Įkraunama...
Įkraunama...

Ką manote apie plastinę chirurgiją?

Noreciau pasiklausti del vokiu plastines operacijos, gal kas esate daresi Kaune, butu labai idomu kokie atsiliepinai, gal gali parekomenduoti kokia klinika kur tai daro Kaune.
Atsakyti
Zvaigzdziu klystkeliai
Atsakyti
Nesu kategorškai prieš, bet nežinau, ar pati ryžčiausi. Aišku, kita kalba, kai reikia rekonstruoti iš vaizdą po nelaimingų nutikimų.

Šiaip ypač blogai, kai yra perlenkiama lazda.
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 21, 16:14)
Man siandien padare ausu operacija bigsmile.gif  labai dziaugiuosi  lotuliukas.gif


Labai labai tave sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif Pagaliau galesi dziaugtis graziom ausytem thumbup.gif
Nenoriu gasdinti, bet jei jausi, kad tvarstis pasislinko ar nelabai tvirtai laikosi, tai del viso pikto nulek persiristi. Nes man buvo truputi pasmukes, tai viena ausis biski issisukus buvo, bet kai tininimas nuslugo tai normaliai atsistojo. Buvau jau issigandus kai nueme tvarsti, sako cia biski issisuko, o as galvoju jau broka padare turbut doh.gif bet kaip sake, kad susitvarkys tai ir susitvarke.
Na ka sekmes tau gydytis biggrin.gif
Atsakyti
tik iš reikalo - jei kreiva, nelygu ir pan., bet tik ne krūtinės implantai ir visokie nusiurbimai - tai baisu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 04 24, 21:46)
Labai labai tave sveikinu  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif  Pagaliau galesi dziaugtis graziom ausytem  thumbup.gif
Nenoriu gasdinti, bet jei jausi, kad tvarstis pasislinko ar nelabai tvirtai laikosi, tai del viso pikto nulek persiristi. Nes man buvo truputi pasmukes, tai viena ausis biski issisukus buvo, bet kai tininimas nuslugo tai normaliai atsistojo. Buvau jau issigandus kai nueme tvarsti, sako cia biski issisuko, o as galvoju jau broka padare turbut  doh.gif  bet kaip sake, kad susitvarkys tai ir susitvarke.
Na ka sekmes tau gydytis  biggrin.gif



Aciu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tas tvarstis tai vajeee... jis man slankioja kaip reikalas, plaukai slidus juk g.gif kaip suprasti issisukus? unsure.gif labai sunku man miegoti, baisu,kad nenuslinktu visai, tai miegu vos vos verysad.gif penktadieni nuims ji... dabar biski neramu su tuo slankiojimu pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 25, 19:29)
Aciu  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
tas tvarstis tai vajeee... jis man slankioja kaip reikalas, plaukai slidus juk  g.gif kaip suprasti issisukus?  unsure.gif labai sunku man miegoti, baisu,kad nenuslinktu visai, tai miegu vos vos  verysad.gif penktadieni nuims ji... dabar biski neramu su tuo slankiojimu pasidare  unsure.gif

Na net nezinau kaip cia tau paaiskinti, kai sutvarste, tai ten kazkaip kaip ir pareme ausytes, kad priglustu ir ta minkstoji dalis (na ta kur auskariukai veriasi) tolygiai, o man kazkaip tas tvarstis pasmuko ir ta dalis ant vienos ausies tokia biski atsikisus liko. Na kai tik nueme tvarsti issigandau, bet gyd pasake, kad kremzle susiuta gerai, ta minksta dalis priglus normaliai kai tinimas atslugs. Liepe juostele panesiot, kad pasispaustu, bet ir taip be jos po tvarsciu nuemimo neissiversi, nes ausys melynos buna, tai baisu zmones gasdinti lotuliukas.gif Na tik norejau tave perspeti, kad nebutu kaip man. Gal del viso pikto nulek persiristi, jei bijai, kad nakti visai nenukristu g.gif berods sake uz ji 5lt ima.
Man tas tvarstis irgi labai smuko,ypac nakti, tai as juostele uzsidedavau ant jo dar, kad tvirciau laikytusi.
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 04 25, 23:05)
Na net nezinau kaip cia tau paaiskinti, kai sutvarste, tai ten kazkaip kaip ir pareme ausytes, kad priglustu ir ta minkstoji dalis (na ta kur auskariukai veriasi) tolygiai, o man kazkaip tas tvarstis pasmuko ir ta dalis ant vienos ausies tokia biski atsikisus liko. Na kai tik nueme tvarsti issigandau, bet gyd pasake, kad kremzle susiuta gerai, ta minksta dalis priglus normaliai kai tinimas atslugs. Liepe juostele panesiot, kad pasispaustu, bet ir taip be jos po tvarsciu nuemimo neissiversi, nes ausys melynos buna, tai baisu zmones gasdinti  lotuliukas.gif Na tik norejau tave perspeti, kad nebutu kaip man. Gal del viso pikto nulek persiristi, jei bijai, kad nakti visai nenukristu  g.gif berods sake uz ji 5lt ima.
Man tas tvarstis irgi labai smuko,ypac nakti, tai as juostele uzsidedavau ant jo dar, kad tvirciau laikytusi.


