Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ditax @ 2008 05 06, 22:22)
tai gal nebandyk, nes menopauzes slinkimas kitoks- hormoninis.

Tai ir jaunoms hormoninis slinkimasgali but unsure.gif Pvz.del sutrikusios skydliaukes veiklos.....o kiek problemu buna, jei nereguliarus ciklas....juk visa tai hormonai unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Va man tai pradejo slinkti po dazymo plaukai, buvau nusisviesinus o dabar vel tamsiai persidaziau doh.gif Nu zodziu plaukai toki stresa patyre kad eme kuokstais slinkti verysad.gif Naudojau kaukes visokias ir kiausinio trynio kauke dariau ir svogunas vienintelis man padejo, bet dar slenka nors jau ne betaip bigsmile.gif Ka dar patartumet po tokiu ekstremaliu isbandymu plaukam panaudoti kad nenuplikciau fear.gif sekmes visoms ir svogunas tikrai padeda biggrin.gif o dar sako kad alus numusa svoguno kvapa, reikia praskalauti po tokios kaukes, na reikes pabandyti smile.gif
Atsakyti
man irgi dideli minusa padare plauku sviesinimas,bet tamsi nenoriu bt ir daug kas sako negraziai man.bet ka daryt tada kad neslinktu?nes plauku per pus maziau
Atsakyti
o pats pirmas gydytojas pas kuri reiktu eiti del plauku slinkimo yra dermatologas? nes pentkadieni sukavau plaukus tai vos neapsizliumbiau - suskaiciava isslinkusius plaukus iki 200ir toliau nebeskaiciavau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(veigutis @ 2008 05 01, 14:27)
Sveikos,mergaites,norejau paklausti gal kuri esate kreipesi i gydytojus pagalbos,kai jokios priemones nepadeda bent jau pristabdyti ezmoniska plauku slinkima? As jau esu isbandziusi viska,bet niekas nepadeda,nebezinau net ka daryti schmoll.gif

pabandyk apsilankyti pas endokrinologa,issitirti skydliaukes harmonus,jei jie sutrike gali del to slinkti plaukai doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nulekiau siandien pas dermatologe, sakau ziauriai plaukai slenka ir t.t. ... israse merz spezial dragee, nors sakiau, kad vitaminu kruva visokiu geriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip tik šiandien klausiau patarimo kirpėjos, ką daryt, kad visi plaukai nuo galvos nepabėgtų. Ji patarė nusipirkt vaistinėj arbatmedžio aliejaus ir įlašnt jo tiesiai į šampūno buteliuką, sakė neblogas dalykas. gal jau kas esat išbandę? įdomu būtų sužinot.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 12, 14:06)
lotuliukas.gif  nulekiau siandien pas dermatologe, sakau ziauriai plaukai slenka ir t.t. ... israse merz spezial dragee, nors sakiau, kad vitaminu kruva visokiu geriu  lotuliukas.gif

man jie nepadejo,nes priezastis matyt buvo kitur
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 12, 14:06)
lotuliukas.gif  nulekiau siandien pas dermatologe, sakau ziauriai plaukai slenka ir t.t. ... israse merz spezial dragee, nors sakiau, kad vitaminu kruva visokiu geriu  lotuliukas.gif


Geriau jau pas šeimos gydytoją nueik - gal ką rimčiau patars. Kai saviškei pasiguodžiau dėl plaukų slinkimo, pirmiausia nusiuntė visus tyrimus dėl skydliaukės pasidaryti. Ir ką, šito atsitiktinio tyrimo dėka radau rimtų bėdų.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 05 12, 15:12)
Geriau jau pas šeimos gydytoją nueik - gal ką rimčiau patars. Kai saviškei pasiguodžiau dėl plaukų slinkimo, pirmiausia nusiuntė visus tyrimus dėl skydliaukės pasidaryti. Ir ką, šito atsitiktinio tyrimo dėka radau rimtų bėdų.

tai as paskambinau savo gydytojai, sakau ka daryt, sako nuelk ten, del viso pikto, o po to pas mumis atlek biggrin.gif man tai juokinga kad dar tokius tuos vitaminus israse, kur nesu girdejus kad kazkam butu padeje doh.gif o dar brangus kokie. na bet nusipirkau, ziuresiu gal ivyks stebuklas. tik menesi aksdien is galvos po 200 plauku traukt, nezinau ko as ten pas dermatologa eisiu po menesio - plikes rodyt ar ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 12, 16:42)
tai as paskambinau savo gydytojai, sakau ka daryt, sako nuelk ten, del viso pikto, o po to pas mumis atlek  biggrin.gif  man tai juokinga kad dar tokius tuos vitaminus israse, kur nesu girdejus kad kazkam butu padeje  doh.gif o dar brangus kokie. na bet nusipirkau, ziuresiu gal ivyks stebuklas. tik menesi aksdien is galvos  po 200 plauku traukt, nezinau ko as ten pas dermatologa eisiu po menesio - plikes rodyt ar ko  g.gif

pasidaryk 2 pagrindinius tyrimus -kraujo,kuris parodys gal yra mazakraujyste,ir skydliaukes harmonu tyrima,o svarbiausia apsiramink,pagerk kokiu raminanciu,nes kol stresuosi tol dar labiau slinks,patikek zinau is savo patirties,cia gaunas lyg uzburtas ratas-stresuoji,kad slenka,o slenka daugiau,nes stresuoji,siaip dar daro kazkoki spec. tyrima kraujo,is kurio nustato kokiu mikroelementu truksta, na ten pvz.cinko,kalcio ir t.t.apgalvok,kaip gyvenai paskutini pusmeti,kas pasikeite,kas galejo tureti reiksmes,kad suaktyvetu slinkimas,sekmes,nepergyvenk,susitvarkys viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 12, 15:06)
lotuliukas.gif  nulekiau siandien pas dermatologe, sakau ziauriai plaukai slenka ir t.t. ... israse merz spezial dragee, nors sakiau, kad vitaminu kruva visokiu geriu  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti