Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ligita8352 @ 2007 10 26, 21:50)
tiek kiek teko mokytis, pamenu, kad stresinis slinkimas dazniausiai difuzinis, lizdinis regis budingas grybeliams - tokiais kaip kuoksteliais, bet kai grybeliai tai plaukas nuluzta likus kokiam milimetrui iki odos, toks mini eziukas lieka. ar jei kitos rusies grybeliai, tai oda nebus vistiek grazi. alopecija tai aplamai plikima zodis reiskia, tai cia tikriausiai norima sakyt apie androgenines kilmes plikim. kur ties kakta M raide darosi, pakausis gali plikt. kas specializuojasi trichologijoje tiksliai nzn, bet jei idomu galiu patart keleta pavardziu, kur turetume sulaukt pagalbos bei patarimu uz pakenciama kaina.


parasyk labai aciu. internete radau klinika kaune, savanoriu 284, kur daro plauku tyrima. nezinau daugiau nieko. o tyrimus is savo gydytojos dariausi visus, viskas normose.
Atsakyti
mane irgi kaip ir dauguma cia istiko didziulis stresas! plaukai jau kuri laika slenka kuokstais, pradejau gerti vaistus, ir pries kelias dienas nuejau i kirpykla. kirpeja buvo apakusi, o as tuo labiau! desineje galvos puseje ryskiai maziau plauku! net negalejo tiesiai nukirpti galu, nes desineje puseje net neuzauge plaukai tiek kiek kaireje! nusprendeme, kad slenka plaukai, del to, kad nebeissimaitina, nes bandau kaip nors uzsiaugint iki uzpakaliuko. dabar kai pakirpo slinkimas siek tiek sumazejo, gal zinot kas gali lemti tai, kad butent vienoje galvos puseje maziau plauku? kas cia darosi? gal cia liga kazkokia?
Atsakyti
O ar bandet kas Rene Furtirer Triphalasic (ar kazkaip panasiai)? Jis ne ampulese, o tokiuose mini buteliukuose. Ir kainuoja vir 20 lt vienas. As isejau i trasa ieskoti Complex 5, bet radau dar ir complex 80, kuris pagal aprasymus dar labiau tiko nuo slinkimo, ir dar ta Triphalasic, kuris neva net nuo genetinio slinkimo turi padeti. Tai nusipirkau pora buteliuku (reikia 2 per savaite), sunaudojau. Kol kas efekto dar ner, bet dar kokiu pora gal pirksiu... Ziauriai ziauriai brangu, bet gal.......
Tiesa, raset, kad Compex 5 yra pries plovima naudojami. man vaistininke sake, kad tokiu nera isvis - visi po plovimo - t.y. nenuskalaujami. Kaip cia yra? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(beata_abc @ 2007 10 26, 15:50)
Normos buvo abiejose klinikose parasytos tos pacios 9-29, tik rezultatai visiskai skirtingi, vienoj 9 kitoj 30.


tokiu atveju g.gif eiciau tirtis gelezies atsargu organizme.
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2007 10 26, 23:23)
O ar bandet kas Rene Furtirer Triphalasic (ar kazkaip panasiai)? Jis ne ampulese, o tokiuose mini buteliukuose. Ir kainuoja vir 20 lt vienas. As isejau i trasa ieskoti Complex 5, bet radau dar ir complex 80, kuris pagal aprasymus dar labiau tiko nuo slinkimo, ir dar ta Triphalasic, kuris neva net nuo genetinio slinkimo turi padeti. Tai nusipirkau pora buteliuku (reikia 2 per savaite), sunaudojau. Kol kas efekto dar ner, bet dar kokiu pora gal pirksiu... Ziauriai ziauriai brangu, bet gal.......
Tiesa, raset, kad Compex 5 yra pries plovima naudojami. man vaistininke sake, kad tokiu nera isvis - visi po plovimo - t.y. nenuskalaujami. Kaip cia yra?  g.gif  g.gif


Ar skaitai angliskai?

COMPLEXE 5 Regenerating concentrate with stimulating essential oils
Treatment for fine, tired hair. Or Preparatory step for all Rene Furterer personalized treatments.
1.7 oz bottle with applicator

Exist in :
Box of 12 vials


Actions :
A blend of stimulating essential oils of lavender and orange, Complexe 5 cleanses and tones the scalp, while strengthening tired hair. In the Rene Furterer method, it prepares and reinforces the action of the Rene Furterer treatments by stimulating microcirculation.


Mode of application :
Apply to scalp section by section before shampooing. Massage to ensure penetration. Leave in for 5 minutes. Do not rinse. Apply Tonucia shampoo in case of fine, tired hair Or Apply the Rene Furterer treatment adapted to your scalp, section by section, then use your Rene Furterer treatment shampoo.


Use :
Once a week : - as part of your treatment or - in association with Tonucia treatment to tone the scalp and strengthen tired hair.


Evaluation :
5 mintues after application, Complexe 5 increase the penetration of treatment products tenfold and optimizes their effectiveness.

Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2007 10 26, 22:23)
O ar bandet kas Rene Furtirer Triphalasic (ar kazkaip panasiai)? Jis ne ampulese, o tokiuose mini buteliukuose. Ir kainuoja vir 20 lt vienas. As isejau i trasa ieskoti Complex 5, bet radau dar ir complex 80, kuris pagal aprasymus dar labiau tiko nuo slinkimo, ir dar ta Triphalasic, kuris neva net nuo genetinio slinkimo turi padeti. Tai nusipirkau pora buteliuku (reikia 2 per savaite), sunaudojau. Kol kas efekto dar ner, bet dar kokiu pora gal pirksiu... Ziauriai ziauriai brangu, bet gal.......
Tiesa, raset, kad Compex 5 yra pries plovima naudojami. man vaistininke sake, kad tokiu nera isvis - visi po plovimo - t.y. nenuskalaujami. Kaip cia yra?  g.gif  g.gif

nuo genetinio slinkimo turi padeti alpicort tirpalas. vaistinej teirautis, jei nera, gali uzsakyt, jei paprasysit. jisai hormoninis, as sunaudojau 2 buteliukus, bet nieko neutiko. o nepadejo man, nes slinkimas vargiai ar genetinis:)). nors kai kam ir nuo stresinio slinkimo padeda. kaina jo apie 38Lt. tipo receptinis, bet pardavė man be recepto. tik prašau, nepilkit ant galvos jo be rimto plaukų slinkimo. o jau tik kai išbandėte daug priemonių visokių ir plaukai slenka ilgai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 27 spalio 2007 - 21:21
QUOTE(Zvirblis @ 2007 10 26, 21:23)
O ar bandet kas Rene Furtirer Triphalasic (ar kazkaip panasiai)?

Vadinasi Triphasic... Ir pasirodo, tik siandien 3 buteliuka naudodama netycia issiaiskinau, kad ten dar yra kazkokie miltukai, kuriuos reikia istumti i buteliuka ir suplakti. Reiskia 2 sunaudojau nevisai teisingai. Kaaaaip as myliu vaistiniu konsultantes doh.gif doh.gif

QUOTE(Rockwa @ 2007 10 27, 19:42)
Ar skaitai angliskai?

[Apply to scalp section by section before shampooing.


as tai skaitau, bet ant ampulytes tai nic nieko neparasyta. O konsultante uztikrino, kad taip ir ne kitaip.
mad.gif mad.gif mad.gif
Bet visgi: dar yr air complex 80 nuo tu paciu problemyciu. O su complex 5 tarsi reiketu ir sampuno pagal aprasyma...
Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2007 10 27, 21:20)
nuo genetinio slinkimo turi padeti alpicort tirpalas. vaistinej teirautis, jei nera, gali uzsakyt, jei paprasysit. jisai hormoninis, as sunaudojau 2 buteliukus, bet nieko neutiko. o nepadejo man, nes slinkimas vargiai ar genetinis:)).

as irgi anebiju, ar mano genetinis. tik norejau ras pakankamai stipria priemone... hormonu tai nenoriu dar schmoll.gif
Atsakyti
O kas yra genetinis plaukų slinkimas?
Papildyta:
QUOTE(katalike @ 2007 10 27, 22:20)
nuo genetinio slinkimo turi padeti alpicort tirpalas. vaistinej teirautis, jei nera, gali uzsakyt, jei paprasysit. jisai hormoninis, as sunaudojau 2 buteliukus, bet nieko neutiko. o nepadejo man, nes slinkimas vargiai ar genetinis:)). nors kai kam ir nuo stresinio slinkimo padeda. kaina jo apie 38Lt. tipo receptinis, bet pardavė man be recepto. tik prašau, nepilkit ant galvos jo be rimto plaukų slinkimo. o jau tik kai išbandėte daug priemonių visokių ir plaukai slenka ilgai.


O kokioj vaistinei jo prašyti?man gal jau reiktų išbandydi, plaukai slenka turbūt jau pusantrų metu verysad.gif
bet kad hormoninis tai net nežinau g.gif
Atsakyti
visose vaistinesi galima teirautis. nezinau, berods, ten buvo parasyta, kad net nescioms galima, jei nepainioju. jisai isoriskai naudojamas, ta prasme, i galvos oda itrinamas
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 10 28, 13:46)
visose vaistinesi galima teirautis. nezinau, berods, ten buvo parasyta, kad net nescioms galima, jei nepainioju. jisai isoriskai naudojamas, ta prasme, i galvos oda itrinamas


Ačiū reiks pamėginti 4u.gif
Atsakyti
va ČIA galima paskaityt apie si preparata
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2007 10 28, 11:59)
va ČIA galima paskaityt apie si preparata

Pas mane su slinkimu isviso didele problema,kai pasisukuoju ar plaunu galva,tai ilgai po to negaliu nusiramint. Dabar nutraukiau gerti KT tai isviso kosmaras,slenka jau apie 2 metus,hormonai sutrike,vyrisku daugiau. Sakyk,nezinai nuo hormoninio slinkimo verta bandyt alpicort? Kas tau ji paskyre vartoti? Kai itrini i saknis kiekviena diena ar plauku saknu nesuriebina? Aciu.
Atsakyti