Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Man tiko paprasta. Naudoju jau senai. Dariau pertraukas kaip patare ginekologe. Menesines nebuvo pagausejusios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo donnabona: 27 gegužės 2009 - 14:39
sveikutes smile.gif as taip pat sprendziu dilema, kuria spirale detis- paprasta, ar mirena? o cia paskaitinejus visai susipainiojau g.gif
Atsakyti
Bandžiau varinę, tai per MM būdavau ligonis: skausmas žiaugus, "plaukiau" juodai. Ilgai neiškenčiau su ja. schmoll.gif Dabar jau pusmetį turiu Mireną, tai geriau nėra buvę: MM dingo, skausmų jokių, nebereikia planuojant atostogas derintis prie MM grafiko thumbup.gif Iš visų bandytų priemonių man šita labiausiai patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
as turiu varine vakar idejo,nu tik man pamaude 15min ir viskas praejo,jokiu skausmu nieko. thumbup.gif geriau jau paprasta isidet paziuret ar isvis tinka spirale,juk tik 150lt kainuoja.o mirena apie 800lt,o jai netiks tai pinigai i bala verysad.gif irgi daug svarsciau kokia detis bet pasirinkau Nova T 4u.gif
Atsakyti
Bet man varine visai netiko, o Mirena- puikiai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sisi @ 2009 06 02, 08:04)
Bet man varine visai netiko, o Mirena- puikiai... ax.gif


sveikos prisidedu prie temos. Klausykit o kaip manot .. kadaise pameginau pavartoti kontraceptikus man pradžiai išrašė mirenos tabletes, bet tai kad man persilpnos buvo ir labai ilgai kraujavau per menesines nors siaip mano yra normalios. Tai turbut man ir spirale netiks.. sad.gif o kitokiu hormoniniu be Mirenos gal kas vartojat ar yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nightmoon: 09 kovo 2010 - 15:50
vat ir man idomu del mirenos ji tokia brangi o jeigu netiks ...
Atsakyti
QUOTE
Tik va gaila jos galiojimas tik metai beliko... pinigeliai ismesti i bala sad.gif



skaitau ir nesuprantu, kaip galiojimas baigiasi, liko tik metai....data ant pakuotes reiskia iki kada ja reikia isideti ir nuo tos datos ant pakuotes ji galios ideta 5metus...Ant manosios pakuotes uzrasyta 2012-03, tai reiskia iki tos datos reikia isideti, o ne kad galioja nuo dabar tik 2metus 4u.gif
Atsakyti
Aš tik už paprastą 4u.gif . Ją turėjau 4m. ir vargo nemačiau, o vat dabar 1,5m. esu su Mirena ir jaučiuosi lyg pencininkė verysad.gif . Nors mm pas mane buvo gausios, o dabar jų išvis nebėra, bet tuom nė kiek nesidžiaugiu-dirbtinis klimaksas neigiamai veikia visą organizmą: padidėjo prakaitavimas, nuolatinės nuotaikų kaitos, didesni nei įprasta galvos skausmai, pilvo pūtimas, kūno svorio didėjimas-tai visa, ką gero gavau iš Mirenos. Planuoju artimiausiomis dienomis nuo to gėrio išsivaduot ir vėl pagaliau tapt moterimi "be patogumų" thumbup.gif
Atsakyti
oi, kaip sunku issirinkt doh.gif
Viena gydytoja siulo Nova T, kita - kategoriskai tik Mirena. Kaip pasirinkt paprastai moteriskei, jei net medikai tokiu skirtingu nuomoniu? doh.gif O pasirinkt nori nenori reik..
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2010 03 09, 16:43)
sveikos prisidedu prie temos. Klausykit o kaip manot .. kadaise pameginau pavartoti kontraceptikus man pradžiai išrašė mirenos tabletes, bet tai kad man persilpnos buvo ir labai ilgai kraujavau per menesines nors siaip mano yra normalios. Tai turbut man ir spirale netiks.. sad.gif o kitokiu hormoniniu be Mirenos gal kas vartojat ar yra?


oj sorry merginos pasitaisysiu vartojau mirelle regis taip vadinosi tabletes blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nightmoon @ 2010 03 11, 21:50)
oj sorry merginos pasitaisysiu vartojau mirelle regis taip vadinosi tabletes blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


kiek zinau, jei netinka hormonu dozes, tada buna tepliojimai ir ne per menesines, o jei tau buvo gausios menesines, tai cia reikia ilgiau pavartoti, bent kokius tris menesius, nes buna adaptacinis laikotarpis. Mano gydytojas sake-jei organizmas toleruoja KT, tai toleruos ir Mirena 4u.gif
Atsakyti