Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės grožio priemonės

tik atsargiai su tuo dilgeliu nuoviru jei esate sviesiaplaukes - pazaliuos plaukai...

tas pats galioja ir visokiems dilgeliu sampunams ir plauku kaukems...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zydre: 20 birželio 2004 - 09:11
Žinau,kad veidui labai gerai pieno pilingas.
Bet iš kur pieno miltelių gauti tai neįsivaizduoju g.gif
Gal Jūs žinot?
Atsakyti
QUOTE (Vaidaaa @ 2004 06 18, 14:42)
Kiek girdejau tas sisiukas tinka visur. As prasciau matau, tai man kazkoks sundaktaris patare plauti juo akis. Nebanziau.
Bandziu tais laikais "grifka" issiplauti. Labai gerai palukams. Galva aisku persiploviau, bet muses i plaukus lindo ziauriai. Daugiau nebandziau, nezinau rezultatu.

Na, apie sisiuka daug nezinau, todel kategoriskai negaliu ko nors apie tai tvirtinti, bet man atrodo, kad tame skystyje tiesiog yra visos medziagos, kurios organizmui jau nebereikalingos, todel jos ir yra pasalinamos. Todel, as abejoju sisiuko naudingumu biggrin.gif . Na, bent jau pati tai tikrai nenaudociau... blink.gif
Zinoma, kiek zmoniu, tiek ir nuomoniu...
Atsakyti
Gal ka zinote kokiu receptuku, kad pajuode paakiai pasviesetu?
Atsakyti
ka cia bepatarti? pailsek gerai, pavalgyk sveikai ir pan...jei jau igimtas reikalas, tai jau nieko ir nebepadarysi. smile.gif
Atsakyti
Girdėjau kad super dalykas yra veidą ištepti šviežiai pamelžto karvės pieno putom. Na nežinau kur dabar to šviežiai pamelžto pieno būtų galima gauti, bet jei kas kaimuose kur turit karvytę tai manau galit pabandyti. Mano prosenelė sakė kiekvieną rytą tepdavosi pieno putom veidą, tai oda senatvėje buvo labai skaisti, ir jaunatviška, be raukšlelių smile.gif Ir kažkas apie jogurtą minėjo, ir aš girdėjau kad jogurtas veidui thumbup.gif tik niekaip neprisiruošiu pabandyt
Atsakyti
QUOTE (ilja @ 2004 06 21, 17:56)
Gal ka zinote kokiu receptuku, kad pajuode paakiai pasviesetu?

Man paakiai juoduoja kai pervargstu, neišsimiegu. Įsimesk kokį vieną kitą vitaminą kartais wink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Rameda @ 2004 06 21, 23:34)
Man paakiai juoduoja kai pervargstu, neišsimiegu. Įsimesk kokį vieną kitą vitaminą kartais wink.gif smile.gif

Vitaminus geriu pastoviai, bet kiek save prisimenu, visada jie buvo pajuode, tik po atostogu siek tiek maziau. Galvojau, gal jus zinote kokiu liaudisku priemoniu ju pasviesinimui, nes jokie, net ir pakankamai brangus kremai nepadeda.
Atsakyti
Nagams labai gerai citrinos skiltele patrinti, tampa tokie balti, net spindi thumbup.gif O veiduj megstu labai kefyra uzsitepti ( va ir dabar su juo sedziu wink.gif biggrin.gif ), pomidora taip pat megstu uzsideti, labai patinka aviziniu dribsniu kauke ( juos sumali su kavamale ir siek tiek sumaisai su karstu vandeniu, kad kosyte gautusi) tada oda tampa tokia lygi lygi ir svelni labai, bet pats kaukes vaizdas tai siaubingas, vyras visada issigasta kai mane pamato su ja biggrin.gif Dar pries einant kur uzsidedu kai lieka arbata pokeliuose, naudota jau , tai va ant akiu kokiai 10 min-labai atsigauna akys, tonizuojasi kazkaip rolleyes.gif Bandziau tepti lupas medum, tai man nepadeda, kaip tik atvirksciai kadangi lupos skanios pasidaro tai as jas dar labiau kandzioju po to unsure.gif
Atsakyti
Jogurtas be priedu - pati geriausia kauke. Dar kartais grietine arba braskes. Agurkas ant akiu. Ir nereikia daug pinigu thumbup.gif
Atsakyti
Jei galit prie kaukes recepciuko parasykit kokiam odos tipui tinka, arba bent jau koks jusu odos tipas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Christa @ 2004 06 24, 11:24)
Jei galit prie kaukes recepciuko parasykit kokiam odos tipui tinka, arba bent jau koks jusu odos tipas. smile.gif

mano tai misri oda, link riebumo
Atsakyti