesi kad taip pigiai gavai?
Papildyta:
QUOTE(bucka @ 2008 05 17, 10:10)
mes visai neseniai perrasem musu masiniuko draudima ant musu abieju (taip tik MB turejo). tai no claim discount metai ir tau prades eiti, kai tik tave itrauks i draudima  mirksiukas.gif o mums primoketi uz mane reikejo kazkur £40 (siaip kai skaiciavom kiek man vienai kainuotu, tai irgi panasi sumele kaip pas tave gavosi  unsure.gif )


O kokia kompanija draudetes? Nes masina bus mano ir jis jos nevairuos, tik as ja vairuosiu. Tiesiog taip man pigiau gausis draudimas. Girdejau kad ne visos kompanijos duoda no claim discount for second person.
Atsakyti
QUOTE(nochinacija @ 2008 05 20, 13:38)
Kaip tau cia taip pigiai pasiseke. NA ford ka tai mazyte masina, bet tikriausiai jau seniai draudiesi kad taip pigiai gavai?
Papildyta:
O kokia kompanija draudetes? Nes masina bus mano ir jis jos nevairuos, tik as ja vairuosiu. Tiesiog taip man pigiau gausis draudimas. Girdejau kad ne visos kompanijos duoda no claim discount for second person.



Ilysk i ''www.gocompare.com'' arba i ''www.confused.com''.
Tau reikes suvesti visa informacija ko jie taves klausia ir paskui jie tau parodo, kuris tavo masinai draudimas yra pats pigiausias.
Klausi, kodel man taip pigiai?
Cia mano pirmas draudimas, nes teises issilaikiau cia UK, 2007metu spalio menesi. Iskart kai gavau teises, man vyras nupirko sia masinyte- Ford Ka. Man ji pasirode labai grazute, be to, vyras turi savo masina, tad jis nevairuoja sios ''mazutes'' biggrin.gif
Na, man atrodo draudimo suma priklauso nuo to, kokia informcija jiems suteiksi.
Pvz manes klause ar kas nors taip pat vazines sia masinyte, tai parasiau ne. Reikejo parasyti amziu, nes zinau, jog jie atsizvelgia i tavo amziu- parasiau 23m, taip pat klause kokiems tikslams man reikia masinos- parasiau socialiniems (ta prasme, jog ne darbui ar ilgoms kelionems naudosiu, bet apsipirkimui maisto, gal i miesta nuvaziuoti ir t.t)... Taip pat, klause, kiek, mano manymu, padarysiu myliu per metus? Parasiau 3000myliu. Galvojau kuo maziau tuo geriau g.gif
Taip pat klausia, kur parkuociausi masina. Tai parasiau, jog prie musu namo (off road), be to, 2masinoms turime vieta prie namo. Girdejau, jei parasai, jog turite 1 vieta masinai prie namo, tai draudimas truputi aukstesnis. Na, as nemelavau, nes mes tikrai turime 2vietas masinoms.
Mano draudimas vadinasi eCar Insurance UK.

Geros dieneles visoms 4u.gif
Atsakyti
Gal ir negrazu, bet as savo masinyte kai draudziau tai "biski" melavau.

Siulau moketi uz draudima kas menesi, o ne pirkt iskart metams.
Draudima uzsisakinet internetu.

Claim bonus as pazymejau tiek kiek metu turiu teises (4), nors uk vairuoju dar tik pusmeti. Niekas manes neprase niekaip irodyt. Jokiu draudimo laisku ir t.t.
Kam naudoji masina? Rinkis atsakyma, kad kuo maziau.
Kiek myliu pravaziuoji? Kuo maziau.
Kur laikai masina? Garaze.
Signalizacija? Geriausia.
Jei gyvenat londone, gal turit draugu is kokio mazesnio miestelio kurie sutiktu kad draudime irasytumet ju adresa... tada draudimas irgi pigesnis.

As draudziuosi Norwich Union
Atsakyti
QUOTE(metasula @ 2008 06 02, 16:00)
Gal ir negrazu, bet as savo masinyte kai draudziau tai "biski" melavau.

Siulau moketi uz draudima kas menesi, o ne pirkt iskart metams.
Draudima uzsisakinet internetu.

Claim bonus as pazymejau tiek kiek metu turiu teises (4), nors uk vairuoju dar tik pusmeti. Niekas manes neprase niekaip irodyt. Jokiu draudimo laisku ir t.t.
Kam naudoji masina? Rinkis atsakyma, kad kuo maziau.
Kiek myliu pravaziuoji? Kuo maziau.
Kur laikai masina? Garaze.
Signalizacija? Geriausia.
Jei gyvenat londone, gal turit draugu is kokio mazesnio miestelio kurie sutiktu kad draudime irasytumet ju adresa... tada draudimas irgi pigesnis.

