Įkraunama...
Įkraunama...

Prietaisas blakstienoms riesti

ricinos aliejus gerai blakstienom, stiprina jas nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 03 04, 20:58)
ricinos aliejus gerai blakstienom, stiprina jas    nail.gif



Gal pacias blakstienas ir stiprina, taciau jei jos jau linkusios kristi, tai nemanau, kad pagelbes schmoll.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai geras dalykelis:) galima nesidazyt blakstienu labai graziai naturaliai atrodo:)
patariu nusipirkt:)kas neturi
Atsakyti
QUOTE(Vaida` @ 2005 03 04, 23:11)
Gal pacias blakstienas ir stiprina, taciau jei jos jau linkusios kristi, tai nemanau, kad pagelbes  schmoll.gif

tai jos sustipres ir nebekris gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kera @ 2005 03 01, 14:57)
4u.gif Ar naudojate žnypleles balkstienoms riesti? Mano blakstienos tankios ir pakankamai ilgos, bet tiesios... Vis galvoju nusipirkti tą rietiklį, tik nežinau pagal kokius kriterijus jį pasirinkti?  g.gif  g.gif Padėkit! 4u.gif

Aš turiu, bet retai naudoju, užriest užriečia, tačiu baisu kad iš vis be blakstienų nelikčiau.
Atsakyti
As vis kazkaip nedrystu nusipirkti to rietiklio,nes toks jausmas kad jis man visas blakstienas israus blink.gif biggrin.gif bet siaip uzrietos su tuo retikliu blakstieno atrodo labai graziai... thumbup.gif
Atsakyti
Turiu ir aš tik va naudotis nelabai moku blink.gif Kairės akies viskas gerai, gražiai užsiriečia, tažiau dešinės (aš dešiniarankė) kažkaip "užlūžta", na užsilenkia kampu man tos blakstienos blink.gif Ir taip ir anaip bandžiau, vistiek nieko gero nesigavo tai ir nenaudoju daugiau verysad.gif Gal kuri žinot, ką aš ne taip darau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2005 04 24, 17:52)
Turiu ir aš tik va naudotis nelabai moku blink.gif Kairės akies viskas gerai, gražiai užsiriečia, tažiau dešinės (aš dešiniarankė) kažkaip "užlūžta", na užsilenkia kampu man tos blakstienos blink.gif Ir taip ir anaip bandžiau, vistiek nieko gero nesigavo tai ir nenaudoju daugiau verysad.gif Gal kuri žinot, ką aš ne taip darau? ax.gif

PER STIPRIAI TIKRIAUSIAI SUGRIEBI AR PER ILGAI LAIKAI.
Atsakyti
Turiu ir dažnai naudoju , jau įpratau , tai visai nesunku ax.gif
Atsakyti
Sveikos

Savo blakstienomis negaliu skustis. Turiu gana ilgas, tik nepakankamai riestas (mano nuomone). Todel nusipirkau blakstienu rietikli. Visai neseniai. Anksciau vis atideliojau.

Galvojau, naudosiu tik ypatingomis progomis. Bet kai pirma karta pabandziau, rezultatai taip patiko, kad emiau naudoti kiekviena karta kai dazausi blakstienas, t.y. beveik kiekviena diena.

Bet klausimas butu toks. Ar nekenkia tai blakstienoms? Ar gerai jas taip daznai "pries ju valia" riesti? biggrin.gif

Ka manote jus? Ar daznai naudojate?
Atsakyti
Daznai pagalvoju apie ta daikciuka, bet kazkaip neisivaizduoju, ar jis gerai. Ar nebus taip, kad po ilgalaikio naudojimo nusikirpsi blakstienas unsure.gif
Atsakyti
Naudoju kasdien thumbup.gif Taip įpratau, kad neįsivaizduoju kaip be to rietiklio anksčiau gyvenau wub.gif Blakstienom nieko nenutiko, o ir kas galėtų nutikti g.gif
Atsakyti