Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

Man mitralinio voztuvo nesandaruma operavo net du kartus doh.gif Pirmai plastika dejo,po metu pakeite mechaniniu blink.gif O is viso turejau 3 sirdies operacijas. Idomiausia kad buvau uzketejusi sportininke. Nieks net neitare kad turiu igymtas sirdies ydas,pakol viena grazia diena spaudymas 200 nesukylo. Va tada ir prasidejo maratonas po operacines,reanimacines ir palatas doh.gif
Negasdinu bet galiu pasakyti kad mitralinio voztuvo nesandarumas nera nekalta yda. Ja stebeti reikia. smile.gif
Man idomu ar atsirastu cia zmoniu,kurie gyvena su protezuotais voztuvais. Idomu kaip jiems sekasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dorlana @ 2011 06 20, 11:49)
Man mitralinio voztuvo nesandaruma operavo net du kartus  doh.gif Pirmai plastika dejo,po metu pakeite mechaniniu blink.gif O is viso turejau 3 sirdies operacijas. Idomiausia kad buvau uzketejusi sportininke. Nieks net neitare kad turiu igymtas sirdies ydas,pakol viena grazia diena spaudymas 200 nesukylo. Va tada ir prasidejo maratonas po operacines,reanimacines ir palatas doh.gif
Negasdinu bet galiu pasakyti kad mitralinio voztuvo nesandarumas nera nekalta yda[SIZE=7][COLOR=red]. Ja stebeti reikia.  smile.gif
Man idomu ar atsirastu cia zmoniu,kurie gyvena su protezuotais voztuvais. Idomu kaip jiems sekasi  ax.gif



As taip pat turiu sia beda, bet kas idomiausia, kad visi gydytojai kaip uzsuke sneka kad cia nieko tokio ir ne liga, ir kai gimdyti ejau, ir seimos gydytoja, nors kai skausmai uzeina, tai geriau nereikia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2011 06 20, 11:37)
As taip pat turiu sia beda, bet kas idomiausia, kad visi gydytojai kaip uzsuke sneka kad cia nieko tokio ir ne liga, ir kai gimdyti ejau, ir seimos gydytoja, nors kai skausmai uzeina, tai geriau nereikia... unsure.gif

na mano seimos gydytoja bent jau supranta mane ir vis pamaciusi kad ir mieste,visad pasiteirauja kaip laikausi 4u.gif
bet va buvau pas vaiku kardiologe,vedziau dukra,nes buvo pradejusi skustis sirdies plote skausmais,tai pakaluse ji manes ks man yra,ir kai pasakiau tai ji su tokiu sarkazmu pasake-tai cia ne liga blink.gif bet kai uzeina blogai ir pajudeti net nesinori,tai kaip ta ivardinti g.gif
Atsakyti
Jeigu yra nedidelis pralaidumas,tai nera labai rimta. Mano bendradarbe turi 1 laipsnio nesandaruma. Ji neseniai buvo nuvaziavus pasitikrinti,tai pasake kad is esmes sekanti karta gali atvaziuoti tik po keliu metu. Arba dar gali savaime uzsitraukti. Mano atveju savaime neuzsitrauke,o zaibiskai progresuot pradejo. is pirmo nesandarumo laipsnio per metus progresavo i 3-4 laipsni. Pirmai tikejosi,kad bus 2-3,bet deja..Padidejo priesirdziai ir sirdies nepakankamumas. Sirdies ritmas pradejo trikti. Po operacijos savijauta mazai ir pasikeite. Del to man ir idomu suzinoti kaip kiti su protezais gyvena. blush2.gif
O man niekad sirdies nedure ir neskaudejo g.gif As tik vis alpdavau doh.gif Bet mielosios,vistiek pasitikrinkit savo sirdele. Nors retkarciais wub.gif
Aj,dar nezinau tai tiesa ar mitas,bet girdejau kad labai priklauso nuo to ar sirdies yda igyta ar igymta. Sake kad su igymtom sirdies ydom sudetingiau doh.gif
Aisku kad kiekvieno atvejis skirtingas ir individualus,bet kai kuriu variantu irgi negalime atrmesti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorlana: 20 birželio 2011 - 15:14
o as neisivaizduoju koks mano laipsnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 20, 16:17)
o as neisivaizduoju koks mano laipsnis g.gif