As draudziuosi Norwich Union


Gal ir neblogi sumastymai, as panasiai galvojau, bet tik del dalyku, kurie neturi tokios dideles reiksmes. Be pvz no claim discount, jei parasei kad 4 metus jau turi, tai taves neprase irodyt kol pirkai, bet jeigu (tfu tfu tfu) tau prireiks, ir kreipsies del draudimo, tada tai reikes viska irodyt. Ir dar del adreso, irgi girdejau jeigu kreipsies tai reikes irodyt kad ten gyveni, tai del situ dalyku geriau nemeluoti. o del visko kito, as taip pat pritariu ir dariau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nochinacija @ 2008 08 06, 22:52)
Gal ir neblogi sumastymai, as panasiai galvojau, bet tik del dalyku, kurie neturi tokios dideles reiksmes. Be pvz no claim discount, jei parasei kad 4 metus jau turi, tai taves neprase irodyt kol pirkai, bet jeigu (tfu tfu tfu) tau prireiks, ir kreipsies del draudimo, tada tai reikes viska irodyt. Ir dar del adreso, irgi girdejau jeigu kreipsies tai reikes irodyt kad ten gyveni, tai del situ dalyku geriau nemeluoti. o del visko kito, as taip pat pritariu ir dariau wink.gif

Na ka galiu pasakyti, kad jei neturesi jokio ivykio su masina, tuomet gal ir prasmuksi, bet jei kas atsitinka tuomet iskarto papraso to laisko del no claim bonus, jei kai draudima dareisi jiems jo nenusiuntei, poto ateina i namus zmogus is draudimo pasikalbeti ir kruva formu uzpildyti, bei patikrima mot kiek buvo myliu masina padarius, ir kiek rodo dabar, tad jei daug vazineji vel nekas, bei aisku pasidomi kur masina laikoma nakti, ir jei istikruju neturi garazo vel ikliuvai...taip kad draudimas gaunas kad yra negaliojantis, ir jei yvikio metu buvai pats kaltas dar gausi susimoketi uz viska... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2008 08 07, 11:25)
Na ka galiu pasakyti, kad jei neturesi jokio ivykio su masina, tuomet gal ir prasmuksi, bet jei kas atsitinka tuomet iskarto papraso to laisko del no claim bonus, jei kai draudima dareisi jiems jo nenusiuntei, poto ateina i namus zmogus is draudimo pasikalbeti ir kruva formu uzpildyti, bei patikrima mot kiek buvo myliu masina padarius, ir kiek rodo dabar, tad jei daug vazineji vel nekas, bei aisku pasidomi kur masina laikoma nakti, ir jei istikruju neturi garazo vel ikliuvai...taip kad draudimas gaunas kad yra negaliojantis, ir jei yvikio metu buvai pats kaltas dar gausi susimoketi uz viska... ax.gif

Mums yra buve,kad to 'proof of no claims' paprase tik tada ,kai norejom draudima nutraukt-po metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uk-girl @ 2008 08 07, 11:25)
Na ka galiu pasakyti, kad jei neturesi jokio ivykio su masina, tuomet gal ir prasmuksi, bet jei kas atsitinka tuomet iskarto papraso to laisko del no claim bonus, jei kai draudima dareisi jiems jo nenusiuntei, poto ateina i namus zmogus is draudimo pasikalbeti ir kruva formu uzpildyti, bei patikrima mot kiek buvo myliu masina padarius, ir kiek rodo dabar, tad jei daug vazineji vel nekas, bei aisku pasidomi kur masina laikoma nakti, ir jei istikruju neturi garazo vel ikliuvai...taip kad draudimas gaunas kad yra negaliojantis, ir jei yvikio metu buvai pats kaltas dar gausi susimoketi uz viska... ax.gif


Tai as taip ir sakau, kad geriau del tokiu dalyku kaip no claim discount ir nerizikuoti. kadangi pati nesiruosiu vazinet daug tai del myliu ir nebaisu. bet kaip metalusa rase, kad biski melavo, tai as bijociau tiek rizikuot.
Atsakyti
Pagaliau apsidraudziau, mokejau 880, nes pasirinkau moketi kas menesi, todel kaina pakilo. Brangu, bet ka padarysi, pigiau man neisejo rasti, nes pirmi metai kaip vairuosiu, taigi neturiu jokiu NCD ir dar adresas kur gyvenu gan pavojingas. unsure.gif
Atsakyti
Kai nutrauket masinos draudima ar nebuvo problemu,as dabar noriu nutraukt su ta kompanija jau virs metu,o jie man liepe susimoket 280 svaru nutraukimo mokesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulyte28 @ 2008 09 05, 14:29)
Kai nutrauket masinos draudima ar nebuvo problemu,as dabar noriu nutraukt su ta kompanija jau  virs metu,o jie man liepe susimoket 280 svaru nutraukimo mokesti g.gif

Nieko sau blink.gif kas cia per kompanija tokia?Pvz Norwich U nion -50 svaru,jei nori ntraukti.Dar neteko girdet,kad tiek daug moketi reiketu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybe24: 05 rugsėjo 2008 - 19:05
QUOTE(maybe24 @ 2008 09 05, 20:04)
Nieko sau  blink.gif  kas cia per kompanija tokia?Pvz Norwich U nion -50 svaru,jei nori ntraukti.Dar neteko girdet,kad tiek daug moketi reiketu...

As ir esu pas norwich union,cia gal del to jog adresas kitas dabar,bet tai vistiek ziauriai.Paprasiau,kad laiska atsiustu kas prie ko,tai dabar laukiu doh.gif
Atsakyti