Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(jadzka @ 2008 04 06, 18:06)
Man tai tas serumas panašiai į ampules veikia tik kaina visiškai kita ax.gif O ir apmažina slinkimą ax.gif Dėl kainos... tai tikrai nepastebėjau, kad pakilusi būtų....

Va dabar užsitepiau Chna su Amla, žiūrėsiu kas gausis: Basmos nedėjau... Dar pripyliau ir Cutrino į tą mišinį ir eterinių aliejų kelių ir aliejuko Zolotoj šolk ax.gif


Matai, aš pirkau dar kažkada pernai, tai 26 Lt kainavo, o dabar 28. Aišku, laiko daug praėjo, tai ir nesitikėjau tos pačios kainos rolleyes.gif

Bet tu ant galvos visą bombą dedi! doh.gif biggrin.gif Vienu metu ir aš daug ką dėdavau, dabar apsistojau prie tokio mišinio: chna, plikyta žolių nuoviru, sėmenų aliejus, šaukštas medaus.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 04 06, 19:08)
Matai, aš pirkau dar kažkada pernai, tai 26 Lt kainavo, o dabar 28. Aišku, laiko daug praėjo, tai ir nesitikėjau tos pačios kainos rolleyes.gif

Bet tu ant galvos visą bombą dedi! doh.gif  biggrin.gif  Vienu metu ir aš daug ką dėdavau, dabar apsistojau prie tokio mišinio: chna, plikyta žolių nuoviru, sėmenų aliejus, šaukštas medaus.


aš kiekvieną kartą vis kitaip: kaip užplaukia biggrin.gif
O kiek laiko tu laikai?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2008 04 06, 18:40)
O kiek laiko tu laikai?


Pagal galimybes. Trumpiausiai - 2 val., ilgiausiai - per naktį.
Atsakyti
Man šuo metu irgi labai slenka plaukučiai.Dabar naudoju šampūna Fitoval nuo slinkimo.Paprastai plaukų slinkimo periodu sunaudoju 2 buteliukus ir praeina.Matysiu šįkart.Būtinai parašysiu,jei nepadės reiks pasinaudoti jūsų patarimais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 04, 13:40)
Kazkaip negirdejau kad jis butu hormoninis  g.gif


Taigi ten prednizolonas įeina, o jis priklauso kortikosteroidų grupei.
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 04 06, 12:45)
pavasaris atejo ir velseriuosi su gyvunais kartu.... vis zvalgausi i orising ampuiles, gal kas naudojo?


as sekmadieni eurovaistinej nusipirkau 8 ampules o'rising, galesiu komentuoti tik po 1-2 menesiu. bet man patiko, kad ju nereikia nuplauti. dar dregna galvos oda itrini ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2008 04 07, 15:17)
as sekmadieni eurovaistinej nusipirkau 8 ampules o'rising, galesiu komentuoti tik po 1-2 menesiu. bet man patiko, kad ju nereikia nuplauti. dar dregna galvos oda itrini ir viskas.



Man tos nenuplaunamos labai padejo nuo velimosi, labai plaukas sustiprejo, bet as ju sunaudojau is viso gal 30, kas antra diena. Cia pasidariau tokia intensyvia terapija
Atsakyti
as sunaudojau net kelias vichy ampuliu dezes.kol naudodavau apstodavo slinkti, bet tik nustodavau ir vel tas pats doh.gif
tiesa plaukai blizgedavo ir budavo purus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(braškė7 @ 2008 04 29, 14:19)
as sunaudojau net kelias vichy ampuliu dezes.kol naudodavau apstodavo slinkti, bet tik nustodavau ir vel tas pats doh.gif
tiesa plaukai blizgedavo ir budavo purus bigsmile.gif


O tai kokios priemones padejo nuo plauku slinkimo tada? 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
kad plaukai neslinktu ir butu grazus, manau, visu pirma, reiketu sveikai maitintis - turiu galvoje vengti ziauriu dietu, badavimu ir t.t. antra, vengti plauku dziovinimu dziovintuvu, tiesinimu, cheminiu sukavimu etc. ne pro sali butu pavartoti vitaminus plaukams. as vartojau nourkrin extra strenght - rezultatas po 6 men. - ne tik kad plaukai nustojo slinkti, bet ir pridygo nauju!! toks keliu cm eziukas thumbup.gif, be to, labai greit ilgeja kasos smile.gif po 6 men kurso pagal ta programa reiketu dar pagerti nourkrin maintain berods, bet man neteko - leliuko laukiam wub.gif tai darau pertrauka. kas dar?? a! negaileti balzamo trenkant plaukus, karts nuo karto uzsideti kauke. as dar naudoju aliejuka galiukams paul mitchel thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braškė7 @ 2008 04 29, 15:19)
as sunaudojau net kelias vichy ampuliu dezes.kol naudodavau apstodavo slinkti, bet tik nustodavau ir vel tas pats doh.gif
tiesa plaukai blizgedavo ir budavo purus bigsmile.gif




iki siol slenka verysad.gif , nors sveiki ir zvilgantys, bet kaip pradejo slinkti nuo 16metu, tai taip ir iki siol. bandysiu eiti zarnyno kandidamikoze tirtis, nes nebezinau ir ka daryti mad.gif
Papildyta:
nesilaikau jokiu dietu, retai fenuoju, naudoju retai putas, bet vistiek tas pats
Atsakyti
QUOTE(braškė7 @ 2008 04 29, 20:50)
iki siol slenka  verysad.gif , nors sveiki ir zvilgantys, bet kaip pradejo slinkti nuo 16metu, tai taip ir iki siol. bandysiu eiti zarnyno kandidamikoze tirtis, nes nebezinau ir ka daryti mad.gif
Papildyta:
nesilaikau jokiu dietu, retai fenuoju, naudoju retai putas, bet vistiek tas pats

Pabandyk skydliauke issitirt, nes nuo jos sutrikimu labai plaukuciai slenka cool.gif
Atsakyti