Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

QUOTE(inga. @ 2008 04 02, 20:48)
Aš esu įsidėjus Mireną, bet jeigu pas mane nebūtų gausios mėnesinė ir trunkančios savaitę, tai dėčiausi varinę. Ji ir pigiau kainuoja ir yra nehormoninė.
O Mirena yra hormoninė ir gali būti visokių pašalinių poveikių, pvz. galvos skausmai, nuotaikų svyravimai.



Man tai nuo EVRA pleistro buvo suaktyvėję galvos skausmai, pykinimai ir nenuspėjamos nuotaikos. Dabar su Mirena nedrįstu teigti, kad viskas išnyko, bet ženkliai sumažėjo. O beje net ir be pleistro man visi šie simptomai būdavo. Taip kad manau čia ne vien kontraceptikai kalti, o dar ir mano pačios hormonų svyravimai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tojama: 02 balandžio 2008 - 19:54
QUOTE(tojama @ 2008 04 02, 20:53)
O beje net ir be pleistro man visi šie simptomai būdavo. Taip kad manau čia ne vien kontraceptikai kalti, o dar ir mano pačios hormonų svyravimai  g.gif




Tai kad po kontraceptinių prireikia nemažai laiko, kol organizmas grįžta į savo vėžes bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(inga. @ 2008 04 03, 10:50)
Tai kad po kontraceptinių prireikia nemažai laiko, kol organizmas grįžta į savo vėžes  bigsmile.gif


Nu tai kad mano atveju gal ne, nes kontraceptikus mano organizmas pirmą kartą paragavo tik prieš 3 metus, iki tol buvau "švari", bet visi tie simptomai persekiojo visą gyvenimą ir galvos skausmai beprotiški, ir gausios mm, ir PMS siurprizai, o kai pabandžiau EVRA pleistrą, tai iš viso krantai parėjo schmoll.gif ... Pasilieku prie savo nuomonės, manau man Mirena nuslopino tuos vargus. Nors kas čia žino, gal su amžiumi keičiasi viskas, slopsta, bet aš linkusi manyti, jog Mirena prie to irgi prisidėjo g.gif
Atsakyti
O aš iki kontraceptikų neturėjau jokių galvos skausmų, jokių PMS sindromų. Ciklas buvo labai reguliarus thumbup.gif
Bet saugotis tai reikia ax.gif Mirena yra geriausias variantas iš visų hormoninių preparatų. Nuo jos mažiausias šalutinis poveikis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inga. @ 2008 04 03, 11:29)
Bet saugotis tai reikia  ax.gif  Mirena yra geriausias variantas iš visų hormoninių preparatų. Nuo jos mažiausias šalutinis poveikis  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
o as manau, kad cia labiau ne nuo to ar noresi tureti vaiku ar ne.., o labiau nuo to priklauso, ko tau labiau reikia, na jei dienos labai ilgai tesiasi gausios ir skausmingos, tai geriau mirena nes jos palengvina dienas, su laiku gali is vis ju nebuti, o jei dienos tarkim normalios, neskausmingos na nevarginancios, tada galima varine, aisq nuo jos gali pagauseti, bet buna juk visaip, kitoms viskas ok buna...tai va cia manau pagrindinis klausimelis, na pinigai irgi nes skirtumas didokas sakyciau kainu mirksiukas.gif
Atsakyti
Siaip ir as noreciau si ta suzinoti apie Mirena. Siuo metu gyvenu Skotijoje ir mano ginekologe labai ja parekomendavo. Susigundziau ir ko ne juk viskas nemokamai. Kai Lietuvoje paskaiciau kainas nustebau. Isidejau pries keturias diena, bet vis dar jauciu sioki toki maudima. Gal kas galite pasakyti, kiek dar tai tesis?
Labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(inga. @ 2008 04 02, 20:48)
Aš esu įsidėjus Mireną, bet jeigu pas mane nebūtų gausios mėnesinė ir trunkančios savaitę, tai dėčiausi varinę. Ji ir pigiau kainuoja ir yra nehormoninė.
O Mirena yra hormoninė ir gali būti visokių pašalinių poveikių, pvz. galvos skausmai, nuotaikų svyravimai.



