Nenorėjau čia kištis į jūsų kalbas, bet.... kad paskui sąžinė negraužtų, kad tiesos nepasakiau. Susidaro įspūdis, kad moterys galvoja neaišku kuria kūno dalimi: pamačiau, patiko, apsiženijau. Nelabai aišku kokie tėvai jus augino, net čigonai už juos būtų geresni, nes šiaip čigonai maišosi su čigonais, papročius, kalbą per amžius išsaugojo. Aišku, sakoma, kad stereotipai negerai, tačiau visos žinot, kad tekėti už zeko - pavojinga. Pavojinga tekėti už mergišiaus. Už tokio, kurio n kartų buvo psichiškai neįgalių, netgi tekėdamos pasižiūri kraujo grupes, kad neatitikimo atveju negimtų dauniukas.
čia - kažkoks marazmas. Patiko - pamečiau galvą. Ištekėjau už kitataučio, net ne už kokio nors lenko ar ruso, bet už žmogaus iš tos šalies, kur tadicijos ir paprotinė teisė yra itin gyva ir tikrai nėra palanki moterims. Kol jūs įsimylėję - viskas gerai, kai prasidės buitis - pamatysit kas yra kas. ir jei neduokdie išvažiuosite į jo tėviškę, tuoj vyras paklius į tą aplinką, kuri jį paveiks.
Pasaka apie Eglę - žalčių karalienę yra dideliai teisinga. tik broliai ten neva blogi personažai, kad žaltį užkapojo, o iš tikrųjų tatai buvo tikri lietuviai, kurie ištraukė seserį iš zoofilijos liūno. Tik ji, kvailutė, to nesuprato.
Žinau, kad 99 proc. palaikys mano kalbas svaičiojimais, bet nebūkit pasaulio perėjūnės, atminkite, kad esat ne kokios juodašiknių sugyventinės, bet lietuvaitės, kurioms nevalia taškyt brangų lietuvių tautos kraują visokiems juodžiams.
Kai pagyvensit svetur 20-30 metų, ateis laikas, kai pakvies savo kraštas, savo žemė, pajusite tam nostalgiją, na ir ką tada darysite? kam jūs ir jūsų juodis būsite reikalingi Lietuvoje? ką pagaliau jūs veiksite, kai antroji pusė nei kalbos, nei papročių nežinos? dainas lietuviškas pagaliau su kuo padainuosite? vaikai kokia kalba kalbės? kas ji bus pagaliau....
eina nx, kai aš pagalvoju, kad net tokie klausimai kyla, kad gyvent su kažkokiu čičmėku - man net šaltis per nugarą pereina. Ar tai iš viso sveiku protu suvokiama?
dar vienas rasistas.. kai perskaitau tokio lietuvio kalbas man atrodo, kad tokiu kvailiu niekam nereikia lietuvoj.. ir gal gana izeidineti zmones..gal man tavo vaikus pradeti vadinti nevisprociais pilkiais , kurie niekam nereikalingi ,nes juos ugdo toks tevas ar motina su tokiu mastymu kaip tu ?
Europa irgi turi nuomone apie lietuvius