Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

QUOTE(*lovely* @ 2006 03 21, 00:20)
Truputi daugiau nei pries menesi priglude ausytes buvo ir mano svajone, o dabar ji jau issipildziusi  biggrin.gif Dabar esu labai laiminga  thumbup.gif  jau nebereikia lenkti galvos puciant vejui i veida, ir baimintis, kad per besiplaikstancius plaukus kas nors jas pastebes, anksciau net nepastebedavau kiek daug parduotuvese graziu segtuku, lankeliu, auskaru, nes man ju nereikejo...Na o dabar jau viskas praeity  thumbup.gif
As operavausi pas gyd. Papecki, privacioj klinikoj, kauno senamiestyje. Jei idomu apie juos gali pasiskaitineti www.estetik.lt  ten yra ir kainorastis, as dar buvau ir meil'a parasius pasitikslint kainas (rasiau ir i kitas klinikas, bet atsakyma gavau tik is ju, gal todel ir nusprendziau uzsirasyti konsultacijai) Na gydytojas man atrode patikimas, tai ryzausi operacijai ir zinoma nesigailiu. Ausytes dar nera visai sugija, vietom dar melsvos, o nakti kartais numiegu (jos nutirpsta), na kaip as sakau jauciu, kad turiu ausis smile.gif bet siaip viskas gerai, drauges apziureja sake, kad net nesimato pjuviu,o dare man juos ir virsuj ir per sona. Na o svajones issipildymas viso man kainavo 1400lt (1200 uz operacija, 145 uz medikamentus, ir dar visokie vaistukai nuo tinimo ir antibiotikai ir t.t.)
Jei ziuresi kainorasti, tai matysi, kad operacija 600 - 1200lt, man maxas gavosi, nes dvejose vietose pjove, o apie 600 kainuotu jei operuotum tik viena ausi,nors cia mane tai sujuokino, nes kiek esu skaiciusi tai del simetrijos operuoja visada abi ausis  unsure.gif 
Jei smulkiau nori ka nors suzinoti gali parasyti i az  mirksiukas.gif


As uzsiregistravau ketvirtadieniui i ,,Motinos ir vaiko,, klinika joje vieninteleje nera eiliu unsure.gif o kaina 1200-1500 brangu, bet koks dziaugsmas... o konsultacija 50 lt g.gif Reikia dar tavo minetam puslapy paskaitineti, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiramisu @ 2006 03 16, 13:31)
Pasidariau prieš dvi savaitės plastinę operaciją. Viršutiniu vokų korekcija Sugiharoje pas Radzevičiu . Ispudžiai dar nepaseno . Galiu pasidalinti patirtimi , jei kam idomu


Tiramisu, gal gali placiau papasakot apie operaciją. Kiek kainavo, kiek ilgai tinimas laikėsi? Kur dareisi operaciją?
Atsakyti
QUOTE(liepa99 @ 2006 03 21, 12:51)
Tiramisu, gal gali placiau papasakot apie operaciją. Kiek kainavo, kiek ilgai tinimas laikėsi? Kur dareisi operaciją?

Dariau Sugiharoje . Pas Radzevičiu . Kainavo 1700 lt plius 80 lt pirma konsultacija.
Operacija truko 1 val. Po operacijos po 40 min. išprašo namo. Pirma diena savijauta šiaip sau . Skaudėjo visas veidas , vartojau nuskausminančius . Siulės nujemė po 5 dienu . Antra diena po operacijos išlindo melynės. "Fonarai" buvo kaip reikalas . Bet kaip nujeme siūlus tai galima buvo nauduoti kosmetika , tai tada jau ir iš namu galėjau išeiti . Gerai atrodžiau kovo 8 , kai su vyru vaiksčiojome po parduotuve . Eina moteriškė su vyru apsikabinusi , su gėlėm ir dideliais fonarais .Daug nustebintu žvilgsniu pagaudavau . Visiškai mėlynes prajėjo po 2 savaičiu . Dabar jau gerai .
Labai patenkinta savo išvaizda dabar . Ansčiau net daug dėmesio neskyriau akiu makiažą darytis . O kam? Visvien vokų beveik nesimatė . dabar jau turiu ką dažyti . Net pačiai keista .
Informacijos Sugiharoje gavau tiek kiek paklausiau pas Radzevičiu . Jis ten maloniausias . O seselę jo tokia pasipustusi , parodė tik kur lovą ir kur duris išeiti
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 03 21, 11:06)
As uzsiregistravau ketvirtadieniui i ,,Motinos ir vaiko,, klinika joje vieninteleje nera eiliu  unsure.gif  o kaina 1200-1500 brangu, bet koks dziaugsmas... o konsultacija 50 lt  g.gif Reikia dar tavo minetam puslapy paskaitineti, aciu  4u.gif


