Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

Nu as iki siol sportuoju ir nieko, pralaidumas nedideja, tik sakau kad greiciau pavargstu, o manau vaikas ten taip jau neuzsilaksto kad jau gautusi per prievarta begioja, vat to as vengiu, kai sunku jau, tai stoju ir ilsiuos. Aisku nzn kokio laipsnio pralaidumas, bet siaip tai tikrai nera labai rimta 4u.gif
Atsakyti
aciu tau labai uz informacija thumbup.gif
Atsakyti
jei kas dar yra su siom ydelem rasykit.
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2008 10 31, 21:10)
jei kas dar yra su siom ydelem rasykit.

tai cia tas pats kas prolabsas,ar apie tai kalbat,nes visos temos neskaiciau
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2008 10 31, 21:21)
tai cia tas pats kas prolabsas,ar apie tai kalbat,nes visos temos neskaiciau

Tas pats, tik reiketu rasyti prolapsas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvaigzdute^: 31 spalio 2008 - 21:52
na, įsiterpsiu vėl ax.gif
temos pavadinimas neatitinka diskusijos schmoll.gif
prolapsas gali būti nesandarumo priežastis... BET jauniems žmonėms prolapsas dažniausiai yra fiziologinis ir neturi jokios reikšmės hemodinamikai. Gerėjant diagnostinėms galimybėms anksčiau buvo hiperdiagnostika (ta prasme rasdavo daugiau nei iš tikrųjų yra), todėl dabar net pakeisti diagnostikos kriterijai...
tačiau yra daug kitų priežasčių mitralinio vožtuvo nesandarumui ir jos žymiai rimtesnės.
beje vaikų ir suaugusių žmonių ydos skiriasi, todėl tai ką gydytojai liepia vaikams gali būti visai priešingai nei suaugusiems...
Atsakyti
Aa.. nu sorry tada uz savo nekompetetinga patarima... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2008 10 31, 14:07)
As irgi turiu prolapsa, tai pastebejimai tokie, kad greiciau pavargstu (arba istvermes nelabai rasta biggrin.gif ), nzn del to ar ne, bet jautri esu, ir pulsas daznesnis, ramybes busenoj ~80. Bet siaip sportuoju, tik daktare liepe vent sunkaus kruvio smile.gif

na, kadangi mes draugiskai bendraujam (bent man taip atrodo bigsmile.gif ) tai pasakysiu, kad pulsas 80 yra visiskai normalus (pas mane jis nuolat 83-84 ramyb4j ir nei daugiau nei maziau g.gif ) o istverme reikia treniruotemis didinti pastoviai didinant kruvi smile.gif
Atsakyti
nu dabar isviso pasimeciau,daktare sake,kad tai kaip kraujas teka,ir neprateka,ir dalis kraujo gryzta atgal y priesirdzius g.gif .Tai cia ir jums tas pats verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2008 11 01, 01:45)
na, kadangi mes draugiskai bendraujam (bent man taip atrodo  bigsmile.gif ) tai pasakysiu, kad pulsas 80 yra visiskai normalus (pas mane jis nuolat 83-84 ramyb4j ir nei daugiau nei maziau  g.gif ) o istverme reikia treniruotemis didinti pastoviai didinant kruvi smile.gif


Nu tada ramu is vis 4u.gif tik kai as sportuoju jau 15 metu, daktare sake kad paprastai sirdis sportininku buna "stipresnes" ax.gif nu tas pulsas ta prasme retesnis, nes mano draugas sportavo irgi gana ilgai, tai pas ji pulsas gal 55. Nors kai ant dviracio reikejo vaziuoti dispancery, tai sake lb greit pasoka ir spaudimas ir pulsas, bet po to kazkaip normalizuojasi, ir kruvi pakelia sirdis.. 4u.gif
Atsakyti
O dusimu melinavimo,nebuvo nu ta prasme tokiu pozimiu?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2008 11 01, 12:15)
O dusimu melinavimo,nebuvo nu ta prasme tokiu pozimiu?


Nu man tai ne... unsure.gif man tik kad kartais padiegia sirdies plote, bet lb retai.. bet cia gal visiems padiegia kartais.. 4u.gif
Atsakyti