Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

Uz plastines operacijas visom keturiom!! thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
as uz, nes manau, kad tokios operacijos "gydo" ne tik isvaizdos trukumus, padeda pasijusti geriau, jei man kas neduotu ramybes, nedvejodama daryciausi mirksiukas.gif vienam tai kas nemaiso, kitam tai jau gali buti trukumu, taigi manau sunku surasti vieninga nuomone, kada jos is tiesu reikalingos, nekalbu apie tuos atvejus kai jas reikia daryti po kokios nelaimes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2006 03 10, 16:52)
man dare,tai liko nezymus trys randeliaii:
sonuose ir prie bambos,po1cm

o kur darei ta operacija (laporoskopija), ar gali duoti kontaktus man i az ir kiek kainavo viskas. reikai kuo skubiau susirasti tinkama varianta doh.gif
Atsakyti
Aš ir už plastines operacijas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 03 12, 12:41)
Aš ir už plastines operacijas  drinks_cheers.gif

tai cia visa tavo nuomone? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatukas1 @ 2006 03 12, 17:19)
tai cia visa tavo nuomone?  g.gif
galima ir plačiau ax.gif Pritariu, kad kas vienam gerai kitam gali maišyti, o ypač tais atvejais kai tai susiję su kokia nors nelaime,o jeigu reikalingos dar ir sveikatos požiuriu.Kodėl gi ne ir tokios operacijos kai žmogus jas darosi norėdamas atrodyti vyresniame amžiuje jaunesnis, jei jis nuo to bus laimingesnis tiek išore tiek viduje ax.gif kažin kodėl susidomėjai mano nuomone? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 13 kovo 2006 - 11:40
manau, kad piktnaudziaut labai nereikia, taciau as ir pati noreciau vienos operacijos... tik gal palauksiu gimdymo, vaiku zindymo... blush2.gif turbut jau supratot, as apie ka smile.gif blush2.gif
Atsakyti
as tai gulciaus po sklalpeliu lashinuku nusiurbimui. ir siaip dabar esu jauna, bet labai bijau susenti sad.gif ir tikrai taupysiu pinigus plastinems operacijoms kad veido oda patemptu ir panashiai. noreciau likti amzinai jauna, shvelnia ir stangria oda. beta jau dabar glebsta sad.gif
Atsakyti
Pasidariau prieš dvi savaitės plastinę operaciją. Viršutiniu vokų korekcija Sugiharoje pas Radzevičiu . Ispudžiai dar nepaseno . Galiu pasidalinti patirtimi , jei kam idomu
Atsakyti
Nesu uz, nesu pries tokias operacijas. Pritarciau moteriai, jeigu tikrai turetu koki defekta, kuris jai trukdytu gyvent - tikrai kreiva nosi, po gimdymo viviskai nukarusia krutine ar pan. Bet kartais, sutikit, moterys savo trukumus gerokai persudo ir ryztasi skalpeliui net tada, kai nera jokio reikalo. Tokiu moteru tikrai gaila - uzuot eje pas chirurga, geriau uzeitu pas psichologa ir atsikratytu pagaliau savo kompleksu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 03 08, 00:42)
Beje, jei kuri norit ko paklausti apie ausyciu operacija tai prasom  4u.gif Pati pries operuodamasi ieskojau cia forumuose tokios temos, bet kazkaip praziopsojau sita, ir jau tik po visko radau   smile.gif Butu malonu kam nors padet  mirksiukas.gif



Grazios ausytes- viso gyvenimo svajone... Gerai,kad plaukai mano neblogi ir galiu jais dengti, bet su pavydu ziuriu i moteris kurios gali keisti sukuosenas... Pasiguodziau verysad.gif
BET panasu, kad svajones pildosi thumbup.gif Turesiu grazias ausytes! dabar duomiuosi kainomis, gydytojais ir t.t. Klinikose Kaune girdejau daro? gal kas ka zinote???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apuokas: 17 kovo 2006 - 13:01
QUOTE(Apuokas @ 2006 03 17, 13:00)
Grazios ausytes- viso gyvenimo svajone...  Gerai,kad plaukai mano neblogi ir galiu jais dengti, bet su pavydu ziuriu i moteris kurios gali keisti sukuosenas... Pasiguodziau  verysad.gif
BET panasu, kad svajones pildosi  thumbup.gif Turesiu grazias ausytes! dabar duomiuosi kainomis, gydytojais ir t.t. Klinikose Kaune girdejau daro? gal kas ka zinote???


Truputi daugiau nei pries menesi priglude ausytes buvo ir mano svajone, o dabar ji jau issipildziusi biggrin.gif Dabar esu labai laiminga thumbup.gif jau nebereikia lenkti galvos puciant vejui i veida, ir baimintis, kad per besiplaikstancius plaukus kas nors jas pastebes, anksciau net nepastebedavau kiek daug parduotuvese graziu segtuku, lankeliu, auskaru, nes man ju nereikejo...Na o dabar jau viskas praeity thumbup.gif
As operavausi pas gyd. Papecki, privacioj klinikoj, kauno senamiestyje. Jei idomu apie juos gali pasiskaitineti www.estetik.lt ten yra ir kainorastis, as dar buvau ir meil'a parasius pasitikslint kainas (rasiau ir i kitas klinikas, bet atsakyma gavau tik is ju, gal todel ir nusprendziau uzsirasyti konsultacijai) Na gydytojas man atrode patikimas, tai ryzausi operacijai ir zinoma nesigailiu. Ausytes dar nera visai sugija, vietom dar melsvos, o nakti kartais numiegu (jos nutirpsta), na kaip as sakau jauciu, kad turiu ausis smile.gif bet siaip viskas gerai, drauges apziureja sake, kad net nesimato pjuviu,o dare man juos ir virsuj ir per sona. Na o svajones issipildymas viso man kainavo 1400lt (1200 uz operacija, 145 uz medikamentus, ir dar visokie vaistukai nuo tinimo ir antibiotikai ir t.t.)
Jei ziuresi kainorasti, tai matysi, kad operacija 600 - 1200lt, man maxas gavosi, nes dvejose vietose pjove, o apie 600 kainuotu jei operuotum tik viena ausi,nors cia mane tai sujuokino, nes kiek esu skaiciusi tai del simetrijos operuoja visada abi ausis unsure.gif
Jei smulkiau nori ka nors suzinoti gali parasyti i az mirksiukas.gif
Atsakyti