Na taip, as irgi galvojau tik uzsirasau, nulekiu pasikonsultuoti ir jau operacija daro kita diena, bet operacijos savaite laiko laukiau ir dar kelias dienas nukele, nes pries pat prasidejo mano dieneles, o per jas neoperuoja blush2.gif man tai konsultacija nemokama buvo, nes nutariau operuotis pas juos, cia kaip ir nuolaida tokia, nes butu 40lt. O siaip tai nieko gero ten nepasako tik kaina, parodo nuotraukeliu pries ir po, ir data operacijos paderina, dar beje ir foto padare, ko as labai nenorejau, bet po operacijos nedare, tai gal kaip pavyzdzio manes visiems nerodys ax.gif
O siaip tai pasiklausinek kiek pilnai kainuos, nes mano buvo 1200 o dar ant visu smulkmenu 200 prisidejo.
Na dideliausios tau sekmes igyvendinant savo svajone!
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 03 21, 23:03)
Na taip, as irgi galvojau tik uzsirasau, nulekiu pasikonsultuoti ir jau operacija daro kita diena, bet operacijos savaite laiko laukiau ir dar kelias dienas nukele, nes pries pat prasidejo mano dieneles, o per jas neoperuoja  blush2.gif  man tai konsultacija nemokama buvo, nes nutariau operuotis pas juos, cia kaip ir nuolaida tokia, nes butu 40lt. O siaip tai nieko gero ten nepasako tik kaina, parodo nuotraukeliu pries ir po, ir data operacijos paderina, dar beje ir foto padare, ko as labai nenorejau, bet po operacijos nedare, tai gal kaip pavyzdzio manes visiems nerodys ax.gif
O siaip tai pasiklausinek kiek pilnai kainuos, nes mano buvo 1200 o dar ant visu smulkmenu 200 prisidejo.
Na dideliausios tau sekmes igyvendinant savo svajone!


o pas kuri tu konsultavaisi? pas Norku? teva ar sunu? nes as buvau pas teva, tai man jis pasirode kiek per senas operacijoms, gal ir negrazu taip sakyt, bet kad net apziurejo rankos drebejo, o kai operuos kas bus? nu as buvau del nosies plastines operacijos, tai man jis pasake, kad reikes vienos normalios uz 6000lt, ir keliu mazu rekonstrukciniu po 2000lt. tai jau buvau nusprendus nesioperuot, issigandau blink.gif
Atsakyti
[quote=Keitė,2006 03 22, 08:51]
o pas kuri tu konsultavaisi? pas Norku? teva ar sunu? nes as buvau pas teva, tai man jis pasirode kiek per senas operacijoms, gal ir negrazu taip sakyt, bet kad net apziurejo rankos drebejo, o kai operuos kas bus?
Atkartojai mano mintis. Kažkada irgi buvau pas senąjį Norkų konsultacijoje, tai lygiai taip pat pamaniau dėl senumo-per senas operacijas daryt, bet aš prieš kokius šešerius metus taip galvojau, negi jis dar operuoja?
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 03 21, 23:03)
Na taip, as irgi galvojau tik uzsirasau, nulekiu pasikonsultuoti ir jau operacija daro kita diena, bet operacijos savaite laiko laukiau ir dar kelias dienas nukele, nes pries pat prasidejo mano dieneles, o per jas neoperuoja  blush2.gif  man tai konsultacija nemokama buvo, nes nutariau operuotis pas juos, cia kaip ir nuolaida tokia, nes butu 40lt. O siaip tai nieko gero ten nepasako tik kaina, parodo nuotraukeliu pries ir po, ir data operacijos paderina, dar beje ir foto padare, ko as labai nenorejau, bet po operacijos nedare, tai gal kaip pavyzdzio manes visiems nerodys ax.gif
O siaip tai pasiklausinek kiek pilnai kainuos, nes mano buvo 1200 o dar ant visu smulkmenu 200 prisidejo.
Na dideliausios tau sekmes igyvendinant savo svajone!