aha, o kur dar spuogai dygstantys kaip ant mielių, karščio mušimai, visiškas nenoras mylėtis, širdelės tabalavimai. Juk su tos mirenos pagalba dirbtinai sukuriamas klimaksas. Jau pora mėn, kaip išsiėmiau, neiškentėjus su ja mei metų, nes pradėjau jaustis , kaip mama klimakso metu. Dabar jaučiuosi thumbup.gif visi gyvenimiški džiaugsmai sugryžo bigsmile.gif
Noriu būti moterimi, su visais jai priklausančiais fiziologiniais dalykais.
Gal ji tinka kaip gydymas tam tikrais atvejais, bet ne jaunoms ir ne higienos reikmenų taupymo sumetimais schmoll.gif

nesmerkit, tai mano nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jarga @ 2009 04 18, 18:14)
aha, o kur dar spuogai dygstantys kaip ant mielių, karščio mušimai, visiškas nenoras mylėtis, širdelės tabalavimai. Juk su tos mirenos pagalba dirbtinai sukuriamas klimaksas. Jau pora mėn, kaip išsiėmiau, neiškentėjus su ja mei metų, nes pradėjau jaustis , kaip mama klimakso metu. Dabar jaučiuosi thumbup.gif visi gyvenimiški džiaugsmai sugryžo bigsmile.gif
Noriu būti moterimi, su visais jai priklausančiais fiziologiniais dalykais.
Gal ji tinka kaip gydymas tam tikrais atvejais, bet ne jaunoms ir ne higienos reikmenų taupymo sumetimais schmoll.gif

nesmerkit, tai mano nuomonė mirksiukas.gif


Labas Jurga

Na as beveik metai turiu Mirena. O kokie pasaliniai poveikia tau labiausiai pasijaute ir kiek laiko po idejimo? Nes as pasidariau tokia apsnudusi ir niekas nebeidomu, greitai pavargstu. Nesuprantu ar cia nuo Mirenos gali buti?
Atsakyti
QUOTE(Jarga @ 2009 04 18, 19:14)
aha, o kur dar spuogai dygstantys kaip ant mielių, karščio mušimai, visiškas nenoras mylėtis, širdelės tabalavimai. Juk su tos mirenos pagalba dirbtinai sukuriamas klimaksas. Jau pora mėn, kaip išsiėmiau, neiškentėjus su ja mei metų, nes pradėjau jaustis , kaip mama klimakso metu. Dabar jaučiuosi thumbup.gif visi gyvenimiški džiaugsmai sugryžo bigsmile.gif
Noriu būti moterimi, su visais jai priklausančiais fiziologiniais dalykais.
Gal ji tinka kaip gydymas tam tikrais atvejais, bet ne jaunoms ir ne higienos reikmenų taupymo sumetimais schmoll.gif

nesmerkit, tai mano nuomonė mirksiukas.gif

kazkaip nesusimasciau unsure.gif
o kaip dabar saugaisi nuo nestumo?
As mirena turiu apie menesi, mano nuotaikos irgi svyruoja, naktimis karstis musa, myletis dar netraukia, bet as kalte suverciau pogimdyminiam periodui, nors jau 4 men. praejo g.gif negi taip bus visada blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bzivka @ 2009 04 18, 19:58)
Labas Jurga

Na as beveik metai turiu Mirena. O kokie pasaliniai poveikia tau labiausiai pasijaute ir kiek laiko po idejimo? Nes as pasidariau tokia apsnudusi ir niekas nebeidomu, greitai pavargstu. Nesuprantu ar cia nuo Mirenos gali buti?



QUOTE(dardari @ 2009 04 19, 19:35)
kazkaip nesusimasciau  unsure.gif
o kaip dabar saugaisi nuo nestumo?
As mirena turiu apie menesi, mano nuotaikos irgi svyruoja, naktimis karstis musa, myletis dar netraukia, bet as kalte suverciau pogimdyminiam periodui, nors jau 4 men. praejo  g.gif  negi taip bus visada  blink.gif



pasijautė gana greitai, na du mėnesius tepliojo, jau tai labai nuvargino, o kuo toliau tuo labiau jaučiausi klimaksinė (na su mama pasikalbėdavom apie tai) blink.gif daug apie tai kalbėjau su SB ir mes nusprendėm saugotis prezervatyvais. Dabar jau sulaukiau dviejų mm ir grįžtu prie normalios būsenos, dingo "nejautra" žemiau juomens ax.gif
Atsakyti
Prisiskaiciau cia visokiu dalyku apie mirena ax.gif svoris auga, spuogai, riebaluojasi plaukai, klimaksas, nera noro smileysex.gif ir panasiai... g.gif surizikavau ir isidejau vis tiek mirena, kazkam netinka kontraceptines, spirales, salutiniai ju poveikiai pasireiskia, bet nereiskia kad visoms ax.gif juk kiekvienai individualu smile.gif
Na as su ja dar tik 3 savaites, bet visi salutiniai poveikiai (na as juos taip pavadinsiu, kas nemalonu: tepliojimai ir pan.) praejo po vienos savaites ax.gif Ir valgyti nevalgau daugiau, nuotaika nesikaitalioja, spuogelio kolkas "papildomo" neatsirado tongue.gif, o noras smileysex.gif tik padidejo biggrin.gif , jauciuosi "su apsauga" biggrin.gif, taip kad as ja kolkas patenkinta thumbup.gif

niekas nezino kaip kalbesiu po metu ax.gif
Atsakyti