Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

amerikoj turbut....jei dleriais matuoja biggrin.gif

aš įsidėjau varinę, kainavo apie 35 lt..jau antrą kartą....daktariukas irgi ikalbinėjo mireną dėtis, bet nenoriu aš hormonų ir tai, kad gali dingt mėnesinės manęs visai nedžiugina...

šiandien galvoju taip, gal kada nors galvosiu kitaip, bet varinė dabar kuo puikiausiai saugo
Atsakyti
Turėjau paprastą, mėnesinės būdavo laabai gausios ir skausmingos, prieš pora metų įsidėjau mireną. Iš pradžių gal pora savaičių 'tepliojo", paskui mėnesinės visai dingo. Visiškai pasikeitė gyvenimo kokybė, nereikia kelionių, išvykų ar kokių baliukų derinti pagal menesinių grafiką. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MILVA @ 2007 09 27, 11:53)
Turėjau paprastą, mėnesinės būdavo laabai gausios ir skausmingos, prieš pora metų įsidėjau mireną. Iš pradžių gal pora savaičių 'tepliojo", paskui mėnesinės visai dingo. Visiškai pasikeitė gyvenimo kokybė, nereikia kelionių, išvykų ar kokių baliukų derinti pagal menesinių grafiką.  thumbup.gif


Man mano ginekologe ir sake,kad nuo tos brangios spirales gali beveik visai dingt menesines,juk nieko fantastiskesnio ir negali but thumbup.gif O as isidejus varine,tai palyginu kiek anksciau ir kiek dabar sergu,tai skirtumas kaip diena ir naktis schmoll.gif Daugiau niekada nesideciau tos pigios,aisku,nespjaunu i bala,nezinai juk kas gali veliau but g.gif 4u.gif
Atsakyti
nu jo man nuo tos varines tai kaip is krano varydavo blush2.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Aš tai už "Mirena".Idėjo man ja praėjus 4 mėn po gimdymo (nes buvo 2 cezariai)ir jokio vargo tongue.gif Mėnesinės paskutinį kartą buvo g.gif g.gif prieš pastojant,ty beveik prieš 1,5 metų.Sakyčiau netgi labai apsimoka.
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2007 10 04, 18:48)
bigsmile.gif Aš tai už "Mirena".Idėjo man ja praėjus 4 mėn po gimdymo (nes buvo 2 cezariai)ir jokio vargo tongue.gif Mėnesinės paskutinį kartą buvo g.gif  g.gif prieš pastojant,ty beveik prieš 1,5 metų.Sakyčiau netgi labai apsimoka.


Kai pagalvoji kiek sutaupai Higienos priemonems thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanatikute @ 2007 10 06, 23:08)
Kai pagalvoji kiek sutaupai Higienos priemonems thumbup.gif  drinks_cheers.gif

oj nesakyk tuoj metai bus kaip su mirena vaikštau, mm dar nebuvo.O aš ju ir nepasiilgstu biggrin.gif
Atsakyti
Na, aš niekada netirėjau Mirenos, jau 5 metus nešiojau varinę, tiesa, manęs ginekologė nieko neklausė, tiesiog išrašė receptuką, sako, nusipirk, o kai nusipirkau namie skaičiau vaisto aprašą, tai supratu, kad varinė.
Aš ir varine buvau labi patenkinta, dabar skaitinėju kokią norėčiau pasikeisti, nes varinė jau baigiasi... ax.gif
Kas dėl mėnesinių.. maniškės visad būdavo labai menkos, trukdavo 2 dienas, o po pakakdavo įklotų. Ginekologė sakė, kad jos pagausės, pateplios prieš ir po. Man nepagausėjo, o kad pateplioja prieš - tai dalykėlis - super! thumbup.gif niekada nesinešioju įklotų ar tamponų rankinėj, nes niekada neužklumpa netikėtai. Pastebėjus pirmą patepliojimą dar visą dieną galiu būti rami net be įkloto.
Dabar perskaičiau aibę pokalbių apie Mirena, tai užsinorėjau jos, bet man vyras sako, pasakyk nors vieną argumentą - už.... tai taip nieko ir nesugalvojau g.gif .
taigi mano patarimas toks: jei tau mėnesinės yra problema, jos ilgos, varginančios, skausmingos, tai turbūt dėkis Mireną, bet aš tai ir laukiu kol prasidės manosios "Dienos", nes jų belaukiant veidukas paspuogija kiek... o po "atsinaujinimo", tai kraujukas prasivalo... veidas lygus pasidaro biggrin.gif
Atsakyti
As jau 3 menesius turiu isidejusi varine spirale smile.gif tai gausiausios buvo tik pirmos mmm po idejimo unsure.gif truko 9 dienas. O po to sutrumpejo iki 4 dienu ir tik siek tiek gausesnes buna pirmas 2 dienas. thumbup.gif taip kad as uz varine ir sutaupiau 600 lt. biggrin.gif
Atsakyti
aš metai nešioju mireną jr neatsidžiaugiu. Menziuoju vos 2 dienas, kus anksčiau buvo5-6d.,o beto nereikia jokių olwaisų ,užtenka kasdienių plonu paketų.Aš visom , kas turi problemų su gausiom menzem ,patariu thumbup.gif dėtis tik mireną.Aišku gal tik svorio tai priaugau gal 5kg,bet daugiau nekyla kg.
Atsakyti
[bet aš tai ir laukiu kol prasidės manosios "Dienos", nes jų belaukiant veidukas paspuogija kiek... o po "atsinaujinimo", tai kraujukas prasivalo... veidas lygus pasidaro biggrin.gif
[/quote]


kai buvau be Mirenos, prieš kiekvienas mm iššokdavo porą spogelių, bet jau antri metai su Mirena, veidelis visą laiką švarus, lygus,nepamenu jau kada nusispogavus buvau, nors mm taip ir nedingo, ir trunka jos apie 7 dienas. Taigi ir neplūstų kraujais, ir veidelis švarus. Dedu dar vieną pliusiuką Mirenai tongue.gif

Papildyta:
QUOTE(Tučka @ 2008 04 01, 10:00)
As jau 3 menesius turiu isidejusi varine spirale  smile.gif  tai gausiausios buvo tik pirmos mmm po idejimo  unsure.gif  truko 9 dienas. O po to sutrumpejo iki 4 dienu ir tik siek tiek gausesnes buna pirmas 2 dienas.  thumbup.gif  taip kad as uz varine ir sutaupiau 600 lt.  biggrin.gif


man morališaki buvo sunku su varine spirale. Jei gyveni aktyvų lytinį gyvenimą, tai beveik 100 proc., jog įvyksta apvaisinimas kiekvieną mėnesį, o varinė spiralė abortuoja, neleisdama apvaisintai kiaušaląstei įsitvirtinti gimdoje, todėl ir plūstama kraujais, tsakant mini persileidimai kiekvieną mėnesį blink.gif na čia kiekvienam rinktis, aš tai mečiau po kelių mėnesių tą varinę schmoll.gif

Mirena bent jau neleidžia įvykti apvaisinimui, o jei per stebuklą tai ir įvyksta, tik tada ji abortuoja vaisių, bet manau tai sunkiai įmanoma, nes kontraceptikai padaro savo darbą. Taigi, dedu dar vieną pliusiuką Mirenai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tojama: 02 balandžio 2008 - 06:33
Aš esu įsidėjus Mireną, bet jeigu pas mane nebūtų gausios mėnesinė ir trunkančios savaitę, tai dėčiausi varinę. Ji ir pigiau kainuoja ir yra nehormoninė.
O Mirena yra hormoninė ir gali būti visokių pašalinių poveikių, pvz. galvos skausmai, nuotaikų svyravimai.
Atsakyti