Įkraunama...
Įkraunama...

••●Žalia korta●••

QUOTE(laureta @ 2008 02 04, 15:02)
Kad kainos pakilo, tai skaiciau internetiniame ambasados puslapyje. O dar buna net ir taip, kad islosi ZK ir neduoda Varsuvoje vizos?

Taip buna...Uzkliuna,kas dokumentuose ir fsio.Vienai panelei Lenkaitei nedave...
Kita pora Ukraineciu buvo....Ir negavo ,nes jie issiunte du laiskus pastu,dar losimas buvo...Ir du laiskai laimejo,ju paklause,kiek laisku siuntete,jie 1,o mums atejo du.Ir pravare.Z.K isloses pagrindinis losejes turi tureti Vidurini bent issilavinima.Buti sveikas.Nes reikalinga medicinine ,teistumo pazyma.
Musu klause,pas ka vaziuojame kom jis dirba,ka daro.Kokiu mes darbu norim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balselys: 04 vasario 2008 - 22:14
vel ash chia su durnu klausimeliu... tai kaip supratau jei esi nelegalus amerikoje, tai ishloshus zalia korta tau niekas jos neduos... o jei grischiau i lietuva ir bandychiau losht, irs sakykim kad laimechiau, tai irgi neduotu? gal yra kox laiko tarpas, kad reikia laukt sakykim 5-10 metu kad galechiau dalyvaut loterijoje ir laimet... o ar jei buvau nelegali, tai niekada nebus man shanso laimet... nebent vedybos arba per darba. nes mano menedzeris bande tvarkyt visiem popierius, bet paskui nusprende kad nebetvarkys, nes tipo jei jie suzinotu, kad jis leidzia nelegalam dirbt, tai jam daug baudos reiketu susimoket. nebent ash buchiau lietuvoj, ir ish ten bandychiau viza gaut...
Atsakyti
per darba tai tu ZK niekaip negausi jei esi nelegali, netgi darbo vizos negausi.. tuo labiau, kad darbo vizai (H1b) dabar reikalavimai yra ziauriai griezti: be magistro, darbo grieztai pagal specialybe, ir pan - net neverta bandyt. O laikinos darbo vizos kaip po sezoniniam darbam ar stazuotem (j1 ar h2b) nera tos vizos is kuriu zalias kortas imanoma padaryt - deja.

Del loterijos, kazkada imigraciniuose forumuose esu skaicius, kad imanoma ir nelegalam ja islosus gauti, tereikia tik grizt i savo sali ir praeit interviu (lietuvos atveju tai butu Varsuvoje), bet ta skaiciau jau seniai tai nezinau ar kas pasikeite ar ne, velgi garantiju jokiu nera.
Atsakyti
QUOTE(balselys @ 2008 02 04, 22:40)
kainos pakilo...Kaip ir einant prasyti vizos Vilniuje jau  nebe 100$,o liktai jau 132$ ar daugiau,taip ir varsuvoje kainos pakilo...Visi losiantys zalia korta Varsuvoje moka vienodai...Jei negauni vizos is tu 755 tau grazina 100$,o kitus pasilieka uz tavo dokumentu perziura. 4u.gif


Na taip, mes po 755$ mokejom. O tikrai 100$ grazina nepraejus? Nes kiek pamenu rasyta,kad sumoketi pinigai negrazinami ir niekur nebuvau uztikus,kas 100$ grazina. g.gif

Dabar paziurejau Varsuvos puslapyje ka raso: "None of the fees are refundable."

QUOTE(laureta @ 2008 02 04, 23:02)
Kad kainos pakilo, tai skaiciau internetiniame ambasados puslapyje. O dar buna net ir taip, kad islosi ZK ir neduoda Varsuvoje vizos?

Kazin kaip bus su mano suzadetines viza? Ot bus grazu jeigu neduos, tai   mad.gif  aggressive.gif cray.gif


Buna, bet tikrai jau rimtesniu atveju. O buna ir ju paciu kaltes Lenkijoj. Vyras paiminejo musu vizas, tai vienam vyrui atidave, o zmonai liepe kita diena ateit, nes sistemoje klaida isivele. doh.gif Mum irgi buvo, kad kita diena atejom ryte, o musu klausia ar nieko nemelavom is vakaro, sakom ne, o pasirodo pagal pirstu anspaudus rodo, kad turejom kazkokiu problemu su policija ar imigracine. Tai pasinervavom, bet jie issiaiskino, kad cia sistemos klaida. doh.gif

QUOTE(MichGirl @ 2008 02 05, 07:04)
per darba tai tu ZK niekaip negausi jei esi nelegali, netgi darbo vizos negausi..