O tu santariskese tikrinaisi? Nes poliklinikoje as net neinu pas kardiologa. Buvau pora kartu,israse papildu kazkiu tai,tuom viskas ir pasibaige biggrin.gif Seimos gygytoja del kiekvienos smulkmenos i santariskes siuncia. Tai seseles juokauja,kad man palata uzrezervuoti gali lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dorlana @ 2011 06 20, 15:25)
O tu santariskese tikrinaisi? Nes poliklinikoje as net neinu pas kardiologa. Buvau pora kartu,israse papildu kazkiu tai,tuom viskas ir pasibaige biggrin.gif  Seimos gygytoja del kiekvienos smulkmenos i santariskes siuncia. Tai seseles juokauja,kad man palata uzrezervuoti gali  lotuliukas.gif

as ne,bet buvo musu mieste atvaziavusi kazkokai gydytoja is kauno kliniku ir nustate.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifux'e: 20 birželio 2011 - 15:29
QUOTE(Fifux'e @ 2011 06 20, 16:28)
as ne,bet buvo musu mieste atvaziavusi kazkokai gydytoja is kauno kliniku ir nustate.... g.gif


Nu idomu,idomu. Gal gydytojai geriau zino. Bet atsarga manau gedos nedaro g.gif Man 20 metu nieks net neitare kad galiu tureti sirdies yda. O kai pastebejo,tai staigiai ant operacinio stalo pagulde. ir dar paklause,kodel tik dabar pasirodziau-mes tokiu operaciju suaugusiems nedarom doh.gif Buvau bandomasis triusis lotuliukas.gif Bet gerai kad viskas gerai baigesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dorlana @ 2011 06 20, 15:40)
Nu idomu,idomu. Gal gydytojai geriau zino. Bet atsarga manau gedos nedaro  g.gif  Man 20 metu nieks net neitare kad galiu tureti sirdies yda. O kai pastebejo,tai staigiai ant operacinio stalo pagulde. ir dar paklause,kodel tik dabar pasirodziau-mes tokiu operaciju suaugusiems nedarom doh.gif  Buvau bandomasis triusis  lotuliukas.gif  Bet gerai kad viskas gerai baigesi  rolleyes.gif

tai ir as 16 metu nezinojau apie tai,tik mokykloj budama per kuno kulturos pamoka nualpau is skausmo ir tada suzinojau smile.gif
Atsakyti
Sveiki, man nustate mitralinio voztuvo nesandaruma, 3 laipsni. ir liepe kuo greiciau i klinikas vykti, daugiau nieko nepaaiskino. Labai issigandau unsure.gif gal kam yra toks laipsnis, kaip suprantu tai jau pavojinga, pasidalinkit jei galit informacija
Atsakyti
QUOTE(klefija @ 2011 12 21, 20:26)
Sveiki, man nustate mitralinio voztuvo nesandaruma, 3 laipsni. ir liepe kuo greiciau i klinikas vykti, daugiau nieko nepaaiskino. Labai issigandau unsure.gif  gal kam yra toks laipsnis, kaip suprantu tai jau pavojinga, pasidalinkit jei galit informacija

reikia issiaiskinti priezasti...
jei is tikruju 3 laipsnis, tai kalba eina apie operacija...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2011 12 27, 13:19)
reikia issiaiskinti priezasti...
jei is tikruju 3 laipsnis, tai kalba eina apie operacija...


Sveiki 4u.gif buvau klinikose, mane istyre ir nustate kad igimtas mitralinio voztuvo nesandarumo III laipsnis, liepe atvykti po 5 men ir spres ar operuoti ar ne, bet kaip supratau, laukia operacija verysad.gif tik sake, kad greiciausiai sius mano pati voztuva, o ne keis kitu unsure.gif nzn ar tai gerai, ar blogai. Nieko nepasakojo apie pacia operacija, o internete tiek nedaug radau.. gal kas galit papasakoti daugiau? Bandysiu konsultuotis dar su kitais kardiologais, norisi suzinoti ir kitu nuomone unsure.gif
Atsakyti