Įkraunama...
Įkraunama...

Macarons- receptai

QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 06, 19:52)
mmm, o tai aciu labai  4u.gif  bigsmile.gif

Ir Delonoj jau senokai yra smile.gif
Atsakyti
o šiaip tai namie drąsiai galima juos pasigaminti mirksiukas.gif

aišku darbo nemažai : blanširuojame migdolus, nuimame jų odelę, truputį padžioviname orkaitėje (Arba suberiame į sausą keptuvę ir ant silpnos ugnies padžioviname apie 10 minučių , tada atvėsiname ir sumalame su smulkintuvu iki miltų. Tuos miltus suberiame į kepimo skardą ir padžioviname orkaitėje arba sausoje keptuvėje. Viskas. Turime puikią migdolų pudrą savo macarons'ams thumbup.gif

dar vienas būdas, greitesnis : nusiperkame migdolų plokštelių (pvz. maximose būna maišeliukais ) tas plokšteles sumalame smulkintuvu iki miltų, gautus miltus (pudrą) truputį padžioviname sausoje keptuvėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Macaroon'ai gavosi labai puikiai, na dar reikia praktikos grazios formos padaryt biggrin.gif ir pertepima dariau kitoki, tai nesigavo, reikes pagal kita recepta daryti 4u.gif
Atsakyti
Recepto nerasau, nes cia jau ir taip ju yra. Pagrindine paslaptis yra ta, kad kiekviena turi atrasti sau tinkanti ir patinkanti recepta. Kas man tinka, kitoms netiks ir atvirksciai. Vienoms receptas gali buti pats geriausias, o kitoms paskutinis s... Bandykite ir tikrai pavyks. Macaroons mokiausi kepti apie puse metu, kol galu gale isejo. Daug skaiciau apie juos, daug ziurejau filmuotos medziagos. Jie nera tokie, kaip is virselio zurnalo bet jais esu patenkinta.

Macaroons



Atsakyti
stai manieji macarons...dariau juos pirma karta...nieko niekur neskaiciau ir nieko neziurejau....nepavyko tik forma....nemaniau,kad tiek daug jie issipus....skonis nuostabus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
kepiau kaip ale morengiukus, netepiau nieko, gavosi tokie tusciaviduriai, kazkas gal ne taip, gal per mazucius padariau? o tie miltai is delonos ...man idomus, nera tokie kaip miltai..ne kaip cukraus pudra..ar dar malti juos?bet raso tai migdolu miltai

cia mano pirmas bandymas, pries kepima dar
user posted image
Atsakyti
Mačiau parduotuvėj formą kepimo (panašiai, kaip keksiukams) bet macarons nupiešti buvo. Tai gal su tokia idealesnė forma būtų ? Prisižiūrėjau blog'ų visokių, man šventiems tie sausainukai gražiai atrodo, nors valgius niekada nesu.
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2012 01 04, 16:34)
kepiau kaip ale morengiukus, netepiau nieko, gavosi tokie tusciaviduriai, kazkas gal ne taip, gal per mazucius padariau? o tie miltai is delonos ...man idomus, nera tokie kaip miltai..ne kaip cukraus pudra..ar dar malti juos?bet raso tai migdolu miltai

cia mano pirmas bandymas, pries kepima dar
.....


man čia daugiau į paprastus morengus panašu, nei į macarons'us mirksiukas.gif

jie neturi gautis tuščiaviduriai, ir būtinai turi turėti "kojelę" arba kitaip "sijonėlį" mirksiukas.gif

migdolų miltų nereiktų permalti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxt @ 2011 11 06, 18:17)
Bandau kelti sia tema i pavirsiu  4u.gif

Kas nors kepate? turite recepta pagal kuri tikrai viskas gaunasi?  4u.gif
Dar norejau paklausti, ar migdolai susimaltu su blenderiu? Nes pirkti migdolu miltu tai manau nera  g.gif

Maciau Assorti.lt pirkti ax.gif


sausainiu tokiu nesu maciusi ir valgiusi blush2.gif bet pasiziurejau VIDEO ir uzsimaniau irgi isbandyti ax.gif
http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 01 15, 12:13)
man čia daugiau į paprastus morengus panašu, nei į macarons'us  mirksiukas.gif 

jie neturi gautis tuščiaviduriai, ir būtinai turi turėti "kojelę" arba kitaip "sijonėlį"  mirksiukas.gif

migdolų miltų nereiktų permalti  mirksiukas.gif

dariau tiksliai pagal recepta, tik i kond svirksta sudejau mase, ir dariau po viena, nelipinau as ju, nebuvo itin tusciaviduriai jie,bet ir.. tik kad mazi, formos ne tos, bet receptas ne morengu, o macarons..

o kaip ta sijoneli padaryti, nes as dziovinau 2 val, o kaip buvo tokie, taip ir liko
Papildyta:
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 01 21, 17:27)
Maciau Assorti.lt pirkti  ax.gif
sausainiu tokiu nesu maciusi ir valgiusi blush2.gif  bet pasiziurejau VIDEO ir uzsimaniau irgi isbandyti ax.gif
http://www.youtube.c...feature=related

toki recepta pirma karta matau..as ariau is zurnalo, visai kitaip, uztad gal ir gavosi ne taip?nu, matyt, n budu yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 21 sausio 2012 - 17:16
QUOTE(aga1 @ 2012 01 02, 07:29)
Recepto nerasau, nes cia jau ir taip ju yra. Pagrindine paslaptis yra ta, kad kiekviena turi atrasti sau tinkanti ir patinkanti recepta. Kas man tinka, kitoms netiks ir atvirksciai. Vienoms receptas gali buti pats geriausias, o kitoms paskutinis s... Bandykite ir tikrai pavyks. Macaroons mokiausi kepti apie puse metu, kol galu gale isejo. Daug skaiciau apie juos, daug ziurejau filmuotos medziagos. Jie nera tokie, kaip is virselio zurnalo bet jais esu patenkinta.

Macaroons

O gal galetum receptuka parasyti, nes is nuotraukos tai tavo labai graziai atrodo thumbup.gif , o lietuviskas receptukas yra pakolkas tik tik vienas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 21 sausio 2012 - 22:20
QUOTE(MEET @ 2012 01 21, 18:19)
o kaip ta sijoneli padaryti, nes as dziovinau 2 val, o kaip buvo tokie, taip ir liko


visi teisingai paruošti macarons turi šiuos sijonėlius mirksiukas.gif kaip padaryti , kad jie būtų? aš pati kol kas bandymuose, tai migdolų miltai per drėgni, tai baltymai per švieži, tai kepimo temperatūrą nenutaikau, tai pati masė permaišyta, tai ne iki galo išmaišyta... žodžiu, tai vienas lepiausių, kaprizingiausių saldumynų, kokius teko ruošti biggrin.gif ir ne veltui jie taip brangiai kainuoja rolleyes.gif

QUOTE(MEET @ 2012 01 21, 18:19)
toki recepta pirma karta matau..as ariau is zurnalo, visai kitaip, uztad gal ir gavosi ne taip?nu, matyt, n budu yra


taip, yra keletas būdų kaip ruošti macarons masę, o čia berods, itališkas, kai yra verdamas sirupas mirksiukas.gif tokio dar nebandžiua, mat neturėjau kulinarinio termometro, dabar įsigijusi jį -galėsiu išbandyti biggrin.gif
Atsakyti