Aisku, supratau atrodo rolleyes.gif bet man kazka daktaras sake,kad tik virsuneles reikia tvarkyti, tai dabar galvoju kaip su ta auskariuku vieta... g.gif Jauciuosi kaip velykinis kiausinis dazymo stadijoj- nezinau kas gausis kai isvynios mane is skuduriuku doh.gif
Aciu uz pasidalijima patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 26, 16:14)
Aisku, supratau atrodo  rolleyes.gif bet man kazka daktaras sake,kad tik virsuneles reikia tvarkyti, tai dabar galvoju kaip su ta auskariuku vieta...  g.gif Jauciuosi kaip velykinis kiausinis dazymo stadijoj- nezinau kas gausis kai isvynios mane is skuduriuku  doh.gif
Aciu uz pasidalijima patirtimi  4u.gif

Visada prasom biggrin.gif zinau, kaip sunku, kai neturi su kuo apie tai pasikalbet, pasiklausinet kaip ir kas daroma. Bent jau man tai butu buve naudinga viska iki smulkmenu zinot dar pries operacija, tai galbut musu pokalbiai ir dar kam nors bus naudingi.
Man tai auskariuko vietos irgi neliete, bet kai pjuvi beveik per visa vertikaliai dare, tai vistiek kazkaip pasikraipe. Na bet nesvarbu.
O dar del tu virsuneliu idomu cia pasidare, man tai ir jas reikejo tvarkyt, ir ta viduri, nezinau kaip cia pavadint, ir jis sake, kad maximali kaina todel, kad tie du pjuviai, o tau sakai, tik virsuneles ir vistiek moki kiek ir as g.gif
Kiek zinau jau siandien tvarsciu atsikratei, na ir kaip vaizdelis? Turbut ir toliau jautiesi kaip tas kiausinis biggrin.gif melynai dazytas biggrin.gif
Ir dar klausimuka turiu, ar po siulu traukimo daugiau tau ateiti neliepe? Nes su manim tai jau atsisveikino. O idomu tai todel, kad kai istrauke man siulus, pas ji kabinete buvo mergina, kuriai tvarsciai buvo pries 2 sav nuimti ir jis pasikviete mane paziuret kaip ji atrodo, kai paklausiau,kada man melynumas atslugs. Gal ji del kitos operacijos buvo, ar gal kokia pazystama, bet man idomu pasidare. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 04 28, 17:42)
Visada prasom  biggrin.gif zinau, kaip sunku, kai neturi su kuo apie tai pasikalbet, pasiklausinet kaip ir kas daroma. Bent jau man tai butu buve naudinga viska iki smulkmenu zinot dar pries operacija, tai galbut musu pokalbiai ir dar kam nors bus naudingi.
Man tai auskariuko vietos irgi neliete, bet kai pjuvi beveik per visa vertikaliai dare, tai vistiek kazkaip pasikraipe. Na bet nesvarbu.
O dar del tu virsuneliu idomu cia pasidare, man tai ir jas reikejo tvarkyt, ir ta viduri, nezinau kaip cia pavadint, ir jis sake, kad maximali kaina todel, kad tie du pjuviai, o tau sakai, tik virsuneles ir vistiek moki kiek ir as  g.gif 
Kiek zinau jau siandien tvarsciu atsikratei, na ir kaip vaizdelis? Turbut ir toliau jautiesi kaip tas kiausinis  biggrin.gif melynai dazytas  biggrin.gif 
Ir dar klausimuka turiu, ar po siulu traukimo daugiau tau ateiti neliepe? Nes su manim tai jau atsisveikino. O idomu tai todel, kad kai istrauke man siulus, pas ji kabinete buvo mergina, kuriai tvarsciai buvo pries 2 sav nuimti ir jis pasikviete mane paziuret kaip ji  atrodo, kai paklausiau,kada man melynumas atslugs. Gal ji del kitos operacijos buvo, ar gal kokia pazystama, bet man idomu pasidare.  ax.gif


Jauciuosi grazuole ax.gif nors melsvoka, bet niekis biggrin.gif Zinai liepe ir man po menesio pasirodyti g.gif Sako uzsiregistruok ir apziureism smile.gif O del pjuviu tai net nezinau... Man neminejo, kad du pjuviai bus,sake virsuneles tvarkyti reikia,bet siule ir pas mane iki apacios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Apuokas @ 2006 04 28, 18:49)
Jauciuosi grazuole  ax.gif nors melsvoka, bet niekis  biggrin.gif Zinai liepe ir man po menesio pasirodyti  g.gif Sako uzsiregistruok ir apziureism  smile.gif O del pjuviu tai net nezinau... Man neminejo, kad du pjuviai bus,sake virsuneles tvarkyti reikia,bet siule ir pas mane iki apacios  g.gif

Ot kazkodel ir nujauciau, kad turejo dar syki pakviesti apziurejimui. O nesake, mokama bus ar ne ta apziura? Jauciu reikia gal man paskambint jam ir pasiklausti kaip cia yra. O dave jis tau koki raisti dar panesioti ar ne? Nes man tai nedave nieko, gal pas mane gerai jau sugija buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(*lovely* @ 2006 04 28, 19:14)
Ot kazkodel ir nujauciau, kad turejo dar syki pakviesti apziurejimui. O nesake, mokama bus ar ne ta apziura? Jauciu reikia gal man paskambint jam ir pasiklausti kaip cia yra. O dave jis tau koki raisti dar panesioti ar ne? Nes man tai nedave nieko, gal pas mane gerai jau sugija buvo  g.gif


Nieko nedave, liepe juostele nesioti tai nusipirkau elastini tvarsti ir susisiuvau biggrin.gif Apie dar viena mokesti tai nieko nesake, jauciu,kad jis dar karta nufotografuos mane g.gif tai jau gal pinigu nebeims... blink.gif As klausiau del ko reikia dar ateiti, tai sake paziureti kaip gyja g.gif
Atsakyti