Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė: Mirena ar paprasta?

Kiek žinau, Mirena veikia vietiškai, t.y. tik į gimdos gleivinę. Turint Mireną ovuliacija vyksta (galiu patvirtinti, nes jau beveik 5 metus turiu Mireną, esu patenkinta ir planuoju pirkti antrą). Mirenos veikimas yra toks: vertikalioje spiralės šakoje yra moteriškojo hormono levonorgestrelio. Gimdoje spiralė pastoviu greičiu atpalaiduoja (išskiria) labai mažą kiekį to hormono - 20 mikrogr. per parą. Hormonas saugo nuo pastojimo slopindamas gimdos gleivinės funkcinio sluoksnio sustorėjimą kiekvieną mėnesį. Jei šis sluoksnis tampa plonesnis, pastoti neįmanoma.
Beje, jokių pašalinių poveikių nebuvo, plaukai neslinko, galva neskaudėjo, žodžiu, domiuosi kur pigiau įsigyti Mireną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazinasp @ 2013 01 05, 01:11)

Kiek man teko dometis, moterys issima anksciau, nei suejus terminui, nors sako spirales buna siek tiek ilgesnio veikimo, nei diena i diena su lyg 5 metais. As pati turiu dabar 3 metams, bet issiimsiu, jei viskas gerai, po kokiu 2 metu ir 8 menesiu panasiai.

Atnešiojau Mirena 7 metus. Einant į pabaigą penktiesiems metams nulėkiau pas daktarą, su ta pačia baime, kad reiktų išsiimt anksčiau nei sueis tie 5 metai. Bet daktaras nuramino, sako jei neatsirasdinėja mmm, reiškiasi ji dar pilnai veiksminga. Sako moterys ir 6, ir 7 metus nešioja. Tada nusijuokiau mintyse, galvoju dar kokį pusmetį panešiosiu... bet mmm taip ir neatsirado iki 7 metų, pačioj pabaigoj tik vos vos pradėjo.... Tai va taip va gavau 2 metus nemokamos Mirenos tongue.gif (dabar vėl ją įsidėjau ax.gif , man tinka)
Kiek mačiau pigiausiai čia
Atsakyti
Merginos gal kuri zinote ar reikia pvz po pleistro naudojimo daryti pertrauka , jei noreciau mirena detis .Ar galima is kart deti ja , be jokios pertraukos .
Atsakyti
gali iskart.tik reikia sulaukti mmm
Atsakyti
QUOTE(Monnika @ 2013 03 26, 12:09)
gali iskart.tik reikia sulaukti mmm

aciu 4u.gif , bet vis neapsisprendziu blush2.gif .
Gerai kad nereikia jokiu pertrauku smile.gif
Atsakyti
Turiu varine spirale jau beveik 7 men. ir esu be galo patenkinta. Jokiu skausmu, jokiu berimu, jokiu svoriu pokyciu, jokiu galvos skausmu. Menesine reguliarios, is pradziu buvo tikrai labai gausios, bet nepailgejo, kaip ir anksciau sirgdavau 7d taip ir dabar, tik gausesnes, bet dabar jau antras menuo jos tokios, kokios buvo is pradzioje, tikiuosi, kad taip ir bus toliau smile.gif
Taigi, as kol kas galiu pasakyti tik pliusus sios spirales!!!!
Atsakyti
Jau du metai,kai turiu Mirena, jokių plaukų slinkimo ar dar kažkokių šalutinių poveikių smile.gif
Ir Mirena man pagelbėjo dėl beprotiškai gausių mm blush2.gif pagaliau per mm galiu išeiti iš namų blush2.gif
Atsakyti
Aš įsidėjau Mireną prieš dvi savaites, kai tik prasidėjo pirmosios mėnesinės po gimdymo ir man jos vis dar nesibaigia jau antra savaitė, nors niekada tokios ilgos nebūdavo, tiesa, ne tokios gausios.
Kiek jums įsidėjimo pradžioje truko mėnesinės?

Kitas klausimas - ar bet kuris ginekologas gali ją įdėti?
Šiame puslapyje http://www_hormonala...lt/rask-gydytoj nurodyti tik tam tikri gydytojai, kreipiausi į vieną iš jų, bet dabar susimąsčiau - gal spiralę įdeda bet kuris?

Gailiuosi, kad nebandžiau įsigyti vaistinėje, užsisakiau pas gydytoją, tai man kainavo 600, o dabar matau, kad galima įsigyti ir pigiau. Na, tikiuosi nešiosiu visus 5 metus ir atsipirks pinigėliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BasaRasa: 03 balandžio 2013 - 18:02
Kiek mačiau pigiausiai čia
[/quote]
bet kaip suprantu reikia turėti receptą tai mirenai įsigyti, o man gydytoja pasakė įsigyti mireną, o recepto neparašė.Kaip Jūs, merginos, ar su receptais ar be perkate mireną? g.gif
Atsakyti
[quote=Lineikė,2013 04 12, 10:51]
Kiek mačiau pigiausiai čia
[/quote]
bet kaip suprantu reikia turėti receptą tai mirenai įsigyti, o man gydytoja pasakė įsigyti mireną, o recepto neparašė.Kaip Jūs, merginos, ar su receptais ar be perkate mireną? g.gif
[/quote]
Raso kad receptinis, as paprasiau, kad gydytoja israsytu, nors ji nustebo, kad prasau, bet vaistinej irgi nereikejo recepto lotuliukas.gif
Zodziu be recepto drasiai galit isigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mirena pigiausia Camelia vaistinėje- 401,56 lt.
Atsakyti
Nu va idejo ir man mirena. Pastebejimas- kai dejo paprasta spirale nejauciau, kaip dejo sita mirena tikrai jauciau:-( tikiuosi viskas bus gerai.
Atsakyti