Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetarizmas


Pries pora meteliu buvau sukvailiojus ir metus vegetaravau. Bet specialiu vitaminu negeriau, maisto nebalansavau ir rezultatas - emiau silpineti, galva sukosi, viskas pasidare neskanu, net slykstu(kaip veliau paaiskejo taip buvo del to, kad liaudiskai tariant nukrito hemoglobinas), eme kibti ivairiausios ligos(persalimas - kas pora menesiu, net vasara, ginekologines smulkmeneles ir pan.). Nuejau pas daktare, patikrino krauja ir eme kumsciu grumoti - ka, sako, tau galvoje negerai, mazakraujystes labai truko gyvenime? Taip ir emiau mesyte valgyti, ir po pusmecio ligu kaip nebuta, galva nesisuka, o ir ta mesyte visai skani tongue.gif Tiesa kiaulienos nevalgau, nes neskani, jautiena tik retkarciais, nors nemegstu, bet vien del sveikatos.
Taip kad, jei apsisprendete vegetariauti - ne tik literatura skaitykit, bet ir i daktarus ar kokius dietologus kreipkites, kad jums suderintu mityba. Antraip bus nekas...
Atsakyti
Aš tai sąmoningai pradėjau mažinti mėsos suvartojimą,manau to pakanka.Esu linkusi į mažakraujystę,mėsą mėgstu,tai stengiuos tik kas kelintą dieną jos valgyti ir liesesnę,kiaušinius irgi riboju,Kaip sakoma,visko vengti su protu,nes absoliučiai nevertingų dalykų praktiškai nėra,kaip ir absoliučiai vertingų. g.gif
Atsakyti
nu be mesos tai as lotuliukas.gif
Atsakyti
negaleciau buti vegetare man mesyte labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Gal ir sveika būti vegetaru, bet be mėsos negaliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano būsima specialybė susijusi su maistu, esu buvusi mėsos perdirbimo įmonėse, mačiau, kaip skerdžiami gyvūnai. Gaila gūvynų, baisu, bet be mėsos negaliu vis tiek 4u.gif
Atsakyti
broliene pries keleta metu atsisake kiaulienos,neuzilgo jautienos,bei vistienos.as maniau,kad ji emesi tokios dietos,ar siaip is kitu paskatu atsisake mesos.pagaliau isdrysau paklausti,kodel.pasirodo,viskas prasidejo kai pavalgius kiaulienos,jai sutrikdavo virskinimas,nebevartojant sios mesos,pagerejo.neuzilgo nuo jautienos budavo blogai,atejo laikas ir vistienai.
ja pykindavo,vemdavo-simtomai kaip apsinuodijus.
jeigu neklystu,tai kepenys nebegamina kazkokiu fermentu.ir sutrinka virskinimas,mesa sutrikdydavo skrandzio veikla.
tapo netikra vegertare,nes zuvi vis dar valgo,bei pieno produktus.
Atsakyti
Man atrodo, kad vegetarizmas yra didziausia nesamone - juk nevalgant mesos, netenkama tiek daug maistingu ir naudingu medziagu g.gif be to tai ne lietuviu skrandziams. Nuo senu senoves siaurieciai mamutus medziojo. uz tai pas mus yra pleistiniai dantys, skirti mesai daugiausia.
nzn man tai cia kazkokia nesamone. O veganai tai isvis savizudziai doh.gif
Atsakyti
Aš vat štai jau devynis mėnesius nevalgau mėsos. Žuvį ir jūros gėrybes valgau smile.gif Taigi, mano asmeniniai pastebėjimai (tiesa, iki tol buvau labai jau aktyvi mėsytės mėgėja smile.gif :

1. Labai jaučiasi bendras organizmo palengvėjimas
2. Netinsta nei kojos nei rankos ir rytinis užtinimas nebenutinka.
3. Kraujas mano geresnis nei buvo, kai valgiau mėsą.
4. Lengviau prižiūriu savo svorį.

Sunkumai:

1. Pirmas dvi savaites neatsitraukiau nuo šldytuvo lotuliukas.gif vis atrodė, kad alkana doh.gif
2. Maisto gaminimas tampa kasdiene būtinybe, nes reikia įvairaus maisto.
3. Tenka ieškoti naujų receptų ir sukti galvą kuo maitintis. (ypač daug dėmesio tenka skirti pusnatrinukui sūneliui)

Dabar galvou, kad prie mėsos negrįšiu.
Atsakyti
Sunku skaityti kai kurių SuperMamų pasisakymus..

Sakykit, koks skirtumas tarp valgymo žmogienos ir pvz. kiaulienos? m??
Ta pati mėsa... Bet kažkodėl pirmasis variantas atrodo absurdiškas, ar ne? Tai kodėl gyvūnų mėsos valgymas yra taip paprastai suprantamas?

Žmogui užtenka tiek mažai produktų, kad jis būtų sveikas ir jaustųsi puikiai...

Atsakyti
Nevalgau mėsos jau ilgą laiką , jokių papildomų vitaminų nevartoju ir viskas puiku thumbup.gif iš pradžių valgiau žuvį ir vištieną, bet maždaug po metų ir jų atsisakiau - tiesiog nebesinorėjo. Kraujas geras, figūra gera, savijauta taip pat superinė thumbup.gif
Na, nesu vegetarė paranojikė - guminukus, jogurtus valgau, pieno produktus taip pat.

Aš tiesiog klausau savo organizmo. Šiuo metu jis nenori mėsos ir jeigu kada vėl pajusiu mėsos norą tikrai nesikamuosiu ir valgysiu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chihiro: 07 vasario 2009 - 22:17
As vegetare jau pora metu. Siaip niekada mesos nevalgiau, nemegau, bet tevai versdavo...
Kai pradejau gyvent viena pamaciau, kad visiskai neperku jokios mesos. Mano organizmas nepraso jos.
Ir tai nera kazkoks nusistatymas ar pan. As esu tos nuomones, kad reikia isiklausyti i savo organizma, jis pasako ko jam reikia.
Jei viena diena labai labai uzsinoresiu mesos tikrai ja valgysiu. Bet kolkas esu laiminga, sveika vegetare ir tuo dziaugiuosi smile.gif
Atsakyti