Įkraunama...
Įkraunama...

Mitralinio vožtuvo nesandarumas

O kokia sporto saka lankai,ir kiek tau metu?Jai nepaslaptis
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2008 11 01, 13:50)
O kokia sporto saka lankai,ir kiek tau metu?Jai nepaslaptis


tinklini, 23 metai 4u.gif
Atsakyti
um tai as uz tave 3metais viresne,o vaikiuku turi?
Atsakyti
QUOTE(evel1 @ 2008 11 01, 22:12)
um tai as uz tave 3metais viresne,o vaikiuku turi?


Dar nea 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Jei dar yra su tokiom sirdeles ydutem rasykit,pasidalinkit informacija apie tai.
Atsakyti
apie vaikų širdelių ydas kalba mamytės kitoj temoj... ieškokit vaikų sveikatos forume, ligų skyrelyje...
Atsakyti
ten nekalbama apie tokias ydas kurios kalbamos sioje temoje.
Atsakyti
as irgi turiu ta mitralinio voztuvo prolapsa. diagnozuotas jau labai seniai. 15 metu tai tikrai su juo gyvenu ir nieko. mokykloje turejau spec grupe. daugiau jokiu isskirtinumu. dabar gailiuosi, kad nesportavau, nes visiskai neistverminga esu... verysad.gif
Atsakyti
Turiu ir aš tą prolapsą. II laipsnio. Šiaip gyventi netrukdo, tik buvo prigąsdinę, kad pati gimdyti negalėsiu, bet atrodo, atlaikė abu gimdymus. Man prolapsas dėl, kaip aiškina, buvusios kokios tai virusinės infekcijos (kad ir paprasčiausias gripas) - t.y. kažkada be simptomų prasirgau miokardo (širdies raumens) uždegimu - nes man ir miokardo fibrozė yra ir to vožtuvo burė fibrozuota - t.y. surandėjusi,susitraukusi, neelastinga.
Atsakyti
blink.gif bet operaciju nereikejo?o pozimiu kaip cia buvau klausus ar buvo tokie,kad dusimai,melinavimai,nes mane daktare prigazdino,kad taip gali mano maziukui buti,po kol kas as tokiu simtomu nematau ant jo. clap.gif
Atsakyti
suaugusiems tokių dalykų nebūna...
vaikams visai kiti požymiai ir kilmė kita... žodžiu - tai visai nesusiję dalykai.
ir dar kartą pasikartosiu - nesandarumas ir prolapsas visai skirtingi dalykai.
Atsakyti
mad.gif gal tu kokia daktare,kad taip viska cia nusimanai,jai tokios ydeles neturi tai aik i kita puslapi,ir ten reisk savo mintis. umn.gif
Atsakyti