Bet legaliai dirbant per darba rodos imanoma gaut ZK? Bent jau brolis tuo domejosi ir svarstem ta varianta kazkada, nes seimos susijungimo atveju labai ilgai laukt reikejo, tai galvojom ir apie toki varianta, bet paskui paskaiciavom, kad apie 10metu uztruktu seimos susijungimo atveju, o uzbaigt mokslus ir per darba gaut ZK irgi mazdaug tiek laiko. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima_mama: 05 vasario 2008 - 07:16
QUOTE(busima_mama @ 2008 02 05, 08:11)
Buna, bet tikrai jau rimtesniu atveju. O buna ir ju paciu kaltes Lenkijoj. Vyras paiminejo musu vizas, tai vienam vyrui atidave, o zmonai liepe kita diena ateit, nes sistemoje klaida isivele.  doh.gif  Mum irgi buvo, kad kita diena atejom ryte, o musu klausia ar nieko nemelavom is vakaro, sakom ne, o pasirodo pagal pirstu anspaudus rodo, kad turejom kazkokiu problemu su policija ar imigracine. Tai pasinervavom, bet jie issiaiskino, kad cia sistemos klaida.  doh.gif


Va tokiu klaidu ar irgi bijau.
Nes siuntinejau dokumentus Zaliai kortai gauti. Bet tai ir negavau. Buvau laimejusi 1999 metai, bet neisvaziavau doh.gif
Atsakyti
Jezau, kaip laukiu dabar gegužės, kai rezultatai pradės eiti... Taip kantrybės nėra... doh.gif
Atsakyti
Kodėl gegužes gali ir anksciau kovą ar balandį gauti. Aš taip pat laukiu , tokia nekantri esu. wink.gif wink.gif
Atsakyti
isties kodel tik geguzes men. (labai smalsauju)
Atsakyti
Aišku kiti buna kad ir spali gauna, bet tai būna retai. smile.gif Linkiu visoms kuo didžiausios sekmes, kas lošia thumbup.gif Žinoma ir sau taip pat tongue.gif blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fordanė @ 2008 02 26, 14:44)
Kodėl gegužes gali ir anksciau kovą ar balandį gauti. Aš taip pat laukiu , tokia nekantri esu.  wink.gif  wink.gif



QUOTE(laureta @ 2008 02 26, 16:09)
isties kodel tik geguzes men. (labai smalsauju)

Ogi todėl, kad taip DV2009 loterijos nuostatuose skelbiama. Pirmas laiškas laimėtojams turi būti išsiųstas 2008 gegužės- liepos periode. Vizos išduodamos jau susitvarkiusiems visus dokumentus nuo 2008 spalio 1 iki 2009 rugsėjo 30. Cituoju:

"The computer will select at random individuals from among all qualified entries. They will be notified by mail between May and July 2008 and will be provided further instructions, including information on fees connected with immigration to the U.S. Those selected in the random drawing are NOT notified by email. Those individuals NOT selected will NOT receive any notification. U.S. embassies and consulates will not be able to provide a list of successful entrants. Spouses and unmarried children under age 21 of successful entrants may also apply for visas to accompany or follow to join the principal applicant. DV-2009 visas will be issued between October 1, 2008 and September 30, 2009."

Šaltinis- http://travel.state....types_1318.html taigi viskas oficialu. 4u.gif

Aišku, tikiuosi, kad jie jau anksčiau gal pradės informuoti... Labai džiugu būtų.
Sėkmės visom!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 27 vasario 2008 - 15:29
Forume pastebėjau tendenciją, kad daug kas pirmą laišką gauna balandžio vidury ar pradžioje jau. Žinoma, kuo greičiau, tuo anksčiau galima atsipūsti ir planuoti gyvenimą JAV smile.gif
Papildyta:
Beje, kiek girdėjau, dėl medicininės apžiūros Vilniuje ir Varšuvoje, tai Lenkijoje lengviau praleidžia ir mažiau laiko sugaištama, neskiria papildomų tyrimų ir pan. Kitaip, nei Lietuvoj. Nors čia vėlgi, niekad negali žinoti, kaip daktarui susišvies... Ir tik girdėjau...
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2008 03 13, 18:30)
1. Forume pastebėjau tendenciją, kad daug kas pirmą laišką gauna balandžio vidury ar pradžioje jau. Žinoma, kuo greičiau, tuo anksčiau galima atsipūsti ir planuoti gyvenimą JAV smile.gif
Papildyta:

2.Beje, kiek girdėjau, dėl medicininės apžiūros Vilniuje ir Varšuvoje, tai Lenkijoje lengviau praleidžia ir mažiau laiko sugaištama, neskiria papildomų tyrimų ir pan. Kitaip, nei Lietuvoj. Nors čia vėlgi, niekad negali žinoti, kaip daktarui susišvies... Ir tik girdėjau...


1. Mes gavom balandzio pradzioj, bet siaip jie siunciami ilgai. Tik turbut atskirom salim atskiru laiku siuncia. Tai turbut todel dauguma cia gauna balandi.

2. Jei problemu su sveikata nera, tai manau zymiai paprasciau praeit Vilniuje. Mes taip ir darem - niekuo nesiskundem, daktarui nebedavojom, tai man isvis nieko nereikejo, o vyrui teko dar nuo vejaraupiu nuvaziuot. Tai pas gydytoja pasitikrine nuvaziavom Antakalnyje plaucius persisviest, po to Kalvariju gatves gale pasiskiepinom ir atgal i klinika. Tai tik paziurejo rezultatus ir atidave dokumentus. Praktiskai apie 16val laisvi buvom, o tikrintis uzsirase buvom 11val (tik Vilniuj viesuoju transportu vazinejom, dar papietavom, plauciu foto apie 1val laukem ir iki Kalvariju gatves pestute ejom, tai realiai labai greit galima susitvarkyt viska). wink.gif
Atsakyti