Įkraunama...
Įkraunama...

Max Factor

Man visai nieko pudra Colour Adapt, tik truputi sausina oda...
Atsakyti
Pudra Colour adapt thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . As pastoviai turiu problemu del raudonuojancio veido, o si pudra labai gerai man ji maskuoja thumbup.gif . O ir giria visi- kaip gerai atrodai, kokia lygi oda, atkreipe demesi ne tik koleges, bet ir vaiku gydytoja blush2.gif . Lupu blizgesys, tas naujausiose reklamose, irgi labai thumbup.gif ir kvepia ir drekina ir gerai atrodo, ir, svarbiausia -tiko, nes paprastai man buna labai sunku atitaikyt lupu dazus rolleyes.gif .
O tusu 2000 calories nusivyliau, negavau reklamuojamo efekto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 02 26, 01:29)
Pudra Colour adapt  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . As pastoviai turiu problemu del raudonuojancio veido, o si pudra labai gerai man ji maskuoja  thumbup.gif . O ir giria visi- kaip gerai atrodai, kokia lygi oda, atkreipe demesi ne tik koleges, bet ir vaiku gydytoja blush2.gif . Lupu blizgesys, tas naujausiose reklamose, irgi labai  thumbup.gif  ir kvepia ir drekina ir gerai atrodo, ir, svarbiausia -tiko, nes paprastai man buna labai sunku atitaikyt lupu dazus  rolleyes.gif .
O tusu 2000 calories nusivyliau, negavau reklamuojamo efekto schmoll.gif



Kiek mokejai uz pudra?
Atsakyti
Tusa MF 2000 Calorie Dramatic look intense No.3 naudoju daugiau nei metus (ta pati egzemplioriu) ir jis vis dar tinkamas... laiko gerai,

o pudra MF Face Finity neapvyle, pasiskirsto graziai, netepa ir nesausina

P.S. as visa tai pirkau ne Lietuvoj, o statuos..tad ar Lietuvoj kokybe tokia pati nezinau
Atsakyti
Turiu MF krempudra Color Adapt bei veido bronzanta. Tikrai liux priemones thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kas svarbiausia, tinka mano odai! thumbup.gif
Atsakyti
Jauciu teks isbandyti ta tuso 2000 colorie, visos tiek isgyre, bet taip noretusi kokiu nuolaideliu sulaukt ax.gif blush2.gif
Atsakyti
o as dabar jau ir nezinau kuria pudra pirkt ar ta senesne ar naujasne adapt g.gif idomu kuri geriau maskuoja, gal kuri bandet abi ir galit palygint mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš buvau užvakar Sarmoje, nes dabar Max Factor Color adapt krempudrai 25 proc. nuolaida, tai apžiūrėjau ir tą naująją Max factor Color Adapt..ji su blizgesiu..kaip sakė konsultantė, labiau tinkama ne kaip makiažo pagrindas, o kaip baigiamasis akcentas ax.gif Nepirkau ax.gif
Atsakyti
Vat manoji MF adapt jau baigiasi, dabar kaip tik 25% nuolaida-manau nusipirksiu smile.gif siule konsultante ta anuja blizgancia,bet man schmoll.gif g.gif Nelabai..Nemegstu as tu visokiu blizgesiu nei ant veido nei ant akiu doh.gif Gal tik truputi ant lupu ax.gif
Atsakyti
nieko nesuprantu.. ax.gif tai ta adapt yra ir blizganti ir neblizganti blink.gif As tai tikta sena turejau neadapt tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vio @ 2005 03 15, 13:54)
nieko nesuprantu.. ax.gif tai ta adapt yra ir blizganti ir neblizganti blink.gif As tai tikta sena turejau neadapt tai tikrai thumbup.gif



Tai ta blizganti yra naujesne, taciau pabandziau ja truputeli, tai baisiai ji man blizganti pasirode. manyciau, kad tai daugiau vakarine pudra smile.gif

Beje, droge ta senoji Color Adapt dabar kainuoja 36 lt, tai kas dar neisigijusios ar kuriu pasbaige, tai paskubekit, tikrai gera kaina ir manyciau kazkiek pigiau nei Sarmoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 03 15, 15:21)
Tai ta blizganti yra naujesne, taciau pabandziau ja truputeli, tai baisiai ji man blizganti pasirode. manyciau, kad tai daugiau vakarine pudra smile.gif

Beje, droge ta senoji Color Adapt dabar kainuoja 36 lt, tai kas dar neisigijusios ar kuriu pasbaige, tai paskubekit, tikrai gera kaina ir manyciau kazkiek pigiau nei Sarmoje  ax.gif

Alytuj droge Max Factor neprekiauna cry.gif o iki kada akcija dar bus ?Antradieni leksiu i kauna, gal ten.. o sarmoj ir su akcija brangiau ?
Atsakyti