Aciu zu linkejimus 4u.gif As jau dviejose vietose uzsiregistravau doh.gif tai ,,Motina ir vaikas,, atsauksiu. Radau pigiau www.estetik.lt ir labai maloniai pasikalbejom su registratore telefonu. Sake suaugusiam kaina 1000 lt + papildomos islaidos ant vaistuku ar ko ten... Ryt vakare einu i konsultacija thumbup.gif O savaite laukimo tai ne 20 metu... unsure.gif
Atsakyti
[quote=*lovely*,2006 03 21, 23:03]
parodo nuotraukeliu pries ir po, ir data operacijos paderina, dar beje ir foto padare, ko as labai nenorejau, bet po operacijos nedare, tai gal kaip pavyzdzio manes visiems nerodys ax.gif
Kai buvau Kaune pas Papečkį pasikonsultuot, jis man irgi rodė nuotraukyčių kaip atrodo žmogus, pagražintas botulino injekcijomis. Ne tik parodė, bet apie vieną "apšvietė", kas tas žmogus yra, kur dirba. Labai nepatiko man toks gydytojo poelgis. Tik apie tą vieną sakė, matyt, daugiau įžymybių tuo metu nepasitaikė.
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 03 22, 06:51)
o pas kuri tu konsultavaisi? pas Norku? teva ar sunu? nes as buvau pas teva, tai man jis pasirode kiek per senas operacijoms, gal ir negrazu taip sakyt, bet kad net apziurejo rankos drebejo, o kai operuos kas bus? nu as buvau del nosies plastines operacijos, tai man jis pasake, kad reikes vienos normalios uz 6000lt, ir keliu mazu rekonstrukciniu po 2000lt. tai jau buvau nusprendus nesioperuot, issigandau  blink.gif

zinot, ko as nesuprantu, as Norkui rasiau laiska, norejau paklausti del nosies patrumpinimo. tai paskaitykit ka man atrase.
Gerb., Sonata,
atsiprasau, kad musu www puslapyje yra klaida, nes mes nosies operaciju neatliekame.

Pagarbiai- Martynas Norkus
----- Original Message -----
From: sonata sonata
To: Martynas Norkus
Sent: Friday, March 10, 2006 9:38 PM
Subject: del operacijos


As labai atsiprasau, as vel jus trukdau, noreciau pasitrumpinti nosyte, tik pati galiuka. kiek kainuotu? ir kiek laiko trunka pooperacinis gydymas, nes gyvenu uzsenyje, reiketu susiplanuoti atostogas ir bilietus.
dekui


tai kaip vienom daro, o man vis atraso, kad jie nosies operaciju neatlieka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 03 22, 08:51)
o pas kuri tu konsultavaisi? pas Norku? teva ar sunu? nes as buvau pas teva, tai man jis pasirode kiek per senas operacijoms, gal ir negrazu taip sakyt, bet kad net apziurejo rankos drebejo, o kai operuos kas bus? nu as buvau del nosies plastines operacijos, tai man jis pasake, kad reikes vienos normalios uz 6000lt, ir keliu mazu rekonstrukciniu po 2000lt. tai jau buvau nusprendus nesioperuot, issigandau  blink.gif


As cia kitoj klinikoj buvau, auksciau kazkur buvau rasius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Apuokas @ 2006 03 22, 09:25)
Aciu zu linkejimus  4u.gif As jau dviejose vietose uzsiregistravau  doh.gif tai ,,Motina ir vaikas,, atsauksiu. Radau pigiau www.estetik.lt  ir labai maloniai pasikalbejom su registratore telefonu. Sake suaugusiam kaina 1000 lt + papildomos islaidos ant vaistuku ar ko ten... Ryt vakare einu i konsultacija  thumbup.gif O savaite laukimo tai ne 20 metu...  unsure.gif


Tai butent cia ir as dariausi. Su manim labai maloniai elgesi ir registratore ir sesute ir pats gydytojas. Ir operacija praejo visai smagiai, su pajuokavimais, gal cia kad as atsipalaiduociau g.gif Nors jau nusprendus operuotis prisiskaiciau visokiu skundu, kad nemalonus, pasikeles, nemoka bendrauti ir net darbo neismano, net nusigandus buvau, bet man tai viskas buvo thumbup.gif Nors va kaip ASA raso pacientu paslaptimis pasidalina.
Ai dar kai rasiausi sutarti pries operacija, ten buvo toks vienas punktas, kad sutinku, kad foto ar video medziaga naudotusi med tikslais, tai kaip supratau, sutinku, kad rodytu kitiems. schmoll.gif
Atsakyti

nu reiskia daro norkus, nes pati pries naujus metus buvau g.gif O as buvau pas Viksraiti, atejo apziurejo nosi, pasake, kad galima patrumpint, kiek kainuos ir viskas, kai pasakiau, kad sutinku, tai net pinigu neeme uz konsultacija thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keitė: 23 kovo 2006 - 14:57
Pasidalinkit patirtim,kaip susiradot viena ar kita chirurga,ka gero ar blogo girdejot apie viena ar kita ax.gif Niekaip neapsisprendziu pas ka eiti Kaune g.gif
Atsakyti