Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Man po gimdymo praėjus keliems mėnesiams taip baisiai plaukai slinko, kad net jau vyrą erzinti pradėjo visur besimėtantys mano plaukai. deja, nei šampūnai, nei kitos priemonės plaukams nepadėjo. Eilinį kartą išgelbėjo vitamino B tablečių pavartojimas. Jei tik pastebiu, kad nagai lūžinėja, iš karto vitaminų atsargas pildau, kad nereiktų ir plaukų iš pakampių rinkti.
Atsakyti
As cia gal ne visai i tema, bet nenorejau atidarinet atskiros temos. Gal kas zinot ar susiduret su priemonem, kurios blizgina galva. ta prasme plika, nes MB skutam galva kas 2-3 dienas, bet ji neblizga kaip kitiem smile.gif gal kas zinot kaip tokios priemones vadinasi, kur ju galima isigyt?
busiu dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2008 04 29, 23:59)
Man po gimdymo praėjus keliems mėnesiams taip baisiai plaukai slinko, kad net jau vyrą erzinti pradėjo visur besimėtantys mano plaukai. deja, nei šampūnai, nei kitos priemonės plaukams nepadėjo. Eilinį kartą išgelbėjo vitamino B tablečių pavartojimas. Jei tik pastebiu, kad nagai lūžinėja, iš karto vitaminų atsargas pildau, kad nereiktų ir plaukų iš pakampių rinkti.


Maniau kad plika galva pati taip blizga g.gif o čia pasirodo tepri dar kažkuo reikia kad ji taip blizgėtų lotuliukas.gif Gal aliejuku kokiu kalima patepti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 04 30, 14:51)
Maniau kad plika galva pati taip blizga  g.gif  o čia pasirodo tepri dar kažkuo reikia kad ji taip blizgėtų  lotuliukas.gif Gal aliejuku kokiu kalima patepti  4u.gif

as ir maniau, kol "neisigijau" plikio smile.gif tepam visokiais kremukais, bet nieko... kartais net pagalvojam, gal istept ir paprastu aliejum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2008 04 30, 09:23)
As cia gal ne visai i tema, bet nenorejau atidarinet atskiros temos. Gal kas zinot ar susiduret su priemonem, kurios blizgina galva. ta prasme plika, nes MB skutam galva kas 2-3 dienas, bet ji neblizga kaip kitiem smile.gif gal kas zinot kaip tokios priemones vadinasi, kur ju galima isigyt?
busiu dekinga  blush2.gif

man atrodo, kad jei skutama galva - ji neblizges, o va, kai nuplikus, tada blizga blink.gif as manau taip ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif
Man nuo slinkimo padejo Dzintars aliejukas skatinantis augima ir stabdantis slinkima 4u.gif 4u.gif
Jei kam reikia turiu pardavimui po 10lt uz buteliuka 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos,mergaites,norejau paklausti gal kuri esate kreipesi i gydytojus pagalbos,kai jokios priemones nepadeda bent jau pristabdyti ezmoniska plauku slinkima? As jau esu isbandziusi viska,bet niekas nepadeda,nebezinau net ka daryti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(veigutis @ 2008 05 01, 13:27)
Sveikos,mergaites,norejau paklausti gal kuri esate kreipesi i gydytojus pagalbos,kai jokios priemones nepadeda bent jau pristabdyti ezmoniska plauku slinkima? As jau esu isbandziusi viska,bet niekas nepadeda,nebezinau net ka daryti schmoll.gif




na jei ne per brangu, tai pabandyk sita
http://www.proco.lt/...3&id=8&detal=22
po seses pilna vonia plauku budavo, ko tik nebande, o sitas padejo smile.gif
Atsakyti
O man nuo plauku slinkimo labai padejo Plantur39 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2008 05 02, 21:42)
O man nuo plauku slinkimo labai padejo Plantur39 thumbup.gif


Vat labai norėjau išbandyti tą Plantur, bet galvojau ten parašyta moterims kai slenka plaukai menopauzes metu, tai gal nelabai tinka jauniems blush2.gif Bet jaučiu nieko nenutiktų blogo jei pabandyčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2008 05 06, 10:56)
Vat labai norėjau išbandyti tą Plantur, bet galvojau ten parašyta moterims kai slenka plaukai menopauzes metu, tai gal nelabai tinka jauniems  blush2.gif  Bet jaučiu nieko nenutiktų blogo jei pabandyčiau  ax.gif



tai gal nebandyk, nes menopauzes slinkimas kitoks- hormoninis.
Atsakyti
sveikutes,plantur padeda jei dar ir nera menopauzes,man tikrai padejo,iki menipauzes oi.oi toli,tikrai nepakens,nes ten kofeinas,chemijos jokios,tik kavos kofeinas,kazkur ir skaiciau kad gali pabandyti ir jaunesnes,tai ir pabandziau,efektas drinks_cheers.gif ,dar labai gerai ir sampunai is tos pacios wolf serijos-alpecin,kofeino sampunas.geriausia ir yra apsistoti ties vienos serijos gaminiais,stiprybes jusu plaukuciams 4u.gif
Atsakyti